Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Novalja

Autor PragueNHL 
avatar Re: Novalja
16. 07. 2019 19:16
Jen jsem si to spojila s Tvým dotazem - nějak víc jsem to nezkoumala. Z požárů v HR je mi vždy smutno, nehledím na to, kde se vyskytnou. Náš milovaný Pelješac se z nich vzpamatovává jen velmi velmi pomalu sad smiley
Hezkou a hlavně klidnou dovolenou přeji smiling smiley
Re: Novalja
16. 07. 2019 21:29
Dík za přání, dosud bylo naší nejsevernější destinací Čiovo, ale Pag mne lákal a když jsem viděl ten šílený pád cen ubytování po 25. srpnu tak bylo rozhodnuto. Snad s odjezdem roztančené mládeže nějak výrazně neutrpí nabídka služeb ve městě smileys with beer .
Re: Novalja
08. 09. 2019 23:33
Odpovím si sám na dotaz, jak to vypadá na konci sezóny v Novalji. V den našeho příjezdu 27. srpna končila sezóna na Zrče, jakékoliv negativní působení této vyhlášené lokality jsme nepozorovali. Bydleli jsme až na úplně opačném konci města (Put Lokvice) a tam by asi taneční rej nepronikl ani v sezóně, snad jen zvýšením cen ubytování.
Příjemné místo, skoro prázdné pláže, oblázky nejsou tak oblázkové jako na Makarské, ale ani zarytého Brelomila to tady neurazí.
S koncem srpna bohužel přichází konec provozu některých restaurací, takže na večeři musíte dál do centra, zase to může mít výhodu v citelném snížením ceny jídla, jak jsem psal v příslušném vlákně o cenách. U řady apartmánových domů jsou cedule "na prodej", mám pocit, že rozšiřování ubytovacích kapacit už naráží na svoje hranice.
Až legrační je v Novalji obrovský počet bankomatů po městě a půjčoven skútrů, nájezdy mládeže z celé Evropy asi vyžadují svoje smiling smiley .
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 74
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.