Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku

Autor mikmika 
Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku
24. 12. 2008 12:12
Máme rádi jižní Dalmácii, ale s dvěmi opravdu malými dětmi je to na naše oblíbené místo trošku daleko, zvažujeme Istrii, byli jsme tam kdysi v Lovrečici - San Lorenzo, aparmány Vesna, bylo docela fajn....Nemá někdo kontakt, nemůžem už najít.Nebo případně nějaké jiné místo a ubytování, kde je pěkně, klid a pohoda,upřednostňujeme malé klidné vesničky apod. místa a prázdnější pláže s možností koupání bez plavek.Děkujeme
Re: Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku
07. 01. 2009 18:44
smiling smileyNa kvarnerské riviéře městečko Moščěnička Draga -cca 20km za Opatií směr Pula.
Re: Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku
07. 01. 2009 19:56
Nám se velice líbilo když byli děti menší Rovin a to ap vilas rubin tam je i FK a hlavně kusek do města které je snad nejkrásnější město na Istrii nebo ostrov Cres tam je nádherně třeba kemp Kovalčine jsou tam i mobilhomy a také FK pro děti velice vhodné
Re: Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku
11. 01. 2009 19:10
Děkuji za náměty....nepojede někdo taky s dětmi?
Re: Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku
08. 03. 2009 15:10
ahoj, neporadíněkdo nějaké to ubytko v okolí Poreče?Nejlépe v nějaké malé vesničce, na kraji.....
Re: Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku
17. 03. 2009 21:33
Mohl my mi někdo prosím poradit nějaké hezké místo nahoře v Chorvatsku, kde by se dalo ubytovat 6 dospělých a 5 malých dětí ve věku kolem 4let. Případně přímo kontakt na vyzkoušené apartmány blízko moře. Jedeme s dětmi hlavně kvůli moři. předem díky. Email: maro437@seznam.czyawning smiley
Re: Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku
12. 04. 2009 11:52
Nepojede někdo s dětmi na Istrii?Nejspíš 8 měsíc, my dvě holky 4 a 1,5roku.
Re: Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku
14. 04. 2009 10:27
Mikmika já bych s rodinkou jela, ale nevím zda by manžel souhlasil. máte už sehnané nějaké fajn ubytování? My máme taky dvě holčičky, necelých 5let a 2 roky yawning smiley Konec srpna by byl super a ubytování tak na týden do 6tis. ale to jsem asi naivka při nynějším Euru, že?
Re: Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku
14. 04. 2009 14:42
Ahoj, no uvažujem, že v 6 měsíci bychom zajeli sami bez dětí někde na Istrii a něco tam našli a zamluvili na ten 8 měsíc.No a pokud by někdo jel s námi i v tom 6 měsíci bylo by to super.Chtěli bychom vyjet ve středu večer a zpět jet v neděli okolo poledne.Auto k dispozici mám.Bylo by to fajn, protože by se rozložily náklady na 4 lidi.
Před loni jsme byli V lovrečici, což je kousek od poreče a ubytko jsme měli - apartmán pro 5 , ikdyž jsme v něm byli jen sami dva za 35EUR.
Takže si myslím, že se dá sehnat i dost dobré za super ceny.
Pokud jsem zaujal, tak se ozvěte, jinak my jsme od Ostravy.

Ahojki MM
Re: Nějaké fajn místo nahoře v Chorvatsku
14. 04. 2009 20:34
Mikmika, no to zní super, ale asi bychom hned v červnu nejeli. my jedeme totiž hned počátkem července do Polska k Baltu, ale koncem srpna by to bylo fajn. My jsme od Třince takže společné cestování ve dvou autech by bylo ideální. Jen je problém jak bych ukecla manžela na dvě dovolené přes léto grinning smiley Ale líbí se mi i ta představa odjet ve čtvrtek a přijet v nedělithumbs up smiley jen problém kdo by hlídal děti, nikdo nám tu Al-Kaidu nechce víc jak jeden den hlídatthumbs down
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 177
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.