Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Portorož - Piran

Autor atnarfus 
Portorož - Piran
22. 11. 2008 18:18
V roce 89 jsem byl v Protoroži. Již tehdy to byla poměrně luxusní destinace s dost nóbl hotelema. Nedávno jsem to obhlížel na google earth a vypadá to, že styl nezměnili.
Navíc místo hezké pláže, kam jsme chodili je betonové molo.

Nebyl jste tam někdo poslední dobou? Má pro našince smysl se tam vůbec jet podívat třeba na výlet? Aby mne nezrujnovalo jenom parkování.
Re: Portorož - Piran
19. 01. 2009 14:09
Neviem ako to tam je len asi toho roku tam pôjdeme s jednými známimi takže uvidíme čo to tam je.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil spady (23. 02. 2009 14:32).
avatar Re: Portorož - Piran
20. 02. 2009 14:12
ja bych do Portoroze nikdy vice nejela,je tam dost draho,musite mit stesti na pocasi,kamenite a betonove plaze,pisecna plaz je jen mestska plaz a ve vode casto meduzy.Tam je pekne zajet tak brezen az kveten,neni tam moc lidi,muzete vyuzit bazenu v hotelu Histrion a jsou pekne prochazky po pobrezi do Piranu.



Re: Portorož - Piran
18. 03. 2009 14:35
Je tam moc hezky!Piran je nádherné staré město!Nikdo Piranu neřekne jinak než Mesto ko ima dušo-město co má duši!Žila jsem tam a miluju to město a mám ráda ty lidi,co tam žijí!
Re: Portorož - Piran
26. 04. 2009 03:00

Re: Portorož - Piran
29. 06. 2009 12:46
Ve Slovinsku jsem žil 3 roky.Je to krajina se spoustou krásných míst.Piran patří mezi jedno z nich.Pokud budu moct,vždy se tam budu vracet!
Re: Portorož - Piran
28. 07. 2009 00:51
Chtěl bych se zeptat jestli se da ve slovinsku sehnat taky uplne jak se rika na blint?
Re: Portorož - Piran
28. 07. 2009 14:17
To maky38: Byl jsem ve Slovinsku před pár lety, sehnal jsem jak v Piranu, tak u Bohiňského jezera. Někdy přes místní turistickou kancelář, někdy sám - podle situace.
avatar Re: Portorož - Piran
08. 08. 2012 16:31
Koncem srpna jedem na par dni do Piranu, jeden den budem venovat potapeni a druhej chcem venovat pamatkam - kam se urcite podivat - co si nenechat ujit ?
avatar Re: Portorož - Piran
12. 11. 2017 21:52
Ahojte,možno budúcu Veľkú Noc strávime v Portoroži-trochu zmena oproti HR a chceli by sme sa pozrieť aj do Terstu-ktorý je "za rohom".
Máte skúsenosti s touto oblasťou? yawning smiley
Re: Portorož - Piran
13. 11. 2017 21:03
Letos v září jsem se tam krátce zajel podívat. Piran je krásné historické město. Portorož je vlastně jen hotelový resort. Je to na pohled jako v Itálii, ani to moc Chorvatsko nepřipomíná. Za tak krátkou návštěvu víc jak dojmy nemohu zprostředkovat.
Re: Portorož - Piran
03. 12. 2017 15:33
Nám se nejvíc líbí Izola. Portorož nás teda vůbec nenadchnul.Piran je krásná ,ale spíš na výlet.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.