Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Živogošče

Autor DAVE01 
Živogošče
01. 07. 2010 10:07
Ahoj lidičky,jedeme už zítra smiling smiley se známýma do Živogošče-porat,malý problém je v tom,že oni tam jezdí již 4tou sezonu a mají stálé ubytko no a my se dvěmi dětmi jedem na blind. Máme trochu obavy,že neseženem ubytko a když už ano,tak to pro nás bude nedostupné.... Nemáte PROSÍM někdo kontakt na ubytko tak do 50eur na den?? Jsme 2 dospělí + 2 děti. Nepotřebuji žádný luxus,chci se jen vyspat a mít kde uvařit oběd našim cácorkám.
Za každý tip vřele děkuji smiling smiley !!!
Re: Živogošče
02. 07. 2010 09:03
Jelikož jsi tady nový, tak v prvé řadě je třeba pročíst již založena vlákna a zjistíš, že třeba zase někdo opačně má zajištěné ubytování a nemůže jet a je rád,že to vezme někdo za něho.(bazar pro všechny atd.) A dále je tu vyhledávač(vpravo nahoře),kde zadáš patřičné slovo a pak jen čteš a vybíráš! Kdyby každý zakládal nová vlákna ohledně prkotin, tak potěš kecky...to by byl guláš !!!! Tož tak !!!
Re: Živogošče
02. 07. 2010 11:51
Sssory Mildousi,na toto téma mi ve vyhledávači nevyjelo absolutně nic (možná to neumimsad smiley ) a v bazaru pro všechny jsem našel tak akorát "kola na malucha" tak se prosím hned nečerti,fakt jsem nic nenašel,proto jsem se taky regnul a založil toto vlákno,no tak asi tak.....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 163
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.