Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ceny apartmánů konec srpna

Autor ivča 
Ceny apartmánů konec srpna
21. 08. 2006 13:39
Letos jedeme až přelom srpna a září. Bere se tato doba u Chorvatů ještě jako sezóna a tudíž sezónní cena nebo je už sleva? Možná asi jak kde a jak kdo, že?
Jedeme na Pelješac.
Re: Ceny apartmánů konec srpna
21. 08. 2006 14:00
Všechno souvisi od majitele a mesta. Vetšina Vam započita dny v srpnu jako sezonni cenu a dni v zari jako mimosezonni cenu... Ale taky jsou i nektery majitele co počitaji sezonu jen do npr. 25.8. Jestli mate zajem mužete my napsat na mail a ja zavolam znamym tam jak to berou oni....
Re: Ceny apartmánů konec srpna
21. 08. 2006 14:23
Ivča:dáš potom vědět o těch cenách?Jedu taky na Pel.
Re: Ceny apartmánů konec srpna
21. 08. 2006 14:45
Brade, to víš, že dám vědět. Ty jsi mi taky přece poradil cestu na Nickelsdorf.
Prostě musíme si pomáhat.
JJ
Re: Ceny apartmánů konec srpna
21. 08. 2006 15:07
No jsem taky zvědav...nastupujeme 26.8., údajně ještě za sezonní ceny, ale jestli jen do konce srpna nebo až do konce pobytu, zatím nevím. Určitě záleží na každém domácím, když to není přes cestovku. A taky bude záležet na počasí, které nepředpovídají zvlášť dobré. A teď...buď budou rádi, že aspoň někdo přijel a dají laciněji, nebo naopak budou se snažit ještě urvat co jde a nechají za draho...ale to asi nevyřešíme jinde, než na místě samém... Tak hodně zdaru.thumbs up
Re: Ceny apartmánů konec srpna
21. 08. 2006 15:37
To JJ:
S tím počasím jsi mě moc nepotěšil tedy. Jedeme právě hodně dolů (Pelj.), aby jsme si ještě před tou dlouhou zimou užili sluníčka.Odkud jsi čerpal informace?
JJ
Re: Ceny apartmánů konec srpna
21. 08. 2006 18:59
To ivča:
Ani tě nechci moc děsit, stačí, že jsem z toho na krovky já... Je několik různých servrů, kde píší o počasí, několik jich taky prohlížím, ne vžy se shodnou, ale...například oficiální hydrometeoroligie Chorvatska uvádí prognozu na tento pátek pro Makarskou 20 stupňů celsia, na sobotu a neděli 22.Děs, co?
Re: Ceny apartmánů konec srpna
21. 08. 2006 22:26
JJ,

tu poslední krátkou větu ("Děs, co?"winking smiley jsem nějak nepochopil. To je přeci ideální počasí na poznávání krás Splitu, Dubrovníku, Hvaru, Stonu a posezení ve sklepě na Pelješacu, ne? smiling smiley
JJ
Re: Ceny apartmánů konec srpna
22. 08. 2006 07:30
To Globik:
Přemluvil jsi mě, tak my teda pojedeme smiling smiley Tak se nebudeme koupat, budeme za turisty a degustéry...ale třeba se to umoudří a nakonec i smočíme ...se...v moři...grinning smiley
Re: Ceny apartmánů konec srpna
22. 08. 2006 09:52
Je to hop nebo trop!A stejně jako pro ty,kterým v červnu modraly nosy.
Pevně věřím tomu,že září bude v Chorvatsku na koupání! 21...
Re: Ceny apartmánů konec srpna
22. 08. 2006 11:14
-> JJ: Každy seriozny majitel apartmanu Vam sezonni ceny bude počitat jen pro dni(noci) v srpnu. V zari by už mel počitat mimosezonni ceny, jestli nema sezonu vypočitanu i na prvni tyden zari, ale v tom pripade by jste mely o tom uz vedet. Jestli jedete na slepo, tak berte jen toho ktery Vam bude pocitat tak.. Prece by v zari mely byt stastny že jim nekdo prijede (krome možno tych u prvni rady domu u more ktery určite maji zaplnene aspon do polovice zari)..
Re: Ceny apartmánů konec srpna
22. 08. 2006 11:51
brad napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je to hop nebo trop!A stejně jako pro ty,kterým v
> červnu modraly nosy.
> Pevně věřím tomu,že září bude v Chorvatsku na
> koupání! 21...


Nejsi sam, taky tomu pevne verim yawning smiley 19...
Re: Ceny apartmánů konec srpna
07. 09. 2006 10:34
To Brad:
v úterý jsme se vrátili z Pelješacu, počasí bylo nádherný, jen asi 2 dny bylo pod mrakem. Za apartmán v Žuljaně jsme zaplatili 8 Euro za osobu, byl to sice ještě konec srpna, ale protože u pana domácího jsme byli letos podruhé, tak nám vyšší cenu nedal. Myslím si, že jinak by to asi bylo za 10.Šťastnou cestu!
Re: Ceny apartmánů konec srpna
07. 09. 2006 18:16
Ivčo,díky za info.,pojedu ještě kousek dál/Borak atd./.Co Žuljana-byl tam takový borčus,jak se to tu probíralo?Vyrážím v úterý ráno,poslední přípravy,copak zas letos zapomenu doma?grinning smiley
Re: Ceny apartmánů konec srpna
07. 09. 2006 22:32
Brade,taky jsem měla strach, podle informací tady na fóru, jaký to tam bude, ale moře bylo čistý. Jen když byl větší vítr, tak to bylo zakalený, ale to se stejně nedalo koupat. Chodili jsme i na pláž Kremena a bylo to tam taky pěkný.Pláže jako vždycky - sem tam nějakej vajgl, střep atp. prostě klasika. V Boraku jsem se byli taky podívat, ale ten sjezd dolů stál fakt zato.Zato ten výhled na moře tam odtud svrchu nemá chybu. Tak pěknej pobyt přeji a potom dej vědět, jak bylo.
PetrM.
Re: Ceny apartmánů konec srpna
05. 09. 2007 07:26
Zdravím,
omlouvám se za oživení tohoto příspěvku, ale nebyli jsme letos v Chorvatsku, nýbrž v Bulharsku, ale rád bych si udělal obrázek o letošních cenách apartmánů pro 4 osoby/den.
Dík PetrM.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 176
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.