Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak rezervovat ubytovani v kempu?

Autor Aninka 
Jak rezervovat ubytovani v kempu?
01. 04. 2007 12:58
Ahoj, cestovatele,
mela bych dotaz, jak rezervujete (kde a s jakym cas.predstihem) sve misto v kempu. Napr. my chceme jet se stanem ci karavenem do kempu Koversada ci Valalta, je potreba rezervovat vcas nebo staci jet "na blind"?
Bude vdecna za radu zkusenejsim...yawning smiley)
sunny.ab@post.cz
Anicka
avatar Re: Jak rezervovat ubytovani v kempu?
01. 04. 2007 23:04
Jezdíme do HR s přívěsem od roku 2000 a nikdy jsme si žádný kemp nerezervovali.Mám seznam kempů,které jsem si stáhnul s těchto stránek kvůli přehledu kde co je a vyjedem.Stejně vybíráme až na místě podle situace a jak se nám daný kemp líbí.Skutečnost je většinou jiná než ilustrace na webu.

MirekŠi
Re: Jak rezervovat ubytovani v kempu?
04. 04. 2007 15:29
"Jezdíme do HR s přívěsem od roku 2000 a nikdy jsme si žádný kemp nerezervovali." však neznamená, že jsou všechny kempy vždy volné.
avatar Re: Jak rezervovat ubytovani v kempu?
04. 04. 2007 22:08
To je jasné,že nemusí,ale pokud místo není tak v tomto případě /stan,přívěs,obytné auto/ není problém popojet kousek dál.Kempů je v HR naštěstí poměrně dosti.Ty velké jsou však převážně volné a jedno místečko není žádný problém.Dále jsou oblasti kde je jeden minikemp vedle druhého např. Turanj,Duče před Omišem,Slano před Dubrovníkem.Např v Turanji v plnou sezónu červenec-srpen byl ten velký kemp úplně prázdný,ale naproti v Sv.Filip i Jakov byl kemp narvaný k prasknutí.Živogošče-Dole,plná sezóna,volná místa,vedle Boban-narváno.Je potřeba počítat i s tou variantou,že nemusí být volno,jak říká Globík.Jinak má zkušenost-rezervoval jsem si kemp a pak když jsem přijel na místo tak jsem prostě tam se svým přívěsem nemohl ani zajet,ale okamžitě vedle mi nabídl další možnost kempování.Jsou jako jedna rodina a drží i stejné ceny.

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 243
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.