Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování pro 4 osoby

Autor milda86 
Ubytování pro 4 osoby
12. 02. 2012 11:20
Zdravím, nemáte někdo dobrej tip na ubytko pro 4 osoby někam na Kvarnerskou rivieru popř. na Ostrov Krk, cena do 60 euro za den za apartmán, nejlépe do 50-100 metrů od moře, s dvěma ložnicemi, terasou a výhledem na moře? díky milos.david@email.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milda86 (12. 02. 2012 13:09).
Re: Ubytování pro 4 osoby
15. 02. 2012 17:18
Zdravím,

poslala jsem odkaz do soukromé zprávy.

Neki
Re: Ubytování pro 4 osoby
27. 02. 2012 11:17
Dobrý den, i já se po mnoha letech chystám do Chorvatska, tentokrát sám a bez cestovky. Mohl by mi někdo dát tip na ubytování pro 4 osoby (2 dospělí, 2 děti) někde do oblasti střední Dalmácie. Preferuji spíše klidnější lokalitu, nemám potřebu někomu šlapat po hlavě na pláži nebo večer poslouchat randál diskotéky. Rád bych do apartmánu blízko moře (do cca150 m). Cenu bych viděl okolo 60 EUR. Mnohokrát všem děkuji za ochotu. Mail: jabret@seznam.cz
Re: Ubytování pro 4 osoby
29. 02. 2012 15:51
Osvědčil se nám Brač, ubytování v soukromých apartmánech v Postiře přímo u majitele, který hovoří česky. V blízkosti se nachází moře a pláže.
Vhodné jak pro rodiny s dětmi, individální i skupinovou dovolenou. Brač patří mezi nejkrásnější místa na dovolenou ( díky nádherným procházkovým trasám, plážím - i písčitým bez ježků!, a výhledům na hory na pevnině.)
Můžu dát kontakt přímo na majitele.
irdol@centrum.cz
Re: Ubytování pro 4 osoby
10. 03. 2012 13:54
Dobrý den.Po několika letech strávené dovolené na Istrii bych chtěl s rodinou poznat něco jiného a tak bych se přidal s prosbou o tip na apartmán pro dva dospělé a dvě děti co nejblíž u moře, za cca 60 E a raději Kvarner, nebo severní dalmacie.Díky za tipy.
avatar
mdr
Re: Ubytování pro 4 osoby
14. 03. 2012 21:29
Tak když je tady téma 4 osoby, přidám také svoji představu: apartmán pro 4 dospělé osoby (2 ložnice) a dva psy co nejblíž pláže Kandarola (Suha Punta - ostrov Rab) - poradíte?
Re: Ubytování pro 4 osoby
19. 03. 2012 21:01
Tak jsem si chtěl na doporučení zde z fora objednat apartmám Ukič v Rogoznici. Po komunikaci z majitelem byl požadovaný termín volný. Když jsem chtěl údaje, abych zaplatil zálohu, pan majitel se neozývá. Teď nevím, na čem jsem. Docela se mi lokalita líbila a nevím, zda počkat nebo hledat něco jiného. V každém případě děkuji všem, kteří mi poslali tipy.
Re: Ubytování pro 4 osoby
25. 03. 2012 19:16
Takže pan Ukič se stále neozývá. Nechceme riskovat, tak jsme na doporučení zde z fora oslovili cestovku pana Vávry. Nabídl nám apartmán Mile v lokalitě Lokva Rogoznice.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bret (30. 03. 2012 21:52).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 186
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.