Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sutomore - Zlatna Obala

Autor leguán 
Re: Sutomore - Zlatna Obala
26. 09. 2013 00:13
Před dvěma dny jsem se vrátila. Byla to jedna strašná hrůza. Bungalovy patrně z roku 1960 dodnes neudržované, kachličky v koupelně jsou na pokraji opadávání na hlavu, manželská postel s jednou velkou proleženou matrací - jeden se otočí, druhý se vzbudí a tak to jde celé noci, že se ani jeden nevyspí.
Jídlo - tak to je ta lahůdka největší. Koule z mletého masa k obědu i večeři - k obědu koule, k večeři totéž, jen tvar šišky, k tomu brambory, rozvařené těstoviny, nedovařená rýže nebo rizoto (fuj blaf), k tomu dvakrát denně jedna stále stejná omáčka na polití. A to denodenně!!!!!! Dvakrát za týden bylo k večeři vařené kuře, které bylo cítit a taktéž dvakrát nějaké hovězí plátky masa (ty jediné byly jedlé). Takže: došly brambory, přidaly se těstoviny. Taky byly plněné papriky těma mletýma koulema - došly papriky, daly se párky ze soji v umělohmotném střevě. Jídlo vždy studené! Snídaně - nechutně silný bylinkový čaj nebo odporná černá melta a mlíko. K tomu salám junior a salám junior s mastnými oky, máslo nikdy, jen denně porcovaný umělý tuk a marmeláda. Jediné plus byl balkánský sýr. K obědu a večeři denně moučník - nějaká buchta, což bývá téměř vždy lepší než celé menu. Jste na jihu ale neuvidíte za pobyt žádné ovoce!! Servírky očividně nasrané, že musí kolem vás vůbec chodit!!!! Mimochodem fronty na jídlo jsem ani za totality ve školní jídelně nezažila. Stopla jsem čas - celou půlhodinu stání ve frontě, někdy jen 15 minut. Přitom plná jídelna lidí, dusno a všechna okna a dveře na terasu zavřené!
Pláž - naprosto neudržovaná, po odlivu bordel a tráva z moře neustále na pláži. Úklid žádný. Chodili jsme na velkou pláž do Sutomore, což byla menší procházka do 15 minut, kde je vstup do moře i pláž pěkná.
Napíšu přece jen něco kladného, pivo Nikšičko se dá v pohodě pít a dva číšníci v baru byli milí, dále denně byly večer na terase nějaké akce nebo promítání filmů a byli jsme na jednom výletě v Albánii ve Skadaru, a tam už si připadáte jako v orientu, hraje tam jiná hudba a měli jsme štěstí, že jsme slyšeli muezina svolávat do měšity.
Také všichni delegáti byli příjemní, musím jmenovat alespoň paní Marinku, ta se snažila s obrovskou trpělivostí a s úsměvem vždy vyhovět. Příroda a divoké hory v Černé Hoře jsou překrásné.
Závěr - příště si nastuduji všechny dostupné recenze než někam vyjedu a s Kovotour Plus to nejspíš nebude.Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bibina (26. 09. 2013 17:06).
pgp
cesta do Černé hory přes Bosnu
12. 04. 2015 14:51
Odjíždíme 19.6. Z Ostravy přes Maďarsko a Bosnu do Černé Hory. Hledané někoho ve stejném terminu pro společnou cestu. Trasa Bratislava, Budapest ,Mohacs (tam máme objednaný nocleh),Udvar,Osijek, Šamac,Doboj,Zenica,Sarajevo, Foca,,Niksic,,Podgorica, Bar. Jedeme s malýma dětma tak bychom raději dvě auta.

pgpUpraveno 1krát. Naposledy upravil pgp (12. 04. 2015 18:04).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 90
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.