Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytovanie na Blint

Autor Maria_t 
Re: Ubytovanie na Blint
30. 06. 2011 00:36
Nám nevyšla jedna rezervace která vypadala velmi dobře na ostrově Vir slušné a vybavené 100m od pláže 2 apartmány pro 4 osoby po 37euro v půlce srpna jenže nakonec se ukázalo že jeden apartmán je již obsazený. Tak jsem si říkal že bychom jeli na blint, ale jak to tady čtu tak se nějak začínám bát. Jsme 2 rodiny 2+1(7let) a 2+2(6 a 16 let). Tak nevím jestli to riknout a jet na blint nebo pokud by měl někdo nějaký tip za podobnou cenu tak ho pošlete prosím na marpie zavináč seznam tečka cz
Re: Ubytovanie na Blint
01. 07. 2011 14:42
Také bychom chtěli jet s manželem na Vir a to na blint. Kdyby někdo měl tip na ubytování, budu vděčná - nejlépe oblast Torovi smiling smiley. Díky, Terez
avatar Re: Ubytovanie na Blint
03. 07. 2011 07:50
Ahoj všem,můžete mi poradit ,který den nejlépe dorazit do Bibinje nebo Vodice-Srima ,když jedu na blind,nerad bych běhal po apartmánech ještě odpoledne,Jezdím navečer tak na místě bych mohl být ráno.Jsme tři,ale rádi bychom apartmán pro čtyři...díky za jakoukoli info..s pozdravem a přání krásné dovolené Jirka
avatar Re: Ubytovanie na Blint
11. 07. 2011 10:14
Letos jsem si to vyzkoušel a : (sobota 2.7)
Podgora -Čaklje od 45 E za apt do vnitrozemí a s kuchyní přes chodbu,jinak otočený k moři 60 - 80E. Vše přímo na promenádě,bylo tam dost volných apt,ale nakonec jsem jel až do Gradacu tam měli vlastně velký výběr ještě během celého minulého týdne.Sám jsem měl apt za 15 E na osobu (tj 45 E na den) s balkonem na moře (cca 2 řada od promenády).
Pro mne celkem neuvěřitelné,asi se to teprve rozjíždí..
Re: Ubytovanie na Blint
13. 07. 2011 16:35
Ahoj,
chystáme se příští týden s rodinou někam kolem Makarské (Baška Voda, Tučepi, Podgora...) na blind. Nevíte jak to tam teď vypadá? Nabízejí ještě dost volných apartmánů, nebo se to rychle zaplňuje? Díky.)
Re: Ubytovanie na Blint
15. 07. 2011 14:42
Ahojte :-).
Tak nevím, nevím... jakou máme letos šanci sehnat ubytování pro dva (sice s dítětem, ale berem cestovní postýlku) naslepo? Nejlépe Baška Voda/Brela atp. Do 45e/den za pokoj, popř. zda se dá majitele tzv. ukecat.
Kdyby měl někdo nějaký tip/kontakt, budu moc ráda.
Re: Ubytovanie na Blint
15. 07. 2011 21:34
Dobry vecer
Ak by niekto mal nejaky kontakt na zaujimave ubytovanie pre 2 ludi, naj. apartman + kuchynka. Oblast Zadar, Pag, Podgora. Odchadzame 18.7. Dakujem
avatar Re: Ubytovanie na Blint
16. 07. 2011 05:51
Měl bych kontak na moc fajn rodinu,ale je to za Splitem ,Podstrana
Re: Ubytovanie na Blint
21. 07. 2011 17:32
Ahoj,
budúci piatok 29.7. chceme ísť na blint do Brodarice. Neviete niekto ako to tam momentálne vyzerá s ponukami ubytovania?
Ďakujem.
