Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubytování Baška Voda

Autor miroslava 
ubytování Baška Voda
14. 05. 2007 10:57
Máte někdo zkušenosti s ubytováním v Bašce Vodě apartmán Jurišič? Letos jsem si objednala toto ubytování přes internet prostřednictvím @#$%&. Mám zaplatit zálohu předem, ale nejsem si jistá, jestli bude vše tak jak to vidím v nabídce na webu. Dík.
Re: ubytování Baška Voda
14. 05. 2007 11:23
Zkus si zadat do vyhledavace tento apartman a vyjede ti jako prvni primo odkaz na stranky apartmanu. Nechci te nejak strasit, ale myslim, ze v Basce Vode jsou daleko lip vybavene apartmany. Rozhodujici je ale cena, kolik za nej chtete dat.
Re: ubytování Baška Voda
14. 05. 2007 11:47
Zdravím! Problém je, že jsem ubytování sehnala přes ubytovanivchorvatsku, kde je pod názvem Jurisic apartman uplne jiny nez jaky jsem nasla pod tímhle nazvem na webu. Takže teď nevím, jestli to vzít nebo ne.
Re: ubytování Baška Voda
14. 05. 2007 11:49
PS: Prosím o kontakt na něco lepšího a spolehlivějšího, cena do 50 euro/den/apartmán.
Re: ubytování Baška Voda
14. 05. 2007 12:02
My byli loni s pritelem Villa-Jela.com a naprosto super. Meli jsme apartman 2+1. Je pravda, ze je drazsi, ale vubec tech penez nelituji, protoze pekne ubytovani s novym nabytkem a hlavne novou koupelnou a WC. Na toto jsem haklivka. Kuchyne naprosto bezchybne zarizena, taky vse nove. Bylo to v klidnejsi casti, k mori max. 5 minut chuze. Jestli chces muzu poslat fotky mailem jak to v apartmanu vypada. Zkus napsat majitelce a treba da slevu, co vim loni sedela u silnice a nahanela lidi. Takze jak se rika lepsi dat slevu nez mit prazdny barak.
Re: ubytování Baška Voda
10. 02. 2008 13:33
ahoj, mohol by som poprosit o info spolu s kontaktom na ubytovanie v baske?

dakujem
Miro
kimak@belent.sk
Re: ubytování Baška Voda
10. 02. 2008 16:04
V Baške to budeš mať husto..Plno ľudí a toto stredisko vyhľadávajú Nemci tak aj ceny sú hore...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 191
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.