Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley

Autor kkk 
kkk
Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley
15. 01. 2014 20:09
Ahoj, moc moc prosím, nemáte někdo tipy na pěkné ubytování vhodně pro děti (2 a 5 let), chceme jet do Podgory poprvé, tak prosím o rady zkušenějších. Chceme jet v druhé polovině července. Děkuji moc
Re: Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley
28. 01. 2014 15:55
Ahoj, jsem v Podgoře jako doma, ale každému vyhovuje něco jiného :-).

Záleží jestli chcete být přímo v centru nebo raději klid a do centra si dojít večer :-)
kkk
Re: Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley
28. 01. 2014 18:17
Dobrý den, určitě ubytování v klidu a večer si zajít do centra. Děkuji
Re: Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley
31. 01. 2014 11:40
Jsem téhož názoru a proto jezdím každý rok na stejné místo :-).
Tady se dávat ale reklama na ubytování nemůže :-D
kkk
Re: Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley
31. 01. 2014 14:17
Dobrý den a můžete mi to poslat na email?
Děkuji moc
Kamila
kamilakozakova@email.cz
Re: Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley
22. 02. 2014 00:44
V červenci a srpnu bývá Podgora dost plná, takže klidu tam moc nenajdete. A cenově mi příjde také zbytečně moc drahá, nevím, jsou poslední dobou moc rozmlsaní. Pokud hledáte ubytování, aby mohly děti večer usnout, tak stačí vybrat app. zhruba ve 2.řadě nad mořem. Je to ovšem v kopci. Jedna vila je také úplně na začátku Podgory nad magistrálou. Určitě tam nedoléhá křik, má krásný výhled, ale nechtěla bych tam být kvůli velké vzdálenosti od promenády, navíc s dětmi to je přímo neschůdné.
Přeji šťastnou ruku při výběru, my už pro letošní rok toto městečko opouštíme. Jediné co mi bude chybět je olivový olej od jednoho ze sousedů.
Re: Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley
07. 05. 2014 15:29
má někdo typ na obytování začátkem září pro dva ? nejlíp hned u hlavní pláže
Re: Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley
24. 08. 2014 08:44
Dobrý den,

1.září vyrážíme směr Podgora ve dvou s malým psem, ubytko budeme hledat na místě, nevíte někdo za kolik zhruba to tam letos "sázej". Nejraději bydlíme v první řadě v okolí maríny...smiling smiley
Re: Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley
26. 03. 2016 22:00
Ahoj moc prosím o radu mám nabídku ubytování v Podgoře apartmány Kleme u Diany Vodanovič.Je to ve staré části Podgora-porat,hned u moře,ale na pláž se musí směrem na Tučepi a jmenuje se Plišivac.Neznáte někdo toto ubytování?Moc děkuju. Markéta.
Re: Ubytování Podgora - vhodné pro děti a levné yawning smiley
06. 04. 2016 09:29
V Podgore jsme byli víckrát,zatím naposledy prvních 14 dni v záři 2011. Krásný velký apartmán hned v první radě s obrovskou terasou, ve druhem patře.Tehdy přijatelná cena 60,-€ za noc. V sezóně by to tehdy bylo nepřijatelných asi 110,-€
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 44
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.