Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Makarská

Autor ajrin008 
Makarská
26. 04. 2008 12:36
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda jste někdo byli v červnu na Makarské (např. penzion Mediteran) a jaké s tím máte zkušenosti? chtěla bych vědět názory zda je to místo pro dovolenou vhodné pro dva mladé lidi nebo jestli nevíte něco o tomto penzionu. Děkuji za odpovědi mějte se....
Re: Makarská
26. 04. 2008 19:31
Ajrin008,- chce to rozlišit, zda myslíš město Makarská, nebo, všeobecně pod pojmem "Makarská" se myslí M. reviéra, která je mnohem větší, a v na ní v, Podgoře, je i hotel, či penzion Mediteran. Pokud napíšeš, v pravo nahoře do hledej heslo Mediteran, nebo Makarská, určitě se Ti něco objeví, a dá Ti uspokojivou odpověď
Re: Makarská
26. 04. 2008 20:10
myslela jsem město Makarská a v ní penzion Mediteran který nám nabízí cestovka, nevěděla jsem, že je to až tak široký pojem, do Chorvatska jedu poprvé. Tak zkusím vyhledat snad něco najdu, díky
Re: Makarská
26. 04. 2008 21:55
Pokud je v městě Makarska, (krátké a) penz. Mediteran nevím, pod pojmem Makarská, (dlouhé a), se většinou myslí oblast
avatar Re: Makarská
26. 04. 2008 22:34
....Lubine....říkáš ...Makarska...?...smiling smiley


mirass
Re: Makarská
02. 05. 2008 08:45
Pokud jde o Mediteran ve městě Makarska ten je v ulici Vukovarska č.p.1 a tato "ulice" je hlavní tah na Dubrovník!!!
Re: Makarská
07. 05. 2008 14:33
mirass : super díky moc :-) náhodou nevíš jak to tam vypadá nebo jak moc daleko je to k moři že?:-) ale jinak díky, už jsem se lekla, že nikdo o tom nic neví a já dojedu kdo ví kam :-)
Podgoranin
Re: Makarská
07. 05. 2008 17:33
ena
Re: Makarská
08. 05. 2008 23:19
boli ste v Tribunji,pozrite www.....aktulane ceny 60EURO za štvorl.appna den v jul,august,v cervnu 5OEURO/den pre styroch
mirass
Re: Makarská
14. 05. 2008 15:23
Na Makarské to vypadá skvěle,k moři to budete mít krapítek dál cca.400-500m ,což je /spíš pro mne/ tak asi jediné negativum.Centrum je velmi hezké a stojí za to to projít a pokochat se.Dále na maják / ale nedoporučuji přes víkend-to je narváno místníma i když v červnu-kdo ví?/,přístav atd..Hlavní pláž je dlouhá cca 1 km s pozvolným vstupem do moře a nad celou pláží je stíněná promenáda plná krámků,restaurací,pizerií,stánků-no hafol-čím dál od centra jsou ceny mírnější i když ne o moc.Ještě místní chodí po pláži a prodávají koblihy/ty jsou super/štrůdly,burek,kukuřici a sem tam nějakej vyjetej olej na opalování a výlety .Na druhé straně Makarske za přístavem jedou diskotéky až do rána"mladej se mi vracel kolem 6 ráno"a jsou tam tenis.kurty ,ale jezdit hrát tenis na Makarskou je asi blbost co?Moře čistý,lidé vlídný,domácí víno skvělé.
Přeji skvělou dovču
P.S. Ještě jsem zapomněl v ulici Krajlja Petra Krešimira/v té blíž k centru-jsou totiž dvě/je vyhlášená s velkým "V" rybí
restaurace.
avatar Re: Makarská
14. 05. 2008 16:28
V Červnu jezdíme na Makarskou každý rok na výlety a nákupy.
V tu dobu to celkem jde co do počtu lidí-pláž jakž-takž -lidí tak akorát abyste neměli v puse palec od nohy a to ještě cizí..
Ale pro mě to je hezký výlet a dost.Malá se vyřádí na velkým dětským hřišti-já si projdu stánky,dáme si dobrý oběd v některé z restaurací u pláže,zmrzlinu-proběhnem staré centrum a pryčyawning smiley
Na pobyt preferuju klidnější místa s jinou atmosférou.
Nebyla jsem tam ješt nikdy v sezoně-jezdíme vždycky už pár let v půli června-ale asi by mě zabil ten chaos typickýá pro přímořské centra.
Taky jsme viděli lidi jak šlapou přes Makarskou k moři s lehátkama-byly to děsný štreky-hlavně z těch nových hotelů a apartmánů co jsou až nahoře při magistrále.
Takže souhlasím-je tam hezky-ale mě teda ačkoli jsme tam byla v posledních 3letech celkem pravidelně-tak nemůžu říct že by zrovna nějak přirostla k srdci.
Je tam ale krásný pohled od moře na hory a asi to má i po někoho svoje kouzlo.
Re: Makarská
27. 06. 2008 15:31
Ahojky,nevite někdo o apartmánu pro 8 nebo 2x4 v Makarské.Termín 27.8-4.9?
Re: Makarská
06. 07. 2008 18:37
Byli jsme v Makarské vloni 14.-29.července a letos jedem za týden zase do Makarské.První dojem byl "zoufalství z mraveniště" ale je tam dost malých plážiček,kde nešlapou člověku na hlavu a mě tam nadchla právě ta promenáda podél pláže....jedna restaurace na druhé,tím pádem naprosto bez problémů se sháněním jídla.Ano je tam živo..............je tam hodně lidí...........je tam ubytování do kopce(jezdili jsme holt k pláži autem) ale lepší jak na zastrčené vesnici.
city
Re: Makarská
15. 07. 2008 21:44
No myslím,že už víš,že penzion Mediteran je dost hrůza.Doporučila bych ho jen nepříteli.Skutečně leží u magistrály,na pláž asi kilák,v pokoji se občas proběhne rus-to je takový nemilý brouček.O něco lepší jsou jen pokoje v druhém patře.Osobně tam už nikdy!!!!
Re: Makarská
31. 07. 2008 00:54
................město Makarska letos 14.-28.7.....velký rozdíl proti loňsku byl úbytek turistů.Jinak žádný problém s ubytováním,na každém rohu nabízejí pokoje i apartmány.Bylo tam krásně.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil xxdanielaxx (25. 08. 2008 21:30).
Re: Makarská
01. 08. 2008 10:04
Hojky,tam je vždy krásněsmiling smileyza 25 to pojedu překontrolovat.
avatar Re: Makarská
09. 08. 2008 10:50
Tak jsem se dočetl o úbytku turistůna Makarské. Přímo ve městě makarská bylo včera to je 8.8.2008 tak nařezáno, že dojít k vodě je slalom mezi ručníkama po úzkých cestičkácha a ubytování neseženeš. Jo vlasně jo 800m od moře apt za 60€ pod střechou bez klimky pro dva lidi, nebo hotel za 125€/os. se snídaní. Tak to nevím co chorvati fňukají o slabších sezonách než dříve. Já bych řekl, že takhle informuje stát, protože hoteliéři nebo spíš ubytovatelé z APT hold přiznávají do státní kasy čím dál mín i když za osobu v apt chtějí čím dál víc. Před pěti lety v půli srpna bylo lidí taky dost,ale apt 500m od moře stál 10€/os.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Racetiger (09. 08. 2008 10:51).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 184
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.