Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

MIMICE

Autor ttomas.n 
MIMICE
23. 05. 2006 21:51
Může mi někdo napsat o tomto místě,jakpak to tam vypadá,někdo kdo tam byl a jeho postřehy.Díky
Re: MIMICE
23. 05. 2006 22:26
Re: MIMICE
27. 05. 2006 21:35
Ahojda, byl jsem tam asi před 3 lety. Byla to má první zkušenost s HR, takže na to i tak koukám. Navíc, ač to není ideální pro rodinu s dětmi, tak se tam naše malá naučila plavat. Je to příliš blízko magistrály a není tam kam jít, vždycky řešíš problém chůze podél magistrály, resp. po její krajnici - dost nebezpečné. Taky dost záleží, do které části jedeš. Já byl u Drago Mioče, což od hlavní, "obecní" pláže je dost daleko a na soukromejch platech se jim moc nezamlouvalo, že jsme se opalovali a koupali "bez", ale nakonec jsme si místečko našli yawning smiley)))) Přesto jsme tam byli jen jednou a od té doby jezdíme jinam....Ahoj a hodně štěstí!
avatar Re: MIMICE
27. 05. 2006 23:23
No-my tam byli loni s 18 měsíční holkou a 11 letým synem.Bydleli jsme pod magistrálou a na pláž měli asi 40m-vstup pozvolný-pro děti ideální.Na pláži jsme se všichni znali už po dvou dnech-a soukromí bylo super.Nikdy jsme nechodili po magistrále-což je vstupenka na JIp-ale ani nás nenapadlo tam chodit-protože jsme byli přímo u vody-tak magistrálu jsme viděli akorát když jsme na ni vyjeli autem a jeli do Omiše-Bačky Vody apod.Chodit tam sice nebylo kam-ale kdo má rád klid a soukromí to ocení.Měli jsme apartmán jen pro dvě rodiny s velkým venkovním grilem a nádherným posezením-takže večery byly super-a nijak jsme tam nestrádali.
Obchod mi tam nijak prudce nechyběl(ten malinkej u cesty byl stejně poloprázdnej ) a navíc i doma jsem zvyklá jet nakoupit do větších obchodů-takže jsme jeli každý ráno do města nakoupit čerstvý jídlo apod.

Mě se tam moc líbilo-a to jsem docela rypáček a chci mít klid a pohodu.
Jedna věc je fakt-bez auta bych tam zešílela-ale jinak pro mě to nemělo chybu.Za 3 týdny jedem do Marušiči-což je skoro vedle-a doufám že to bude probíhat stejněsmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 199
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.