Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Apartmany Hauptmann v Brela Stomarica

Autor Hanka25 
Apartmany Hauptmann v Brela Stomarica
29. 09. 2009 16:08
V roce 2008 jsem slavila 60tiny. Myslela jsem si, ze 14 dnu u more v apartmanech Hauptmann bude lepsi rodinna oslava nez jeden vecer nekde v hotelu v Praze. Napad to byl dobry bo apartmany, more a Stomarica byly dle nasich predstav ale pan Hauptmann mel jinou agendu. Pisemne domluvena cena se po trech dnech najednou vyrazne zvysila a moje protesty mi sdelil ze my cesi muzeme treba spat v lese, ze ho to nezajima. Protoze drzel nasich 12 pasu a vyhrozoval nasilim nic jineho nam nezbyvalo nez zaplatit. Ani stiznost v mistni turisticke kancelari po dobu dovolene ci pisemna po navratu nam nic nepomohla. Pisu tuto story jen proto, aby jini lide z Ceska nedopadli jako my. Hanka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hanka25 (29. 09. 2009 16:09).
avatar Re: Apartmany Hauptmann v Brela Stomarica
30. 09. 2009 07:21
Hanka 25:Já osobně bych v tomto případě nechal klidně pasy pasama a okamžitě bych šel na policii nebo ambasádu nebo mistní turistické informační středisko.
Re: Apartmany Hauptmann v Brela Stomarica
07. 06. 2011 10:42
Vsem co hledaji reference na tento apartman : absolutne nedoporucuji rodinam s detmi !!! pristup k apartmanu od more je po velmi prikrych schodech pofiderni kvality a zabezpeceni. i Zpetne po roce hodnotim ten stav schodu a nezabezpecene terasy jako velmi riskantni.
Bydleli jsme v horejsim patre - bylo to 30 m od more ale take 30 m nad morem. Spodni apartnamy , ktere se nachazeli cca v 15m vysce, meli pred sebou terasu bez zabradli !!! tem lidem kteri tam bydleli jsem nezavidel.
Jinak kvalita apatmanu hodnotim na prumernou 3. Ochota majitelu nic moc, navic na konci dovolene nas zkasli o ruzne poplatky za klimatizaci atd, ktera stejne bezela jen do 24:00. Znova bych do tohoto apartmanu jiz nejel.
Jinak BRELA - Stomarica je ok, je zde vice mensich plazi a vetsi klid nez v Brele, je vsak skutecne pocitat s tim ze od more se vsude leze do kopce, a tim nemyslim par schodu. Pro nas apartman to od plaze bylo cca 110 schodu a to jsme na tom byli lepe nez ostatni :-) Jirka
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 71
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.