Re: Ubytovanie na Blint
26. 07. 2011 15:09
my jsme jeli letos na blint na Vir a protože to nebyla sobota, kdy se většinou střídá ,sháněli jsme těžko.Copak domků zavřených tudíž volných bylo dost, ale nikde nikdo. Když jsme vlezli někam do baráku, kde někdo byl tak to všechno byli jen hosti.Možná to je tou lokalitou, že to spíš pronajímají Zadarčani, kteří tam nebydlí nebo nevím. confused smileyNo každopádně jsem pak vlezla do pizzerie a řekla čísníkovi, že hledáme apartmán, on se zamyslel,zanořil se za barák telefonovat a do pěti minut přifrčela domácí na kole...a apartmán byl luxusní..Takže se vše v dobré obrátilo
Re: Ubytovanie na Blint
28. 07. 2011 20:40
Zdravim,
loni jsme byli v srpnu na blind pod makarskou a sehnali jsme až po delším hledání.. sad smiley letos chceme od 14.8. na Hvar, nejlépe na Jelsu, ale není podmínkou a samozřejmě co nejblíže k moři.. Kdyby jste někdo o něčem věděl, budu rád za každou nabídku.. smiling smiley pač se po té cestě nechci zase nervovat, kde složíme hlavy smiling smiley Jedeme 2 páry.
Re: Ubytovanie na Blint
29. 07. 2011 11:34
Tak napiš Jitce2 , jižní strana je lepší než severní, měl bys tam brzo stín.
Re: Ubytovanie na Blint
30. 07. 2011 18:55
Mě vždy chvíli trvá najít domeček který se jmenuje "Turistička zajednica " a potom už, Nema problema.Je skoro v každé vesnici. Karel
Re: Ubytovanie na Blint
01. 08. 2011 10:19
My jedeme do Jelsy na ostrov Hvar 15.8. 2011, ubytovaní jsem si našel přes net, jedeme tam už po paté, ubytovaní určitě najdete, ale blízko moře nevím, při troše štěstí se Vám to povede, nebo jestli chceš pošlu ti nějaké odkazy na ubytovaní, několik nabídek mě přišlo, a pak jsem si vybral co se mě líbilo, tak hodně štěstí a třeba se v Jelse potkame M. smiling smiley
avatar Re: Ubytovanie na Blint
06. 08. 2011 13:31
Před týdnem v sobotu (30.7.) na blint Promajna během 10 minut tři nabízené APT.Vybrán nový 3+1 s klimou v 1 patře (orientace na kopce) cca. 150 m od moře za 60 E na den.
Re: Ubytovanie na Blint
06. 08. 2011 22:03
Přidám dnešní zkušenost z hledání bydlení. Nejprve jsme byli v Tučepi, hledali jsme app. pro 2, blízo moře, tzn. Kamena nebo Kraj. Narazili jsme na několik slušných app. 2+2 s cenou 70-75E, ale pro dva to je skoro dost peněz. Menší apartmány byly taková "třetí jakost", bez terasy, v suterénu na nevzhledném dvorku apod. a s cenou většinou 50E. Nevybrali jsme si a odjeli do Promajny. Tam jak píše Stamar, max. 10 minut (druhá nabídka) asi 150m od moře (kousek nad kostelem), druhá patro s balkonem na západ, s klimou a wifi, pro 2 za 45E.
Uprostřed obce bylo ještě před dvěma lety jedno velké staveniště, teď je tam řada nových app. domků a vzhledem k tomu nás mile překvapily nepřeplněné pláže, samozřejmě s výjimkou asi 100m hlavní pláže, kde je plno snad stále :-)
Re: Ubytovanie na Blint
13. 09. 2011 22:24
Na Blint jezdíme už 7 let, tedy co jsme začali jezdit do HR autem a nikdy, jsme neměli problém, něco najít, spíše je problém, najít si vždy nějakou ves, která by vyhovovala představám.. smiling smiley
Re: Ubytovanie na Blint
30. 09. 2011 21:24
Pripájam sa ku kolegovi vyššie. V HR som bol s rodinou zatiaľ 4x, tento rok to bolo po prvý krát na blint a už inak asi ani nebudem chodiť. Vyhnem sa tým námietkam mojej polovičky, vyberieme si obec čo nám vyhovuje, vzdialenosť od mora a podobne. Na blint môže byť problém s ubytovaním podľa mňa výnimočne a to pri väčšom počte ľudí.
