Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Molunat

Autor LUNDA 
Molunat
10. 06. 2005 00:05
Ahoj všichni ,tak Cavtat asi padá a přemýšlíme o Molunatu. Můžete mi napsat někdo něco blížšího. Popřípadě kontakt na ubytování pro dva do 25 euro.
Re: Molunat
10. 06. 2005 08:26
Tak hochu, mám dojem, že 25 Euro je nesplnitelný sen, leda tak v kempu - jsou tam dva.
Já tam jedu 17.6. na dva týdny, 1. týden 35 Euro za APP 2+1, 2. týden APP 2+1 a APP 2+0 (každý má kuch. svou + klima), oba po 30 Euro - původně chtěli víc!!!
Mám nějaké adresy na webu, které jsem při hledání toho našeho APP objevil, ukaž maila, pošlu ti to (tady to admin smaže jako reklamu). Jestli jedeš pozdějc, můžu po návratu podat konkrétnější informace. Ale když zadáš do vyhledávače (Google, Yahoo, apod.) Molunat, bude tam skoro všechno. Molunat je dost malá vesnice, asi tam chcíp pes, moc informací o něm není. Ale to třeba nám právě vyhovuje.
avatar Re: Molunat
10. 06. 2005 18:22
Do Molunatu jedeme v srpnu asi do 10 odjíždíme,ale do kempu jsou tam 4,menší rodinné.Ceny a info jsou na adresách web.Jsou tam i informace o AP,mám to někde v počítači,ale poněvadž mne zajímaly jen kempy tak jsem to pustil nějak z hlavy.Určitě ta cena bude asi tak jak uvedl Jarda.Jinak je to pěkné místo pro klidnou dovolenou a hlavně pro ty co se chtějí podívat na výlet do Černé Hory,je to jen asi 6 km na hranici.Je to taková zátoka,takže klidné moře bez vln a pláže kameň a oblázky-jak kde.Idealní na člun na takové projížďky na ostrůvky.Pokud máte rádi klid tak určitě budete spokojeni.Jinak pokud můžete tak si zajeďte do Dubrovníku je to kousek a aspoň 2x (jednou přes den a potom na večer).

MirekŠi
Re: Molunat
10. 06. 2005 18:29
Ten večerní Dubrouš je prima nápad, díky, pokusím se zrealizovat. Černou Horu už mám v plánu. A jestli bude taková zima jako teď, bude těch výletů asi víc. sad smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 108
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.