Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Žádost

Autor Žanďa 
Žádost
30. 07. 2011 18:11
Prosím,chtěli bychom na dovolenou na Makarskou.Bylo by to pro 4 dospělé a 4 děti,ráda bych co nejblíž k moři.Nemáte někdo tip nebo vlastní zkušenost,podělte se?Děkuji mocinkythumbs up
Re: Žádost
30. 07. 2011 21:15
Žando,vítej na fóru.
Co se týče Makarské,jednou jsme tam bydleli,víc bych se tam nevracel na déle.
Každoročně tam chodíme jen na procházku,ale co se týče delšího pobytu,tak jsme to vzdali.
Moře je na Makarské v hlavní sezóně znečištěné,je tam přelidněno a po pár dnech jsme sedli do auta a jeli se koupat jinam.
Jsou v blízkosti lepší destinace,kvalitnější,malebnější.Jestli hledáte turist. ruch např.Tučepi je hezké.
Re: Žádost
31. 07. 2011 07:50
Kopero děkuji,přemýšlíme kam tentokrát na dovču,byli jsme u Splitu a jednou v Podače a bylo to super.Nemáme rádi přelidněné pláže a spíš bych něco klidnějšího.Ale pro víc lidí něco hledat a zavděčit se všem je problém,proto jsem ráda když někdo napíše svojí zkušenost.Mám malého kluka a nechci chodit někde k pláži přez silnici a bát se ,že nás někdo zajede. Díky Žanďa
Re: Žádost
31. 07. 2011 09:26
Žanďo zdravím, Makarskou bych určitě také nebral, přelidněno i mimo sezonu, jedině na nákupy nebo podívání. Pod ní Tučepy i Podgora jsou krapet klidnější, a pak následují Drašnice, Igrane, Živogošče atd. až po Gradac, který je také rušnější.Tyto menší destinace jsou klidné, s pěknými plážemi a apartmany většinou pod magistrálou, takže pokud něco klidnějšího, tak doporučuji mezi Podgorou a Gradacem.
Re: Žádost
31. 07. 2011 10:55
Doporučuji Drašnici, obec pod magistrálou, naprostý klid, lidí přiměřeno a ubytování téměř vše v blízkosti pláže. Makarskou nebrat.
Re: Žádost
31. 07. 2011 12:20
Taky doporučuji Drašnici,Igrane, Živogošče a nebo Bratuš.Baška voda a Makarská je přelidněná.
Re: Žádost
31. 07. 2011 17:12
Všem mocinky děkuji,jen bych brala konkrétní baráček,abych na to mohla juknout na internetu.zatím co jsme byli, byla pláž skoro u domu,mám neslyšícího kluka,tak volím bezproblémovou cestu k moři.Jestli jste někdo byl někde konkrétně dejte nám tip.Děkuji všem
Re: Žádost
01. 08. 2011 10:55
Právě jsme dorazili do Drašnic,jsme tu také poprvé,takže uvidíme.smoking smiley
Re: Žádost
02. 08. 2011 15:19
Děkuji všem co mi poslali nějakou adresu nebo kontakt.Jste zlatíčka.....klidně můžete posílat dál,asponˇ bude z čeho vybrat...smiling smiley Žanďa
Re: Žádost
21. 08. 2011 21:30
Tučepi 250m od moře slušné ubytování vlídní lidé.
avatar Re: Žádost
24. 08. 2011 13:53
Ahoj všem,
pokud by někdo měl osobní zkušenost nebo z doslechu a kontakt na nějaké ubytko v lokalitě Bratuš, kontaktujte mne prosím.
Díky.
Pepa
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 114
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.