Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac-depandence laguna

Autor Pavka 
Gradac-depandence laguna
07. 06. 2006 10:53
Ahoj,prosím byl někdo v Gradacu v depandencích Laguna?Letos se tam chystáme,ale ve starých příspěvcích jsem našla,že se lidi nechvalně vyjadřovali o jídle i o ubytování.Jsou tam depandence"A" nebo depandence"B".Do kterých raději? Děkuji za odpověď.
Re: Gradac-depandence laguna
18. 06. 2006 15:07
Ahoj,v Gradacu jsme byli několikrát. HOTEL Laguna ujde, jídlo OK,depandance jsou
poměrně katastrofa. Pouze jsem je navštívil abych se podíval. Doporučuji jiné ubytování než depandance Laguna např.depandance Labineca aj.Pokud vám nevadí spartánské ubytování můžete i Lagunu. Mi nyní jezdíme do hotelu Labineca a jsme spokojení.
Zaza
Re: Gradac-depandence laguna
19. 06. 2006 07:51
Když depandance Laguna tak rozhodně A ! ! ! I v tom béčku se to dá přežít ale už bych do toho nešel... áčko je uspokojivé... winking smiley
prosím o sdělení, zda jsou v hotelu labineca -depandance výtahy, jak to vypadá se schody, kolik jich je z depandace, z hotelu apod. Mám totiž v rodině malé dítě, které mnoho schodů nezvládne (LMO).
Gradac-depandence laguna
10. 03. 2008 21:07
Ahoj všem,

my se letos také chystáme do Laguny dep. "A" confused smiley
Některé recenze opravdu nejsou lichotivé. Ale na internetu jsem našla i velmi pozitivní reakce :-) Samozřejmě vzhledem k ceně - nelze čekat to, co nabízí 3 a více hvězdičkové hotely.

Může mi někdo doporučit výlety z Gradacu?
Hanďule
Re: Gradac-depandence laguna
11. 03. 2008 12:00
Lodí: Korčula 150 - 200 Kn ( cena jde dolů koncem sezóny )
Hvar, Brač - většinou spojené s koupáním - 120 Kn
Pelješac s koupáním - cenu si nepamatuji přesně, ale asi jako Hvar a Brač
Tyto vyjížďky jsou většinou s jídlem, dokonce se stalo, že původně byl výlet konkrétně na Korčulu bez jídla, ale
podávané
bylo.
Dále večerní projížďka po pobřeží - ta byla asi pod 100 Kn, přesně nevím.

Autobusem:Bačinská jezera - 80 Kn
Dubrovník s průvodcem - asi 220 Kn
Mostar a Medžugorje - asi kolem 150
Gradac-depandence laguna
12. 03. 2008 16:57
Děkuji :-)
Lákají nás ty Bačinská jezera a Dubrovník... eye rolling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 98
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.