Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kontakt na ubytování ?

Autor jardaB5 
Re: kontakt na ubytování ?
06. 02. 2013 10:31
Ahoj.
Nemáte někdo kontakt na ubytování v Trpanji?? Pro 4 osoby, dvě ložnice, nejlépe u vody a nebo co nejblíže, vetší terasa a výhled na moře. V termínu od poloviny června. Eventuálně může být i od Makarské směrem na jih. Hlavně minimum schodů - pojedeme s roční holčičkou.....spinning smiley sticking its tongue out
Děkuji moc za nabídky.

Prosím, pište na:
jarka011@email.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jarka011 (06. 02. 2013 13:24).
Re: kontakt na ubytování ?
17. 03. 2013 15:59
Přátelé, vždy když mně teklo do bot a obrátila jsem se na vás, poradili jste! Tak jsem tady pro radu zase.
Hledám ubytování v soukromí pro dvě osoby s možností si uvařit kafe. Budu ráda za každou nabídku až do střední cennové relace, nebo malinko nad.

Ve Vrbosce jsem byla celkem třikrát, vždy zájezdem s CK, naposledy před 6 lety. Velice se mně tam líbilo a nenapadlo mne, že přijde doba, kdy si mohu zájezd zařídit sama. A tak jsem se nikdy během pobytu, nezajímala si obstarat kontak na privátní ubytování.

Děkuji vám všem za ochotu a zprávu. Evola
Re: kontakt na ubytování ?
17. 03. 2013 18:49
Ahoj,v Podsolarsku Šibenik pri Solaris Resorte/ máme priteľov,majú apartmán 2+2 kuchyňa a izby pre 2,alebo tri osoby,veľká terasa so stolom a stoličkami,každá izba má vlastné soc.zariadenie,chladničku s výparníkom,klíma,rychlovarná konvica.Ja mám zasa v Solarise,a Zadar-Borik klimatizované karavany.Ak budete mať záujem napíšte na viera386@atlas.sk
Re: kontakt na ubytování ?
18. 03. 2013 18:57
Vierka, děkuji za Vaši nabídku. Uložím si ji.

Ale hledám přednostně ubytování ve Vrbosce na ostrově Hvar.
avatar Re: kontakt na ubytování ?
30. 05. 2013 14:30
Ahoj ,nemáte někdo kontak na ubytování v Srima u Vodic,díky .

