Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drvenik - hotel SUNCE

Autor Bobila1 
Drvenik - hotel SUNCE
28. 05. 2011 18:58
Boli ste v tomto hoteli v Drveniku, prip.vlastne postrehy o ubytovani,plazi a celkove o stredisku Drvenik
Re: Drvenik - hotel SUNCE
29. 05. 2011 13:11
Bobila1, najdi si vlákno Drvenika a hned na první straně se dovíš více
Re: Drvenik - hotel SUNCE
29. 05. 2011 13:17
Boli sme tam minulý rok, hotel je pekne zrenovovaný, izby sú čisté každý deň sa v nich upratuje, personál ochotní, strava bola dobrá, mali sme polpenziu : raňajky boli každý deň iné, večeru sme si vyberali z troch druhov deň vopred.Pláž so sprchou sa nachádza priamo pred hotelom cca. 10m, vstup do mora je pozvoľný vhodný aj pre neplavcov. Pláž je okruhliaková bez väčších kameňov, more je čisté a väčšinou pokojné. Stredisko je vhodné pre starších ľudí alebo pre rodiny s malými deťmi. Pokiaľ vyhľadávate rušnejší nočný život, doporučujem navštíviť druhú časť strediska, ktorá sa nachádza zhruba 15 min. pešej chôdze po prímorskej promenáde. Nachádzajú sa tu bary, diskotéka je tam aj prístav kde premáva trajekt na Hvar a Korčulu. Je tam aj pošta, turistická kancelária a bankomat. V blízkosti hotela sa nachádzajú menšie potraviny. Je tam aj zmenáreň. Dostupný je bohatý výber výletov napr. my sme boli v Mostare (BaH), loďou sme absolvovali celodenný výlet na poloostrov Pelješac, Trajektom sme boli na ostrove Hvar (plavba trvá cca. 25 min.) Celkový dojem z dovolenky bol výborný. Raz sa tam určite vrátime. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Drvenik - hotel SUNCE
29. 05. 2011 14:28
To KAMOMA: Vďaka za obšírne info, platili ste za klimatizáciu na mieste a koľko sa platí?Na celý deň či na hodinu?
Re: Drvenik - hotel SUNCE
29. 05. 2011 16:53
Klimatizáciu sme nepotrebovali,boli sme tam na prelome augusta a septembra.Ak sa dobre pamätám, platilo sa 5 eur na celý deň u majiteľky hotela. Ešte jeden malý tip : pešie promenády do väčšej časti Drvenika sú dve. Jedna je asfaltová a tá druhá betónová sa nachádza pod ňou (schádza sa k nej po pomerne strmom betónovom kopci) a kopíruje morské pobrežie. Nám sa páčila viac tá betónová. Peknú dovolenku prajem!!!! thumbs up
Re: Drvenik - hotel SUNCE
29. 05. 2011 23:37
Vďaka za info,ešte nemám na 100% vybraté ale sa rozhodujem
Re: Drvenik - hotel SUNCE
17. 05. 2012 13:22
Hledám ubytování pro dva v Drveniku,pokud možno Gornja vala,prosím,jestli někdo o něčem víte,dejte prosím vědět.Letos to bylo pořád,že nikam nejedem,rozkopaný barák,a nakonec jedeme,ale na hledání už moc času není,jindy mám zarezervováno v ůnoru.Díky.
Re: Drvenik - hotel SUNCE
19. 05. 2012 11:42
Pro Laca,tenhle jsem taky měla v merku,ale není tam večer moc dlouho rušno?Pak jsem taky někde četla,že lidem vadí holubi,prý jich je moc na pláži.Jinak díky,brzo budu objednávat,jestli teda nebude už pozdě.
Re: Drvenik - hotel SUNCE
02. 06. 2012 14:50
Prosím vás,nebyl jste někdo v Drveniku-Donja Vala,apartmány Emil Kostanič?Pokud to někdo znáte,písnite,jak to tam vypadá a nějaké podrobnější informace,zda jste byli spokojeni atd.Děkuji moc.
avatar Re: Drvenik - hotel SUNCE
02. 06. 2012 16:29
Apartmány neznám, ale kdyby jsi potřeboval informace o Drveniku, není problém.
Re: Drvenik - hotel SUNCE
02. 06. 2012 20:10
Díky,v Drveniku jsme nastupoveli na trajekt do Sučuraje,trochu jsme ho prohlídli,mě by spíš zajímalo,jestli někdo nevíte,kde ty apartmány leží,aby nebyly u té silnice na trajekt.No,snad to nějak dopadne,letos jsme rádi,že vůbec někam jedeme a nemůžeme si vybírat,zbyl jen ten Drvenik.
avatar Re: Drvenik - hotel SUNCE
02. 06. 2012 22:32
A jsou to apartmany na Donja Vala 62? To by mělo být na ulici podél pláže. Takže by to mělo být v tom zákazu vjezdu.
Re: Drvenik - hotel SUNCE
03. 06. 2012 07:07
Přesně,Donja Vala 62,tos mě uklidnil,předpokládám,že směnárna je přítomna a jinak obchůdků tam je taky dost a už abychom tam byli.
avatar Re: Drvenik - hotel SUNCE
03. 06. 2012 07:52
Směnárna je ,když vylezeš před barák a dáš se doprava. Obchůdky tam jsou také a jsou tam i 2 bankomaty. Kdy tam budeš?
Re: Drvenik - hotel SUNCE
03. 06. 2012 18:55
18.8.-25.8.,jestli se teda nic nepřihodí.Letos jen nakrátko,jinak jezdíme na dýl.
avatar Re: Drvenik - hotel SUNCE
03. 06. 2012 19:40
Hmm, tak to se nepotkáme ....
Re: Drvenik - hotel SUNCE
05. 06. 2012 13:58
Ty jedeš kdy?
avatar Re: Drvenik - hotel SUNCE
05. 06. 2012 14:06
Já to mám za 10 dní, 11 hodin a pár minut. hot smileyhot smileyhot smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 176
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.