Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Slovinko - prilis drahe?

Autor Maja13 
Slovinko - prilis drahe?
04. 02. 2013 14:51
Ahoj, rada bych se zeptala , jaky je Vas nazor na Slovinko, presneji na cestovani?
Zda se mi, ze je tam hrozne draho....

tvorba webů
Re: Slovinko - prilis drahe?
07. 03. 2013 15:03
Vidím, že se konečně někdo zajímá o Slovinsko. Je skutečností, že se ve Slovinsku plíživě zdražuje,ale je tam krásně.Doporučuji v níže uvedeném příspěvku "Slovinsko" autor Pete, vyhledat odkaz u diskuze "Jaruš" 5.11.2008, na informační středisko Slovinska. Není to česky, ale když se vpravo nahoře, nastaví jazyk anglicky a země (international) ČR, tak se to přeloží. Použitím mapy a zatržením pouze ikony lůžko, níže na př.pouze apartmán, tak je to přehledné. Navíc zvětšením se získá podrobná automapa. Tam se vyhledá, co člověka zajímá. Já (Jaruš - díky), tento odkaz rád požívám, hledám termální lázně, restaurace atd. podle potřeby.Konkrétní ceny ubytování, hledám na níže uvedeném odkazu, jako příklad, tam mám Piran,to je snad nejkrásnější městečko v severním Jadranu. Ten kdo má kreditní kartu,tak si objedná konkrétní ubytování, bez placení zálohy a s tím souvisejících bankovních poplatků. Ovšem musí dodržet termín storna,pokud nepojede!
[www.booking.com]
Re: Slovinko - prilis drahe?
07. 03. 2013 16:25
Ale kdepak dědo, zdání klame! Žádný zájem o Slovinsko, ale o spamování reklamou zadarmo. Ale... možná, že to je člověk, který má názor, že by vše mělo být zadarmo, tak možná i ta tvorba webů je zadarmo!
Re: Slovinko - prilis drahe?
16. 03. 2013 16:48
Zdravím tě Globíku, opět máš pravdu,naletěl jsem na skrytou reklamu. Když jsem otevřel odkaz Maja13,tak mi to bylo divné,ale když jsem nedávno začínal v části doprava,tak jsem tam dal také úplně jiné odkazy,než jsem měl v úmyslu,proto jsem to přešel bez povšimnutí.Čekal jsem,zda Maja13 bude reagovat na tvůj příspěvek a nic,takže to je tutovka.Snad někomu můj příspěvek pomůže, protože Slovinsko je opravdu pěkná země,nádherná příroda i když ve vnitrozemí, mimo Ljubljany a termálek, to jde poněkud z kopce.Aby zájemci nehledali odkaz "Jaruš",tak jej přikládám.

[www.slovenia.info]
Re: Slovinko - prilis drahe?
17. 05. 2013 14:52
Ahoj Slovinsko je naše srdeční záležitost.Letos již po třetí jedeme k Bohinjskému jezeru.Klídek,čisto,pohoda úžasná příroda.Cenově to zase není tak dramatické,navíc člověk je na dovolené. ;-) Vždycky to kombinujeme ještě týden v Chorvatsku.Je to přece jen kousek ;-)
Re: Slovinko - prilis drahe?
17. 05. 2013 23:32
Anonymní uživatel
Re: Slovinko - prilis drahe?
27. 05. 2013 09:55
Mdvede XXL, naprosto s Tebou souhlasím. Kousek od Bledu je penzion, kde ve čtyřech se s nídaní 80 Euro. No, přiznejme si, ono není v Čechách na turisticky atraktivních místech mnoho možností, kde by bylo levněji. Pravdou je, že ceny jsou trochu vyšší, než u nás, ale jak píšeš, je to dovolená.Jenže ta země umožní neotřelé zážitky, překvapivé... třeba jízda autovlakem z Mostu na Soči do Bohinjke Bystrice, to je zážitek na celý život.Bled sám o sobě, to je neopakovatené. Stavuji se tam při návratu z dovolené, dva, někdy tři dny, jednou bych chtěl zopakovat rok 1977, kdy jsem tam strávil dovolenou celou(tehdy jsem mířil na Rab a nedojel tam, protože jsem se nemohl utrhnout...
Re: Slovinko - prilis drahe?
26. 05. 2015 07:59
V kavárně na promenádě u přístavu v Koperu káva za 1 euro, zmrzlinový pohár za 4,2 eur, nepřipadá mi to drahé ..... a Koper je nádherný ..
Re: Slovinko - prilis drahe?
27. 05. 2015 10:45
Koper je krásné město, s krásnou moderní architekturou. Sice jsem tam už šest let nebyl, ale příjemné vzpomínky stále žijí...
Re: Slovinko - prilis drahe?
27. 05. 2015 14:28
Izola je taky krásná .A co teprve Bohinjske jezero. Jela bych hned.
Re: Slovinko - prilis drahe?
10. 06. 2015 10:22
Včera večer sme sa vrátili z Kopera, všetko ok, podľa očakávaní. Bývali sme v apartmáne nad Žusternou, kúpať sme sa chodili po okolí, keďže to tam dobre poznám. Cena za apartmán vzhľadom na to, že je začiatok júna, podľa mňa oproti Chorvátsku vyššia (64€ za 2 dospelých a 2 deti). Ale išli sme si oddýchnuť ...
Budúci víkend odchod na 2 týždne do Rogoznice, 7.8. ešte na Pag smiling smiley
Všetky prímorské mestečká v Slovinsku sú veľmi pekné (Portorož je pre nás už príliš "živá"winking smiley. Ale súhlasím s Macim,TomM a Mykys + ešte pridávam Piran. Zaparkovať treba pred centrom a potom ísť do mesta pešo, príp. sa odviezť busom, ktorý premáva zadarmo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.