Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zjištění ceny

Autor Andrejka 
Zjištění ceny
03. 03. 2010 19:46
Jenom bych se tady chtěla zepata,kolik stojí ubytování v kempu a apartmánu LILI v Chorvatsku na adrese [www....] ..Děkuji za odpoveď,hlavně rychle stručně..Nepotřebuji k tomu nic jinýho,jen cenu..
Re: Zjištění ceny
03. 03. 2010 19:47
Za jak dlouho mi odpovíte?
avatar Re: Zjištění ceny
03. 03. 2010 20:01
Andrejko, a to je takový problém si to na té adrese přímo přečíst. Ceny se chorvatsky řekne cijene a máš to doma yawning smiley

01.06. - 30.06. Cijene po osobi 6 € / cena za osobu dle data
01.07. - 31.07. Cijene po osobi 8 €
01.08. - 31.08. Cijene po osobi 8 €
01.09. - 30.09. Cijene po osobi 6 €
Kamp
- za kamp ne primamo rezervacije - do kempu se nepřijímají rezervace

u cijenu kampa uključena je boravišna taxa, auto i šator, djeca od 12 godina plaćaju pola cijene a za djecu do 3 godine je gratis
za psa se ne plaća naknada
- v ceně za kemp je zahrnuta turistická taxa, auto a stan, děti od 12 let platí poloviční cenu a děti do 3 let jsou zdarma

struja se plaća 2 EURa po danu - elektřina se platí 2 Eura / 1 den
avatar Re: Zjištění ceny
04. 03. 2010 15:50
Andrejka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Za jak dlouho mi odpovíte?

Tak nad tímto už zůstává rozum stát angry smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Zjištění ceny
04. 03. 2010 16:15
Isekon :Tak to máš pravdu ,na druhou stranu jsem se ráno od srdce zasmála :-D
Re: Zjištění ceny
04. 03. 2010 16:38
"za jak dlouho mi odpovite?" ja bych se az zas tak moc nedivila nejsme preci vsichni stejni, stejne schopni, stejne rozumni, stejne zkuseni, stejne vtipni!!
Andrejka se zaregistrovala teprve vcera nemuze vedet jak to tady chodi, to se vam to vysmiva vam ostrilenym forumistum.....
Isekonu odpovida zcela jeho ikonka a Rosmarine alespon kamaradsky natukla....No nic jen tak dal sranda musi byt.....
avatar Re: Zjištění ceny
05. 03. 2010 14:22
Já teda tu taky nejsem až tak dlouho a už vůbec se nepovažuji za ostříleného foristu , spíše mi jde o to ,že bych nezakládala na takový dotaz nové vlákno a zkusila bych napsat třeba do překladového vlákna a už vůbec bych nenapsala za jak dlouho mi odpovíte , nemůže přece nikdo čekat že to tu je jako na informacích kde hned dostanu odpověď.
Re: Zjištění ceny
05. 03. 2010 15:29
Spíše bych to viděl na otázku, zda to osoba s nickem Andrejka myslela vážně. Ať už je to tak či onak, beru to, jako kdyby to byla recese. V případě vážně míněného dotazu se Andrejce omlouvám a doporučuji se seznámit se základními principy fungování diskusních fór na netu.
Re: Zjištění ceny
11. 03. 2010 17:07
Aby se ten kozel Isekon z toho všeho nepodělal.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 121
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.