Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??

Autor MICHAL OBR 
Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
24. 02. 2008 16:03
Dobrý den, toto forum je opravdu best of a proto si i myslím, že mi pomůžete. Jezdímeuž 6 let /tedy jezdili jsme/ 2 rodiny /4 dospělí + 4 děti/ do Tučep na Makarskou riviéru. Letos jsme dostali košem /domácí dům pronajmuli cestovce a nám napsali, že si můžeme objednat pobyt u cestovky. Ale v tom je potíž, dříve stálo ubytování 10 EUR a teď by jsme měli platit 17 EUR a to jsme řekli, že né /jednalo se o 2 pokoje s 3 posteli/. Proto prosím o pomoc, hledám na internetu asi už 2 týden a stále nemůžu nic najít a říkám si, že toto je moje poslední šance jak do chorvatska odjet. Nejsme v žádném případě nároční na ubytování, stačilo by nám to co jsme měli v Tučepech, chtěl bych najít pro rodinu místo, kam budeme jezdit každý rok, nejsem ten typ co rád mění místa. Pokud by jste o něče věděli, dejte vědět. Zaplatíme samo ihned zálohu. Ale moc prosím, dál než do Tučep se mi jet nechce. Děkuji Michal Obr
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
24. 02. 2008 16:48
Zkus to jako to dělám já a někteří jiní, jedˇ na blind a určitě někde něco seženeš.
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
24. 02. 2008 17:38
Aha, to je taky řešení, ale mám strach, víš co?? Pokud pojedu sám, taky by to ško, ale pokud s dětima, tak bycch to měl raději pojištěné. Ale i tak dík za radu
avatar Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
24. 02. 2008 17:46
MICHAL OBR napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Aha, to je taky řešení, ale mám strach, víš co??
> Pokud pojedu sám, taky by to ško, ale pokud s
> dětima, tak bycch to měl raději pojištěné. Ale i
> tak dík za radu


Poslal jse Ti soukromou zprávu.
zkuste napřímo Apartments Posta Mljet, info a další komentáře zůčastněných jsou pravdivé, ženy si tam ale zlatý řetízek v krámku nekoupí.
určitě necestujte vkuse
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
27. 02. 2008 19:40
michale, mam podobny problem. pani, u ktorej sme byvali, ma tento rok nas termin uz obsadeny. tak skusam a hladam nieco podobne - dom priamo na plazi - v ponuke cestoviek som ziadny taky nenasla - a hoci som napisala min. 10 mailov na sukromne ubytovanie, odpoved som dostala len od jednej pani, ktora ma tiez obsadene. inak sa neobtazovali ani odpovedat. zeby to mali uz vsetci osadene ? alebo to vsetci prenajali cestovkam ? ja mam tiez malu dusicku ist na blind. mam dve deti, co ked nic nezozenieme ? confused smiley
Zkuste kontaktovat byválého delegáta z jedné ck ,je to chorvat a určitě rád poradí. vilko@centrum.cz
Nevím jaké máte nároky a požadavky,ale doporučil bych zkusit ostrov Čiovo lokalita Slatine.Je to vesnice se základními potřebami,poměrně slušným koupáním,pláže si můžete vybrat,je to 8 km do Trogiru,tam je na co koukat,včetně tržiště a navíc naproti přes zátoku je Split,po silnici cca 28 km nebo lodí asi 3 x denně.Ostrov je spojen a s pevninou mosty.Navíc proti Omiši máte hory před sebou.Dá se to vyhledat na int.po zadání Čiovo,Slatine.Je to až tam dostupné po dalnice.
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
29. 02. 2008 17:51
Strašně moc děkuji všem co mi pomáhali, je fajn, že si i v dněšní době lidé pomáhají a hlavně mají čas pomoct. Děkuji Obr Michal
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
01. 03. 2008 10:50
No to vieš MICHAL, človek nikdy nevie kedy bude pomoc potrebovať sám a to sa vždy vráti..
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
13. 03. 2008 10:55
Ja byl 3 sezony tady ( [www....] ) bylo to super, moc hodní domácí,soukromá plážička - proste paráda. a cenu jsme pokaždé ukecali než co je na www.stránkách.
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
13. 03. 2008 10:59
zadej do vyhledavače google.hr jméno zemunik nebo suhy potok, apartman se jmenuje zemunik. nebo mi napiš na palace910@seznam.cz
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
17. 03. 2008 18:02
Promiňte, kontakt jsem musle pro velký zájem smazat. Díky za pochopení P.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Petišek (30. 03. 2008 16:06).
avatar Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
18. 03. 2008 09:08
prosím Vás všecky taky o nějaký kontakt v okolí OMIŠE ještě sem v chorvatsku nebyl a podle fotek se mě tam líbí..ale chtěl bych ubytování pod magistrálou a pozvolnější přístup do mořa mám malé dítě...předem díky..za vaše mejly..jo a chtěl bych jet na přelomu 07-08 smoking smiley
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
25. 03. 2008 19:21
No tomu já říkám fakticky pomoc.Proto to zkusím i já,jestli není pozdě.Máme 3 děti a v loni jsme byli přes cestovku v kempu.Nic pro nás,přeplněné pláže a stan v kempu.Proto teď usilujeme o nepředražený apartmán na jakémkoli pěkném místě,blíže u moře, aby si to děti tentokrát užily.Mockrát děkuji.
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
25. 03. 2008 19:29
Prosííííím,pomožte i náááám.Moc děkuji.
Rad pomužu každemu pri viberu ubitovani v Chorvatsku.Jelikož sam pochazim z teho kraje pisnite mi na email. vilko@centrum.cz
Prosim, ozvite se na muj email. Davor
Pokud máte problém s ubytováním zavolejte mi 724796304. Moho vám zajistit ubytování o 30 km dál v Dreveniku. V tézto dislokaci se budu zdržovat od května do října 2008.
Re: Prosím o pomoc s ubytováním v Chorvatsku??
03. 04. 2008 11:34
Vondráčku, přestaň tady "zasírat" fórum těmi svými bláboly na všech vláknech a přečti si pravidla fóra. !!!!!!!
thumbs downthumbs downthumbs downthumbs downthumbs down
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Mi
Hosté: 20
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.