Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

apartmány Dugi otok

Autor radka* 
apartmány Dugi otok
29. 03. 2007 17:49
Ahoj,

nemáte někdo zkušenosti se sháněním ubytováním v soukromí na ostrově Dugi otok? Chystáme se tam letos v červenci "na blind". Zkusila jsem již různé webstránky, ale uvítám osobní zkušenost. Díky. R.
Re: apartmány Dugi otok
02. 06. 2007 00:28
Dobry den na Dugi otok jezdím už třetím rokem a pokud máte zájem o ubytování v APARTMÁNU pro čtyři osoby - podkrovní patro vilky - dejte vědět na mejl dám Vám kontakt.
Re: apartmány Dugi otok
02. 06. 2007 13:08
Ahoj,
trochę info o Dugim Otoku - [www.dugiotok.hr]
Propozycja apartamentu w Soline ( bozski klid ) - [free-zd.t-com.hr]
Pozdrav.
Re: apartmány Dugi otok
05. 06. 2007 12:22
To mkmk:
Vy ste boli priamo v app. Baric ? Ako sa vam pozdavalo ubytovanie, domaci, prostredie ? Ako daleko je plaz ?

Totiz - mam toto ubytovanie vyhliadnute...smiling smiley
Dobrý den, chtěli bychom jet letos v červenci do chorvatska na Dugi Otok a náhodou jsem při shánění informací o tomto ostrově narazil na vaši odpověď Radce . Chtěl jsem se zeptat jestli nevíte, zda je na ostrově kemp, a nebo zda bývá možnost si i v sezoně něco pronajmout po příjezdu na ostrov. Nejraději bychom si pronajali nějaký apartmán, ale co jsme viděli, je již vše plné. Děkuji za informace, Hezký večer Dědič
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 96
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.