Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Grebaštica

Autor mikina 
Grebaštica
22. 06. 2008 09:25
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s Grebašticí, apartmán. dům Panorama. Hledáme nějaké ubytování, máme 3 malé děti a našli jsme toto.Jen nevíme, jestli to není příliš uzavřené , v tom zálivu.Nemáte nějaký tip na další vhodné místo spíše v Sever. Dalmácii. Chceme jet hned na začátku července.Díky
Re: Grebaštica
26. 06. 2008 17:11
Mám zkušenosti z Grebašticí již 3 roky. Myslím, že je to ideální pro rodinu s malými dětmi. Klidná zátoka, malé pláže, malé mestečko s restauracemi, sámoškou. Kousek odtud Brodarica odkud hezký výlet lodí na ostrov Krpanj. Ostatní místa na sever i jih je masová záležitost.
Re: Grebaštica
03. 01. 2009 16:04
Jsou na pláži sprchy? A jaká je vůbec situace se sprchami v okolí? Byl jsem v Sv. Filipu a Biogradu a sprchy byly fajn
Re: Grebaštica
14. 01. 2009 09:27
mám pocit že ta nejsou,neviděla jsem je tam
Re: Grebaštica
15. 01. 2009 07:36
Na pláži sprchy nejsou, ale skoro každý apartmán v první řadě u moře, má svoji vlastní venkovní sprchu.
Re: Grebaštica
17. 03. 2009 11:26
Prosím znalce a milce Dalmácie:-)
Je tu málo infa o Grebaštici,zkuste prosím popsat své zkušenosti z této oblasti(moře,ubytování atd.)
děkuji za názory a postřehyyawning smiley
(
Re: Grebaštica
18. 03. 2009 05:02
to pidan:
Ahoj, byli jsme v Grebaštici v srpnu 2008. Jelikož jsme původně chtěli do Primoštenu, ale jeli jsme na pass-Blind sehnali jsme ubytování až v Grebaštici. Bylo nás osm a za apartmán jsme platili 100 euro na den. V samotné Grebaštici jsou přímo na nábřeží 2 obchody se smíšeným zbožím, 1 cukrárnička a 2 restaurace, další pizzerie je pak o uličku víš na pravé straně (trošku zašitá, ale vzhledem k velikosti Grebaštice se dá najít) a taky jsou u každé pláže takové bistra pro posezení. Celá Grebaštica je rozložená v zátoce, moře je tam čisté a koupání je rozmístěno buď na hlavní pláži po pravé straně nábřeží která je vlastně navezená (štěrk+kamení) zato tam nejsou ježci :-) Druhé místo je pak za kopečkem, kde je druhý přístav s úvazy pro lodě, tam byl spíš jemný štěrk a písek, ale tam by mi vadilo to, že se koupeš fakticky mezi loděmi. Ovšem pro rodiče s malými dětmi bych řekl, že to druhé místo je ideální, protože i vstup do vody je hodně pozvolný. Mimochodem přímo u druhého místa bylo jakési bistro na posezení, kafíčko atd. Moře v Grebaštici bylo překvapivě teplé, protože když jsme jeli na výlet do Primoštenu a skočili jsme do vody tam mysleli jsme, že zmrznem. Bude to asi tím, že v té Grebaštici je to fakt dost dlouhá zátoka a tak se tam to moře tolik nepromíchává. Večer je v Grebaštici klídek, není tam totiž žádná diskotéka ani žádná živá pobřežní promenáda se stánky jak to bývá v rušnějších letoviscích. I domácí u které jsme bydleli nás prosila, aby jsme se chovali po večerech tišeji, protože lidi v okolí jsou zvyklí na klid. Před náma tam měla nějaké puberťáky co si dělali soukromé diskotéky a dost to dostala vyžrat od sousedů. Tak asi bych Grebaštici popsal. Kdyby jsi měl nějaký dotaz klidně se zeptej.
Re: Grebaštica
18. 03. 2009 05:17
Hlavní pláž



Druhá pláž


Re: Grebaštica
18. 03. 2009 08:49
To, co jste o Grebaštici napsal, je vyčerpávající. Taky jsme tam byli v srpnu 2008. Bydleli jsme až v poslední části zátoky a na náš vkus tam byl hodně vítr. Vypozorovali jsme, že se vítr lámal v první zatáčce, směrem k centru, kde už bylo bezvětří. Jinak ideální místo pro dovolenou s dětmi. Ještě musím napsat, že každé ráno Vám před apartmánem zatroubí pekař s čerstvým pečivem.
Re: Grebaštica
18. 03. 2009 11:55
děkuji Vám přátelé za skvělé infothumbs up smiley
ale byl jsem na rozapcích kam letos vyrazit(Brist či Grebaštica?)A vyhrál Brist
tak se nechám překvapit a dám vědět
ještě jednou díky
pidan
Re: Grebaštica
07. 03. 2010 00:19
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil anaxios (24. 03. 2010 12:30).
Re: Grebaštica
11. 03. 2010 19:43
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil anaxios (24. 03. 2010 12:27).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 89
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.