Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Apartmány Čiovo

Autor Lúúúúca 
Lúúúúca
Apartmány Čiovo
05. 05. 2006 20:15
Ahoj.Chci se zeptat,jestli někdo nemáte zkušenosti s apartmány Čiovo, které se nachází 20km od Trogiru. Chtěli bychom s partou kamarádů vyrazit s cestovní agenturou Atlas-adria (se kterou máme již dobré zkušenosti),ale vždy jsme jeli do srubů,či stanů.Díky moc.
avatar Re: Apartmány Čiovo
06. 05. 2006 04:11
Lúúúco Čiovo není 20 km od Trogiru ale tak maximálně 200 m. Pokud jedeš v sezóně zažiješ pěkný blázinec. Dej si do vyhledáváni Trogir na čti.
Alex
Re: Apartmány Čiovo
06. 05. 2006 18:18
Tak Ciovo nebrat, tedy nic co je od Rogoznice cca. po Krilo. Prumysl spina binec. Staci si o tom pocist na forech.
pretty
Re: Apartmány Čiovo
06. 05. 2006 18:51
Čiovo nebrat, Lúúúúco už jste byli na Lošijnu?
kened
Re: Apartmány Čiovo
07. 05. 2006 11:33
Můj názor na Ciovo je trochu jiný, než předchozí příspěvky. Jestli hledáte klidné místo, je to Slatine nebo Arbánija. Rušnější je Okrug Gornji.Na obou místech je čistá voda. Samozřejmě, že 200m za Trogirem to není asi to pravé. Slatine je od Trogiru asi 11km, Okrug Gornji asi 5km. Je pravda, že hlavně večer se tvoří kolony aut směrem do Trogiru. Na foru už jsem někomu odpovídal na dotaz a odpověd´zněla, že dotyční poznali zase jedno krásné místo v Chorvatsku,kam se rádi vrátí.
don
Re: Apartmány Čiovo
08. 05. 2006 10:22
Taky mám zkušenost s Čiovem jinou, loni jsme se tam jezdili koupat - konkr. Okrug Donji a po silnici až "na konec". Malá pláž, nádherná voda, klid, krásné
šnorchlování. Je ale pravda, že projet přes most v Trogiru není sranda. Souhlasím, že 200 m za Trogirem nic moc.
Re: Apartmány Čiovo
09. 05. 2006 00:37
Doufam ze do toho bordelu a spinaveho more,jak se zminujes, nezarazujes Rogoznici. Nemyslim Lokvu Rogoznici,ale Rogoznici u Primostenu. Protoze to bych s tebou nemohla souhlasit. Do Rogoznice -Zecevo jezdim mnoho let a je zde jedno z nejcistsich mist. Je jasne, ze se nejedna o mestskou plaz, nebo o plaz poblize Yacht clubu. Pokud jde vsak o soukrome zatoky s vlastnimi plazemi, zde je more pruzracne a naprosty klidek. Vrele takove misto doporucuji.
kened
Re: Apartmány Čiovo
09. 05. 2006 12:18
Tahle místa znám také.Rogoznici dost dobře a Zečevo trochu.V Rogoznici jsou pěkná místa směrem na Lozici, na otevřené moře. Nelíbí se mně pláž u maríny u cesty pod chodníkem.Jinak je v Rogoznici fakt čistá voda. Do Zečeva jsme měli kdysi jet do vilky /ted´ už si nevzpomenu, jak se jmenovala /. Byla to vilka s bazénem a stála na konci vesnice. Voda byla čistá, ale na břehu byly velké kameny. Byla tam taky špatná příjezdová cesta. Obě místa jsou pěkná a taky je můžu všem doporučit.
Re: Apartmány Čiovo
09. 05. 2006 13:07
Ano, ta plaz u Mariny,neni nic moc. O te jsem psala jako o mestske.
Od lonskeho roku se dost prijezdove cesty zmenily. Zacalo se asfaltovat.
Ale tam kam jezdim ja, byla vzdy cesta az k domu. A pekny vyhled na tamni ostruvky. Je fajn, ze nekdo zna take takova mista, ktera nejsou moz prelidnena.
Stale se jen pise o Makarske, Omisi a okoli.
kened
Re: Apartmány Čiovo
09. 05. 2006 13:17
Přesně tak, navštívil jsem i Makarskou a už tam nikdy nemusím, nemám rád přeplněná místa. V Omiši jsem zatím ještě nebyl. Několik let jsem tedˇ jezdil blízko Rogoznice, ale nechce se mi to místo uvádět na foru, protože už by to nemuselo být klidné místo. Je to tak trochu místo, jak se říká pro Robinsony. Pěkné okolí, čistá voda, soukromá plážička s velkou borovicí a strašně milí a příjemní domácí i sousedé. Žádný provoz, zkrátka pro mně ideální místo.
Ivucha
Re: Apartmány Čiovo
09. 05. 2006 13:27
Kenede, a na mejla by jsi dal tip na ubytování??? Scháníme něco takovéhoto na poslední týden v červnu... Máme sice jeden tip ale bojím že až přijedeme bude obsazeno takže se pídím rači ještě po něčem...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (09. 05. 2006 13:28).
kened
Re: Apartmány Čiovo