Re: Ubytovanie na Blint
01. 10. 2011 00:27
Pedro66.
Věř ,my jezdíme 4 a po zabukování mněli jsme cenu 15.m od pláže za 70,.e
Tak ,mne prosím doporučte ap. s výhledem na see,přímo u pláže. v místě harmonickém,také cenově lákavém.
Re: Ubytovanie na Blint
03. 10. 2011 16:04
Nějak nerozumím otázce, a proč je adresovaná na mě? 70E pro 4 blízko pláže je normální cena, jenom se mi to zdálo hodně, kdybychom v takovém app. bydleli dva.
Re: Ubytovanie na Blint
03. 10. 2011 20:54
Pedro 66
Jedná se mi o cenu,která je pro dva ve vašem případě 45e a vzdálenost od moře 150m.
Tudíž mně připadá už jen cena vysoká,protože jezdíme 4,tím pádem pro nás 90E?
Příští rok ubytování nemůžu obědnat z důvodů volna,takže pojedeme bez rezervace.
Jen mám obavy,protože jsem osobně viděl ,kdy nabízí ap. pro dva za 60e.
Re: Ubytovanie na Blint
05. 10. 2011 15:28
Cena app. pro dva není (skoro) nikdy polovina app. pro 4, takže takhle se to nedá násobit. V domě kde my jsme platili 45E za dva, byl apartmán pro 4 za 60E a opravdu pěkný podkrovní byt přes celé patro pro 6 lidí za 100E. Ceny jsou samozřejmě z plné sezóny.
150m od moře (pokud to není zároveň 150 a více schodů...) mi nevadí, malá procházka tělu prospěje :-) .
Re: Ubytovanie na Blint
03. 01. 2012 10:17
zdravím,letos by jsme chtěli tentokrát na blind k jadranu,konkrétně do Vodice od 23.6-30.6. .Jelikož jsme na blind nikdy nejeli,chtěl bych se zeptat,jak moc náročné je najít koncem června ubytování v apartmánu,popř. kde se ve Vodici nachází nějaké " turist info" nabízejicí ubytování.Jsme rodina s dvěma menšími dětmi.
Děkuji
Re: Ubytovanie na Blint
03. 01. 2012 19:01
Ahoj, na této adrese najdeš Turističke zajednice i Vodic a okolí. Stačí do Googla napsat Turistička zajednica a město kam máš mamířeno a pak se jen proklikat.Karel.

[www.sibenikregion.com]
avatar Re: Ubytovanie na Blint
24. 05. 2012 11:52
Ahojte,
máte niekto skúsenosť s ubytovaním na blind na začiatku sezóny-30.06. na menej než 7 dní?
Viem,že v mimosezóne to nie je problém,len či už nechcú domáci iba týždňové pobyty.Konkrétne je záujem o 30.06. do 5.07.2012.
Vopred ďakujem.smiling smiley
Re: Ubytovanie na Blint
24. 05. 2012 13:32
Myslim ze problem nebude najst ubytovanie, ale problem moze byt cena ubytovania, cim kratsie tym drahsie. smiling smiley
Re: Ubytovanie na Blint
24. 05. 2012 19:31
Zdravím, my byli loni poslední týden v červenci na Hvaru v Jelse a ubytko jsme našli vcelku v pohodě, ba naopak bylo i z čeho vybírat... My měli 4os , 60E/ap/den 50m od moře.. Krasné město a úchvatná příroda, doporučuji !!! smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 166
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.