Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Tranzitní ubytování v Rakousku

Autor V.Vavrečka 
Tranzitní ubytování v Rakousku
24. 02. 2007 21:52
Na Jardan jsem už jezdil přez Maďarsko ( totáč) Rakousko , opět Maďarsko a nyní bych rád znovu přez Rakousko , Slovinsko do Omiše . Nejde mi o čas , ale rádi bychom se zastavili v Rakousku v okolí Villachu , ve Slovinsku ( Nová Górica ) a vzhledem k tomu , že roky jsou tu , chtěli bychom nespěchat a využít na cestě nějaký rakouský penzión . Jedeme z Ostravy . Vloni jsme na cestě z Jadranu spali v Slunji , přez který jsme vždy profičeli a zjistili jsme , že není kam spěchat a je potřeba prohlédnout i jiná krásná místa než pobřeží Jadranu ( ten Slunj doporučuji k návštěvě). Doporučí někdo kontakt na rakouský penzión ( nebo Slovinský ) Dík
Re: Tranzitní ubytování v Rakousku
25. 02. 2007 18:45
Dobrý večer, pane Vavrečka můžu si přiznat, že jsem také jede z těch, kteří jezdí celou štreku dolů na jih na jeden zátah, proto Vás v tomhle obdivuju a třeba jednou, až budem jezdit bez dítěte budu uvažovat stejně.
Podle zkušenosti, co jsem tak pročítal a co na cestách zažil, dal bych přednost určitě Rakousku a potom až Chorvatsku, četl jsem tady i příspěvek, nevím už kde to přesně bylo, jak je krásně třeba už v první lokalitě hned u Maslenického mostu, ale nevím zda jste příznivcem staré cesty nebo třeba dálnice, jako já...

Vím že ve Slovinsku je mnoho krásných řek, proslulých jízdou na raftech a krásným muškařením, ale bohužel moje zkušenosti se Slovinci jsou...Co nejrychleji přes Slovinsko, asi nemusím psát proč.

V Rakousku, jezdíme z Mikulova směrem k Vídni je mnoho odboček s poutači na různé pensiony, sestra také v některých pracovala a z jejich slov jsem usoudil, že Rakušané si hledí klientů a služby jsou na vysoké úrovni..


Přeju Vám šťastnou cestu a nezapomeňte se s námi podělit po příjezdu o zážitky...Karel..
Re: Tranzitní ubytování v Rakousku
26. 02. 2007 14:07
Dobrý den,
také rád jedu cestu k moři na dvakrát. Raději do kempu, jinak se přes rok pod stan už nedostanu.
Ve Slovinsku mi připadal kemp Ptuj velmi drahý a bez zajímavého okolí. Tobogány na koupališti nemusím.
Máme vyzkoušené některé kempy v Rakousku. Když máme čas, tak spíme v Insel-Camping u jezera Attersee u města Unterach cca 12€ za dvě osoby, stan a auto. Čisto a teplé sprchy(0,5€) celý den. Půldenní i celodenní tůry po nádherných horách v okolí. Krásné jezero na koupání.
Další vyzkoušený malinký kemp je pod Klagefurtem, jméno si nevzpomenu, snad Camping Michelin. Pokud jedu na Záhřeb, tak pod Grazem (odbočka 214km) u Leibnitz je kemp Sulmsee. Viz Kácha. WC, pitná voda ale beze sprch. Zato teplý rybník na plavání. Na kopci hrad. Pokud někdo rád přespíte pod stanem tak kempy v Rakousku: třikrát w tečka campsite.at/lng/cs Snad odkaz projde. Není to reklama. Všem pěknou dovolenou. Zdraví Děda.
Re: Tranzitní ubytování v Rakousku
26. 02. 2007 22:19
Dobrý den,
deda ve svém příspěvku zmiňuje Klagenfurt, takže všem, kteří se tam v rámci svých letních cest dostanou, bych doporučil návštěvu parku MINIMUNDUS. Na své si přijdou děti i dospělí. My byli v roce 2003,bohužel foto nemám na Digi.více je na:třikrát w tečka minimundus.at Všem super dovolenou a šťastný návrat.Mirus
Re: Tranzitní ubytování v Rakousku
30. 06. 2007 16:43
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (20. 12. 2012 11:35).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 102
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.