09. 05. 2006 22:56
Pro Ivuchu/cha/: Když pošleš svoji mail adres, tak Ti to rád pošlu.
Re: Apartmány Čiovo
10. 05. 2006 10:24
Čiovo Okrug Donji srpen 2002 nádherná dovolená se skvělým panem domácím a jedeme opět prvních deset dnů v září. Jak už výše psal DON, malá pláž na konci cesty vhodná i pro malé děti a neplavce, pozvolný přístup do vody, klid nádherné šnorchlování, doporučuji. Samotný Trogir jsme si nechávali až na večer, moc hezké město. Problémem zůstávají kolony přes most spojující ostrov s pevninou, ale má se stavět nový most, takže dobré nervy a trpělivost.
Re: Apartmány Čiovo
10. 05. 2006 12:01
Čiovo - Bušinci srpen 2002 - Okrug Gornji- klid,pěkné ubytování,milí domácí. Koupání na hlavní pláži u silnice ( byl nutný přejezd kvůli dětem ).Návštěva Trogiru hlavně v podvečer a večer. Přejezd mostu není nutný. Před mostem u přístavište je velké parkoviště. To Trogiru je to pěkná procházka.Dle přání zašlu kontakt. thumbs uphot smiley
Ivucha
Re: Apartmány Čiovo
10. 05. 2006 14:09
Pro keneda: zabak.kuk@centrum.cz a Děkujíííííí
Re: Apartmány Čiovo
13. 05. 2006 12:08
Dobrý den, mohu doporučit Seget-Vranjici, která je pět km před Trogirem. Jezdím tam každým rokem k velmi přátelskému majiteli. Je to klidné místo, velké soukromí, 20 metrů k moři. Pokud byste měli zájem odepiště na tomasek.p@seznam.cz a zašlu internetovou adresu k nahlédnutí nebo zavolejte na 602 585 769.
Re: Apartmány Čiovo
15. 05. 2006 07:05
loni jsem to tu někde psal - Čiovo a Arbanija nebrat, Letiště, cesta mezi pláží a domy = velký provoz a hluk. Do Trogiru jedině pěšky, protože vyjet přes most je otázka hodinového čekání. moře nic moc čisté.
Re: Apartmány Čiovo
01. 08. 2006 22:57
Ahoj Kenede, prosím, můžeš poslat i mě tvuj typ na poklidnou dovolenou. Děkuji Ivan
Ivann
Re: Apartmány Čiovo
01. 08. 2006 23:02
V roce 2005 jsme byli na ostrově Čiovo. Odjížděli jsme s pocitem "hrůzy", protože jsme četli podobné fůrum. Nakonec jsme byli příjemně překvapený. Pěkné ubytování,čistá voda. Oblast Slatine jak je výše psáno cca 10km od Trogiru. Trogir je večer jako Benátky.. doporučuji navštěvu. V blízkosti města je može skutečně špinavé, ale čím více od města je to ale naprosto v pohodě....Ivan
Re: Apartmány Čiovo
27. 10. 2006 21:13
Chtěli bychom v r.2007 navštívit Slatine Vila Suncica.Nemá,prosím,někdo s tímto ubytováním zkušenosti?Moc děkuji za odpovědi.
Re: Apartmány Čiovo
01. 12. 2006 16:09
Ciovo bych moc nedoporucoval. Poslednich nekolik let tam bylo postaveno tolik domu a apartmanu ze v cervenci a srpnu jsou tam casty vypadky vody. Tak ze pozor na to. Bud vymenit lokalitu anebo pocitat s tim.
Re: Apartmány Čiovo
28. 12. 2006 16:12
Ahoj, doporuci mi nekdo nejake ubytovani v blizkosti Triogiru, Rogoznice? Mozno i samota bez velke plaze. Dekuji Martin
Re: Apartmány Čiovo
30. 12. 2006 01:44
posst, mam nekolik znamych, ktery vlastni apartmany na lokalitach ktere zadate. Jestli mate zajem, napiste na mail. Pozdrav, Damir
Ubytování Trogir - Čiovo
23. 07. 2020 08:15
Dobrý den,

doporučil by nám prosím někdo kontakt nebo pěkný apartmán na Čiovu pro 2 mladé lidi a hlavně v blízkosti pláže smiling smiley
Termín je 7.-14.8.2020.

Moc děkujeme,
Verča smiling smiley
avatar Re: Apartmány Čiovo
23. 07. 2020 11:39
Sloučeno se stávajícím vláknem

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: Apartmány Čiovo
23. 07. 2020 12:58
Čiovo jsme navštívili minulý rok na 3 dny, za ta léta jsem nikdy neviděl Trogir...
Apartmán jsme měli skvělý, ale pláže hrozné... rozhodně se vyhni Mastrince.
Rozumně to vypadá až od Slatine dál, jezdili jsme autem až kam to šlo...
Pro mladé (pokud máte rádi "metrosexuální duc duc party" ) bych to viděl spíš na druhou stranu - Okrug.
Re: Apartmány Čiovo
23. 07. 2020 13:30
Verčo maš li zájem o ubytování ve Slatine,zadej si Apartmani Anita Doboke Vode Slatine.Má volno.V případě zájmu podám podrobnější SZ.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.