Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Duče u Omiše + Omiš

Autor MiraProchy 
Duče u Omiše + Omiš
25. 07. 2010 19:28
Dobrý den,

mám prosbu. Chceme jet do Chorvatska a chceme někam k Omiši,nejlépe do Duče u Omiše. Sháníme nějaké ubytování pro 7 dospělích a 3 děti a v ceně do 15 eur za osobu. Termín máme od 26.8 do 30.8. 2010 . Nemáte někdo kontakt na nějaké ubytování či jakékoliv doporučení?


1 pokoj - 2 dospělí
2 pokoj - 2 dospělí + dítě
3 pokoj - 3 dospělí + 2 děti


Díky za brzkou pomoc a radu, Mira

Malý cestovatel Míra :-)
Re: Duče u Omiše + Omiš
27. 07. 2010 13:40
Zdravím,
včera jsme se vrátili z Duče, byli jsme ubytovaní v apartmánech u Andro Vuliče, 7nocí pro 2dospělé - 244 a druhý pokoj 2dosp+2děti - 358eur, podotýkám, že to bylo přes cestovní agenturu Dagmar Navrátilová a pan domácí nám při odjezdu dával vizitku, pro příště, abychom mohli domlouvat ubytování přímo s ním a tedy bez provize CA. Mají tam celkem myslím 7 apartmánů, ale nevím jak to bude s volnými termíny, budete-li chtít další info, ozvěte se:-)
Re: Duče u Omiše + Omiš
27. 07. 2010 16:14
Dobrý den,
pokud by Vám to nevadilo,tak bych byl rád za jakýkoliv kontakt či email,abych se mu pokusil napsat a popřípadě bych se s ním domluvil i na ubytování. Mohl bych vědět ještě,jak to bylo daleko k moři a jaké je tam ubytování?

Děkuji Míra
Re: Duče u Omiše + Omiš
29. 07. 2010 17:42
Krásný den,
koukám na vizitku, je tu jen adresa a telefony, mail žádný. Andro Vulić, Poljička cesta 67, Dočine, tel: +385(0)21 864 113, mob:+385(0)99 690 8654. My jsme se s ním domlouvali vcelku v pohodě česky. Ubytování se nám líbilo, byly na výběr pokoje s klim. i bez, velice čisto, venkovní terasy s posezením, jen ve vybavení chyběla varná konev:-). K moři to je asi 200m, tedy přes magistrálu, podle toho se také odvíjejí veškeré ceny ubytování v této lokalitě. Ale není to žádná tragédie, jsou tam přechody i jeden tunel, my jsme s dětmi 3a5let neměly problémy. Je tam písečná pláž, což ocenily především děti a i nějaké stromečky.
Re: Duče u Omiše + Omiš
03. 08. 2010 23:34
Dobrý den,
pokud by jste se někdo chystal ubytovat v apartmánu JOZO v Duče u Omiše, který nabízí BK Tour, tak počítejte s tím, že se vám budou po terase procházet pes a 3 kočky pana domácího (CK uvádí apartmán bez domácích zvířat), které se i po několikátém vyhnání stále vracejí a Vy upadnete u pana domácího v nelibost. Tří hvězdičkové hodnocení apartmánu také skutečnému stavu neodpovídá.
Re: Duče u Omiše + Omiš
06. 10. 2010 14:16
Kdo zná apartmán v Omiši "Janja"
Re: Duče u Omiše + Omiš
07. 10. 2010 11:00
Kdo má zkušenosti s parkovacími kartami v Omiši?
Re: Duče u Omiše + Omiš
09. 01. 2011 15:18
Ja mam odtud pokutu, ale jsem ji odignoroval angry smiley
Ale ja jsem Chorvat takže poznam finty jak se tomu vyhnout s turistamy to jde trošku jinak...
Platit za predražene a navic nestražene parkovište je nezmysl (pokud nejste až tak pohodlny že musite zaparkovat "pred dvere" a nejste ochotny prejit 300-500m)...
Zadara se v Omiši da parkovat na 2 mestach (aspon to tak bylo když jsem tam byl minule leto):
- smerem na kanon Cetiny: smerem od Splitu po moste odbočit doleva, smerem z Makarsky pred mostem doprava.. po takych 200-300m je kratky tunel a za nim je zadara parkovište s prave strany...vzdalenost od centru asi 500m
- mezi benzinkou a autobusovym nadražim je za domamy neplatene parkovište
avatar Re: Duče u Omiše + Omiš
10. 01. 2011 06:29
Co já vím tak v Omiši od Splitu před Cetinou vpravo to parkoviště(jsou tam komedianti s kolotočema) je za 4KN na hodinu,což je pakatel,do centra kousíček a je to bez starostí,nebo ne?Příjemná obsluha,kolikrát jsem i přetáhnul a nechtěl platit za další hodinu,pokud to bylo 10-15minut.
Re: Duče u Omiše + Omiš
14. 01. 2011 22:59
My tento rok opäť ideme do Omiš-Duče - termín - od 18.08.2011 - do 24.08.2011... kto sa pridá? Budem 22.08. oslavovať narodeniny - pohostím vínkom.... stretneme sa v apartmánovom dome u Katy Okmažič... čo vy na to? drinking smiley



Upraveno 3krát. Naposledy upravil clea_z (14. 01. 2011 23:01).
avatar Re: Duče u Omiše + Omiš
17. 01. 2011 13:59
Clea ... aby ses nakonec nedivila a měla dost vína , až se ti tam přižene půlka fóra grinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar
XXX
Re: Duče u Omiše + Omiš
24. 01. 2011 08:09
@ clea_z:
Hlásím se jako první.drinking smiley V Duće budu od 15.8. do 26.8.
Jenom nevím,kde je ten apartmánový dům:eye rolling smiley
Re: Duče u Omiše + Omiš
25. 01. 2011 21:10
Zadarmo sa dá v pohode parkovať pred obchodným domom tuším sa volá CBA od Splitu je to na pravej strane hneď za kempom ( do centra cca 5 min peši ) a potom hneď za tým OD domom je také mini sídlisko a tam sa dá tiež parkovať medzi domami až po autobusovú stanicu (kedže to je smerom k centru takže peši menej ako 5 min).
avatar Re: Duče u Omiše + Omiš
26. 01. 2011 20:59
Studenac se jmenuje mám zato a majitel obchodáků bydlí v Omišismiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 113
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.