Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pelješac - Orebič

Pelješac - Orebič
25. 08. 2005 15:22
smiling smiley Máte někdo zkušenosti s ubytováním v depandencu BELLEVUE v Orebiči na Pelješacu? Díky a pěkný den Pavla
Pavla II.
Re: Pelješac - Orebič
25. 08. 2005 16:56
Ahoj Pavlo, ja teda zkusenosti s ubytovanim v dep. Bellevue nemam (v Orebici bydlim vzdy v uzasnem apartmanku v soukromi:-), ale jen tak pro sichr Ti posilam alespon web odkaz (pokud ho jiz samozrejme nemas). Jinak depand. se nachazi uplne na kraji Orebice v komplexu ostatnich hotelu, ale tam je vsude blizko, takze urcite budete spokojeni. Loni u hotelu bylo porad zivo, kazdy vecer venkovni diskoteky (ceske!), divadelni predstaveni, nejake programy, atd. Na nize uvedenych webovkach je i pekna interaktivni mapka, ktera vam ukaze polohu vaseho hotelu, resp. depandance. My vyrazime uz pristi patek ... huraaa:-) Tak at i Tobe se libi!Ahoj, Pavla II.
[www....]
Re: Pelješac - Orebič
26. 08. 2005 07:42
winking smileyAhojky Pavlo,
moc Ti děkuji za zprávu. Abych to uvedla na spávnou míru. My totiž ještě pořád váháme, jestli jet do toho hotelu, nebo do soukromého apartmánku. Ještě jsme tam nikdy nebyli a tak pořád nevíme. Chtěli bychom vyrazit od 10.9 na týden. Nevěděla by si náhodou o nějakém apartmánu. Moc Ti děkuji a přeji příjemnou dovolenou. Ahoj Pavla
Re: Pelješac - Orebič
26. 08. 2005 08:47
v minulých letech nebyl problém si v září v Orebiči vybrat na místě právě to, co se komu líbí...
Pavla II
Re: Pelješac - Orebič
26. 08. 2005 13:34
To Pavla: Ahojky, no ja osobne bych tam rozhodne zvolila ubytovani v soukromi ... a to nejen z financnich duvodu:-) Loni jsem tam byla poprve, manzel ponekolikate (porad u stejneho chlapika), ktery pronajima sve apartmany a byla jsem velice prijemne prekvapena jak jeho pristupem (nic pro nej a jeho rodinu nebyl problem), apartman byl rok stary, cca 100 od more a promenady, v centru Orebice, franc. okno s teraskou s vyhledem na more, cistounke, proste fakt bomba. Pokud bys chtela vic info, nebo kontakt na nej, tak mi prosim spis napis na muj email a ja Ti vse poslu. My bychom meli k nemu vyrazit od 02.09. do 18.09. a jelikoz je ted u nej muj bratr s rodinou a znamymi, tak mam i uplne aktualni info o pocasi - od rana je to pry na plavky, more teplounke, jenom vecer se uz snese mikca nebo svetrik :-)) Ahoj, Pavla II (Hannellee@seznam.cz)
Re: Pelješac - Orebič
15. 02. 2006 12:49
Prosím čtu si web a narazila jsem na tvé informace ohledně apartmánku v Orebiči můžeš mi prosím zaslat nějaké bližší informace, kontakt, případně cenové relace?

Díky
Re: Pelješac - Orebič
19. 06. 2006 02:30
Byl jsem tam už 3x vždycky si tam ubytování najdeš sám . Loni a předloni přímo u cesty u moře na pobřeží duhý barák za zatáčkou směrem k přístavu 15 EUR za os/noc. Ivo Buklijas. Dál od moře samozřejmě levnější.
Re: Pelješac - Orebič
19. 06. 2006 10:00
Ahoj Pavlo!
Zkušenosti máme a docela dobré. Zaplatili jsme si pobyt v hotelu Bellevue. Když nás ubytovávali tak před námi několik lidí vymámilo na recepční pokoj s balkonem. Ten byl předem placený. Když došla na nás řada, tak už ho neměla. Nabídla nám apartmám v depandenci. Byly to velice pěkné pokoje s předsíňkou a prostorný sprch.kout s WC. Polopenze v hotelu velice chutná. Ráno poměrně bohatá samoobslužná snídaně a večeře výběr z několika Menu. Jediná nevýhoda tohoto ubytování byla, že ta nejhezčí pláž v Orebiči byla až na druhé straně městečka.
Re: Pelješac - Orebič
23. 06. 2006 14:20
Dobrý den,

mohla by jste mi prosím poslat kontakt na to ubytování jak o něm píšete,jedná se o Orebič.Díky moc
Re: Pelješac - Orebič
14. 02. 2013 10:34
nebol niekto náhodou ubytovaný vo vilkách (nie depandansoch) hotela BELLEVUE v OREBICI ?
avatar Re: Pelješac - Orebič
23. 06. 2013 15:09
Zdravím , nevíte nekdo zda je již v provozu rekonstruovaný hotel nad pláží Trstenica?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 102
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.