Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Termály ve Slovinsku

Autor Zabak 
Termály ve Slovinsku
10. 01. 2016 22:27
Mám dotaz, na ty, kteří znají - jaké jsou termály ve Slovinsku, konkrétně Ptuj a Moravské Toplice? Jezdíme každoročně do Čateže - jsme tam spokojení velmi, jen nás napadlo co třeba zkusit něco jiného? Podle netu nám ale přijde že oboje je mnohem menší a i dle fotek že to nebude ono. Je tu někdo, kdo navštívil jak Čatež, tak jiné termály ve Slovisnku? Těším se na názory.
Re: Termály ve Slovinsku
14. 01. 2016 19:13
7/2014 jsme strávili 3 noci v termálech v Ptuj, když jsme se vraceli z dovolené v Itálii.Ubytování jsme byli v bungalovech měli jsme to i s polopenzí v ceně byly i vstupy do bazénů. Prošli si město i okolí, byli jsme spokojeni.
Re: Termály ve Slovinsku
17. 01. 2016 13:49
Děkuji. Mohu se zeptat, jak ty termály Ptuj vypadají prosím? Děkuji za info.
Leo
Re: Termály ve Slovinsku
25. 02. 2016 08:54
V Moravských Toplicích jsme byli loni na jeden den a noc cestou z Chorvatska. Je vidět, že je areál už starší (tobogány trochu drncají a železo koroduje). Na jednom tobogánu jsem si dokonce roztrhl plavky (tobogán na den zavřeli a plavky zaplatili). Moc se tam toho nerenovuje, ale animace pro návštěvníky mají.
Tento rok možná vyzkoušíme cestou zpět ten Ptuj, pokud nenajdeme něco blíže k domovu.
avatar Re: Termály ve Slovinsku
25. 02. 2016 11:31
Našel jsem, že vstupné je 35 Euro na osobu. Zdá se mi to poněkud hodně.
Například v Buku v Maďarsku bylo denní vstupné přibližně 250 Kč (lázeňská část), do části s tobogány (zážitková část) 280 Kč.
Leo
Re: Termály ve Slovinsku
25. 02. 2016 11:41
Já našel pro Ptuj akorát zimní ceník a tam je 15 Euro za dospělého na celý den. Při pobytu v kempu se platí v létě za osobu 18,30 Eur a je to včetně koupání.
avatar Re: Termály ve Slovinsku
25. 02. 2016 12:02
No tak to by bylo dobré. Já to našel u nějaké cestovky, cena vstupného 35 E. Až to bude časově vycházet, tak se tam stavíme. Nejspíš na zpáteční cestě, ale to se bude muset vyjet z oblasti Makarské trošku dříve ráno, aby se okoupání vyplatilo.
Leo
Re: Termály ve Slovinsku
25. 02. 2016 12:23
My jezdíme ve čtvrtek večer z Chorvatska, ve Slovinsku přespíme na odpočívadle u termálů, v pátek ráno přijedeme do kempu, celý den se koupeme, přespíme v kempu a v sobotu ráno vyrazíme domů. Má to tu výhodu, že máme oproti ostatním dovolenkářům z Chorvatska půl dne náskok a tak jsou silnice volné i při návratu v sobotu.

Kemp - Termály Ptuj
avatar Re: Termály ve Slovinsku
25. 02. 2016 13:19
Máš to dobře vymyšlené. Nám se ale z hotelu teoreticky o den a půl dříve utíkat nechce.Ale dalo by se to posunout o den. Budeme to muset nějak vymyslet. Teoreticky času máme poměrně dost, kolena bolavá, takže léčit je aspoň pár hodin, by nebylo na závadu.Díky za nápad.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kabinet302 (25. 02. 2016 14:43).
Leo
Re: Termály ve Slovinsku
25. 02. 2016 13:31
Je fakt, že pro ty co mají objednané ubytování to není. My jsme tak začali jezdit až po té co jsme koupili karavan, takže jsme celou dobu v kempu a odjedeme si kdy se nám to hodí.
Re: Termály ve Slovinsku
02. 04. 2016 14:41
Dejte pak vědět kdo nějaké termály ve Slovinsku navštívíte, jaké to tam je - my jsme vsadili na jistotu a vyhrála to u nás opět Čatež, víme co nás tam čeká, tak snad klapne i počasí
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.