jirkatoledo@seznam.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkatoledo (01. 06. 2013 20:38).
Re: kontakt na ubytování ?
30. 05. 2013 21:02
VODICE, SRIMA ... Rovnako ja hladám buď Vodice alebo Srima. Apartmán pre 4 ľudí. 7 mesiac júl odchod. Ďakujem. Môžte na e-mail: triplex@zoznam.sk Cenovo za celý ap. alebo všetky osoby max. 65 € ...
Re: kontakt na ubytování ?
30. 06. 2013 15:42
Dobrý den, pokud ještě nemáte: nabízím pěkný 2 pokojový rezervovaný (majitel má zálohu) apartmán (pro 4) na Pagu s výhledem na moře v srpnu. Podrobnosti v tomto vláknu fóra a nebo mám inzerci na Aukru, kde jsou fotky apartmanu, vilky a pláží. Když zadáte "Pag" pobyt je na první stránce. Díky a hezkou dovolenou!!!
Markéta
Re: kontakt na ubytování ?
01. 07. 2013 20:10
Dobrý den,můžu Vám nabídnout nějaké aprtmány na ostrově Vir,kde se o Vás postará česky mluvící Chorvat. Pokud máte zájem,pište na mail vinklerovakatka@seznam.cz
Re: kontakt na ubytování ?
09. 07. 2013 13:28
Dobrý den,
nabízím za naší rodinu rezervovaný apartman pro 4 os na Pagu. Inzerát je na Aukru. Když zadáte do vyhledavače "Pag", inzerát je třetí shora. Apartmán je v klidném místě s výhledem na moře a kolem je spousta pláží i opuštěných.
Měj te se pěkně a mnoho štěstí.
Markéta
avatar Re: kontakt na ubytování ?
10. 07. 2013 15:43
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil irenej (11. 07. 2013 11:08).
avatar Re: kontakt na ubytování ?
11. 07. 2013 12:18
Prosím,nemá někdo kontakt na ubytování na Pagu ale pokud možno nějakou samotu nebo hodně klidné misto pro dva v září?Děkujeme
Re: kontakt na ubytování ?
26. 07. 2013 12:13
pokud nemate nic rezervovany chlaste jse
...7@gmail.com
Re: kontakt na ubytování ?
26. 07. 2013 14:11
Jenda957 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> pokud nemate nic rezervovany chlaste jse
> ...7@gmail.com
Tedy pokud jste alkoholici. Jinak se nehlašte!
Re: kontakt na ubytování ?
26. 07. 2013 14:46
Nemáte někdo kontakt na ubytování v apartmánu pro 2 dospělé +1 dítě? Makarská riviera. Termín 2.8. - 16.8.2013
Zdenek
Re: kontakt na ubytování ?
26. 07. 2013 16:01
poptávám kontakt na ubytování v RABACU , dva dospělí a malá dcera, na týden od 2.8 nebo 3.8.2013.
avatar Re: kontakt na ubytování ?
22. 09. 2013 12:10
Ahoj všem,už pomalu hledáme ubytování na příští rok od 20.6 na 10dní.Můžete nám někdo dát tip na ubytování pro 2 osoby,klidná část,blízko k moři,do 30eur na noc,pokud možno bez schodů k moři,od Zadaru až po Drveník.To ted jsme jezdili do Mimic ale už nm vadí schody takže měníme lokalitu.Děkujeme
avatar Re: kontakt na ubytování ?
04. 10. 2013 08:27
Ahojte,
rada by som poprosila o radu ohľadom ubytovania v nejakej menšej dedinke/mestečku/ na Makarskej riviére.
Moje tipy sú zatiaľ Promajna,Drašnice príp. Živogočše-samozrejme ,môžete doporučiť aj iné.
Chystáme sa budúci rok prvé dva augustové /srpnové/ týždne väčšia partia ľudí-rodiny s deťmi do 14 rokov.
Máme predstavu o apartmánovom dome s viacerými apartmánmi/izbami/-ideálne by bolo ,keby sme ho obsadili celý.
Vzdialenosť od mora -čo najbližšie..yawning smiley
Bez prechádzania rušnej cesty,aby deti mohli behať z apartmánu na pláž aj samé.smiling smiley
Gril,wifi a klíma by boli fajn bonusom.
P.S.Takisto by bolo fajn,keby sa dala dohodnúť s domácimi strava-napr. večere.Také typicky domáce jedlo,čo si doma nevaríme....spinning smiley sticking its tongue out
Kľudne môžete na SZ.
Vopred všetkým pekne ďakujem.thumbs up
Re: kontakt na ubytování ?
04. 10. 2013 19:46
Ještě jsme nebyli na Čiovu (asi Okrug Gornji,jižní část), má někdo ověřený kontakt na ubytování za přiměřenou cenu pro 4 osoby ve dvou ložnicích?
avatar Re: kontakt na ubytování ?
05. 10. 2013 08:45
Dědo, napiš ve vláknu Ostrov Čiovo Grigorimu, ten Ti určitě pomůže.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kontakt na ubytování ?
13. 10. 2013 10:37
Ahoj,již 2x jsme byly na Šoltě - Maslinica a nyní hledáme zase něco jiného. Celkem mě zaujal ostrov Murter,ale pouze jen ta jížní číst. Hledáme klidné místo v blízkosti moře. Jsme 2+2. hledám kontakt na ubytování někde zde v případě nabídek děkuji moc
avatar Re: kontakt na ubytování ?
13. 10. 2013 19:24
agentúra-tri w srce dalmacije a "štandardná" koncovka..yawning smiley
mali sme apartmán na ulici Žrtava Ratova a boli sme spokojní...spinning smiley sticking its tongue out
Re: kontakt na ubytování ?
15. 10. 2013 21:40
Tak jsme se nakonec rozhodli,že pojedeme s kamarády,ale zjistila jsem,že je docela problém, najít dva apartmány pro 5 lidí ( 5 dospělích a 5 dětí) v jednom domě nebo v blízkosti.
Nemáte někdo tip za rozumnou cenu ( přelom srpna-začátek září), jižní dalmácie? Díky
avatar Re: kontakt na ubytování ?
15. 10. 2013 22:33
khanka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak jsme se nakonec rozhodli,že pojedeme s
> kamarády,ale zjistila jsem,že je docela problém,
> najít dva apartmány pro 5 lidí ( 5 dospělích a 5
> dětí) v jednom domě nebo v blízkosti.
> Nemáte někdo tip za rozumnou cenu ( přelom
> srpna-začátek září), jižní dalmácie? Díky

Mi hovor,skús to pre 19-ich.....yawning smileymoody smiley
avatar Re: kontakt na ubytování ?
19. 10. 2013 08:24
zkuste cestovku novasol u nich si můžete pronajmout celý dům.ale nevím zda dělají i jih chorvatska.
Re: kontakt na ubytování ?
26. 01. 2014 18:13
Dobrý den, hledáme kontakt na ubytování pro 4 dospělé osoby koncem srpna na Pelješaci, ne daleko od moře, děkuji
Re: kontakt na ubytování ?
26. 01. 2014 20:14
www.ubytování v chorvatsku.cz Nešlo zkopírovat adresu.

[www.chorvatske.cz]
Re: kontakt na ubytování ?
08. 02. 2014 09:38
Dobry den,muzu vam poslat nabidku apartmanu na ostrove Vir.
Re: kontakt na ubytování ?
08. 02. 2014 16:32
jesula5 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobry den,muzu vam poslat nabidku apartmanu na
> ostrove Vir.
Kdo chce na Pelješac, asi těžko bude chtít ubytování na Viru confused smileyeye rolling smiley
Re: kontakt na ubytování ?
09. 02. 2014 09:46
Globik: dobře tyspinning smiley sticking its tongue out

Díky všem, ubytování na Pelješaci už máme
Re: kontakt na ubytování ?
09. 02. 2014 09:49
Globík - dobře ty spinning smiley sticking its tongue out

Ubytování na Pelješaci už máme -- takže všem díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 208
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.