Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubytování na 1/2 cesty - nejlépe slovinsko - sever chorvatska

Autor kacab 
ubytování na 1/2 cesty - nejlépe slovinsko - sever chorvatska
08. 03. 2011 21:54
Dobrý den, moc bych byla vděčná, kdyby mi někdo pomohl... Vždy jsem jezdili do chorvatsko na jeden zátah, ale letos druhým autem s sebou bereme moje rodiče a kvůli nim hledáme ubytování v půli cesty... nejraději bych někde na kraji Chorvatska mezi Macejlem a Záhřebem... Kvůli nižší ceně bych raději soukromý apartmán pro 4 dospělé.. Marně hledám nějaké kontakty či nabídky a o Slovinsku nemluvě.... Raději bych to měla předem domluvené - hlavně kvůli malým dětem.... za každou radu budu vděčná.... Díky

katerinabenova@seznam.cz
avatar Re: ubytování na 1/2 cesty - nejlépe slovinsko - sever chorvatska
08. 03. 2011 22:23
Jelikož (jak říká moje žena) jsem lakomý tak objíždím dálnici ve slovinsku. Na té staré cestě je stále velmi mnoho apartménú, které dnes skoro nikdo nevyužívá neboť profrčí po dálnici. Kontak nemám, ale ze zkušenosti vím, že večer stačí zastavit v některé z vesniček a ubytování je ihned k mání.
Takže jsem vlastně ani moc neporadil yawning smiley
Ivo
Re: ubytování na 1/2 cesty - nejlépe slovinsko - sever chorvatska
09. 03. 2011 08:54
Viz vlákno v dopravě - kde odpočíváte nebo spíte na cestě k moři.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 171
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.