Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Důvěryhodnost zprostředkovatelů ubytování

Autor Janabohyne 
Důvěryhodnost zprostředkovatelů ubytování
19. 01. 2010 16:03
Ahoj všichni zúčastnění, ráda bych se zeptala, jestli někdo nemá zkušenost s firmou www...., našla jsem přes ně ubytování, kde jsme už jednou byli a rádi bychom tam znova a bohužel jsme si nevzali kontakt přímo na majitele Chtějí po nás ale zaplatit zálohu 107eur. Takže zvažuji, jestli to riskovat. Jde o to, že se záloha neplatí přímo majiteli, ale této společnosti O této zprostředkovatelské cestovní společnosti nic nevím a ani nic nemůžu zjistit. Nerada bych zaplatila a po příjezdu zjistila, že vlastně majitelé o ničem neví. Díky za příspěvky.
avatar Re: Důvěryhodnost zprostředkovatelů ubytování
19. 01. 2010 18:38
Napiš konkrétně kde to je a jaký je to appartmán. Třeba ho tady bude někdo znát a bude mít přímý kontakt. Jak jsem koukala, tak přes ten portál to bude cenově dost natažený.
Re: Důvěryhodnost zprostředkovatelů ubytování
20. 01. 2010 11:33
Natažený? No já nevím, my tak platíme normálně, i když si to sháníme na místě, 54 eur za 4 lidi mi přijde slušné. Nevím, jak se to jmenuje, nemá to název, je to v baráku, kde žijí i majitelé, adresa je Ivana Gunduliča 21, Biograd na Moru.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Janabohyne (20. 01. 2010 13:19).
Re: Důvěryhodnost zprostředkovatelů ubytování
20. 01. 2010 15:13
Podíval jsem se jen ze zvědavosti na Vámi uvedený portál. Ovšem výše ceny kdy mi to ukázalo za apartmán pro 3 lidi v Bašce Vodě na 13 nocí 1100,- Euro mne vyrazila dech. 84,6 euro na den je tedy síla a to po 10% slevě.
Zrovna minulý týden jsem se informoval u paní v Bašce Vodě co jsme u ní byli před léty na partmán pro 3 a dala mi cenu 45 euro a i to se mi zdá dost a nevím jestli nebudu hledat ještě něco jiného.

Zdenek
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 205
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.