Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sutomore - Zlatna Obala

Autor leguán 
Re: Sutomore - Zlatna Obala
09. 03. 2009 14:48
ubytko je opravdu strašné

nejedná se o hotel, ale my to brali jako kemp...

dokonce jsem si vydupali (stejně jako asi 10 dalších cestujících) jiný bongalov...

neskutečně malé, špinavé, zámky jsou pro srandu králíkům... zvenku to vypadá dobře...

kovotouru patří pouze levá část, ta krásně opravená je jiné cestovky. v prvním bungalovu jsme meli pred pokojem ho ***, a to fakt a nidko s tim nic delat nehodlal, nefunkcni dvere, kazdou zidli jinou a cca 20 cm na pruchod mezi postelemi ke stolku, balkonu i na zachod. opravdu des a hruza. dalsi byl lepsi, mel jine usporadani. ale ta spina vsude... pujcovali jsme si od tech, co uz tam byli driv, cistici prostredky, a sami jsme si uklizeli. uklizecka jen a pouze uklidi spoecne mistnosti pred "pokojem", vymeni rucniky a doplni mydla a sampony a toaletni papir do koupelny... jiank nic

jedna pani byla o berlich a nemohla chodit a musela chodit 4 terasy k vode a neslo ji prestehovat..


jeste jsem si vzpomnela, ze jsem si u kovotouru zaplatili vylet, vse ok, sli jsme na hodne rychlou snidani rano, abysme na vylet mohli odjet, cekame pul hodiny na autobus a nic... nahodou sla kolem delegatka, ze nam zapomneli rict, ze vylet neni!!!
a to, ze jsem "prisli" o snidani (napr. prsut se nosil pozdeji apod.), bylo vsem fuk, ze jsem stali u silnice a cekali taky.

ale tohle jsou chyby kovotouru - cestovky.


jiank na pokoji byla lednicka a v ni jeste veci po minulych obyvatelich. :-D. ale zase my jsme meli stesti, ze jsme meli krom zasuvky na lednicku i zasuvku na mobily... v prvnim bungalovu jsme museli vypojit lednicku na nabiti fotaku.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
16. 03. 2009 13:50
Zlatíčkové, a četli jste ty ódy přímo na stránkách Kovotouru? .....

[kovotour.cz]
Re: Sutomore - Zlatna Obala
16. 03. 2009 18:37
na té fotce jsou bungalovy z jiné cestovky, ne české, tam se nedostanete... a právě tyhle jsou zrekonstruované, ty na druhé straně /od kovotouruú nejsou vůbec...
Re: Sutomore - Zlatna Obala
18. 03. 2009 09:00
x



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kacaba (18. 03. 2009 11:53).
Re: Sutomore - Zlatna Obala
23. 03. 2009 20:32
taky tam jedeme, jediný co jsem udělal, že jsem si nechal napsat do smlouvy že chcem bungalov hned u moře.. jinak savo sebou! to je jasná věc.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
13. 04. 2009 00:57
Ahojte lidi,

na Zlatné jsem strávila hoooodně času, tak jen pár tipů pro ty, kteří nechtějí s sebou vézt stěhovací vůz grinning smiley
Takže deky si rozhodně neberte, podobně jako je tomu v Slunce seno - je tam opravdu pařák -spí se pod prostěradly a to dokonce jen někdy...
Savo si taky neberte - zbytečná zátěž... Dezinfekční prostředky a vlastně i skoro vše ostatní je tam levnější, než u nás....
Ódy na Kovotouru jsou od normálních nenáročných klientů, kteří ví, že když za zájezd se vším všudy zaplatí např. 7 000 se vším všudy, nemohou čekat stejný servis atd. jako když si zaplatí 35000 za zájezd do Řecka.
Černá Hora je krásná země a přestože Balkánci jsou moody smiley trošku špindírky (hlavně ty z vnitrozemí) každým rokem se to tam opravdu vylepšuje.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
14. 04. 2009 10:33
Díky OBCANKO, konečně trochu uklidňující informace spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kacaba (14. 04. 2009 10:34).
Re: Sutomore - Zlatna Obala
14. 04. 2009 14:03
Není zač, když bude chtít někdo jakékoli pravdivé a nezaujaté info, stačí napsat.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
14. 04. 2009 21:04
Nemáte nějaké příznivé a lákavé informace o pláži Jaz u Budvy?
avatar Re: Sutomore - Zlatna Obala
15. 04. 2009 10:11
jedine lakave je,ze se tam poradaji koncerty slavnych hvezd jako je Madonna,Lenny Kravitz,Rollings Stones a letos v srpnu i Tina Turner,jinak je tato plaz v sezonu pekne narvana a kolem plaze se pekne radi na vodnich skutrech.Jinak je tady kemp pro 2000 lidi, asi 2 ubytka v apartmanech (apartma Carevic a Posejdon) a plazovy bar.




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanky (15. 04. 2009 10:15).
Re: Sutomore - Zlatna Obala
15. 04. 2009 20:47
Vodní skůtry přímo nenávidím a přelidněnosti se děsím. Zkrátka nic pro regenaraci duše a těla. Díky za info! Zůstaneme věrni Dalmácii.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
17. 04. 2009 15:26
Máme zaplacenou dovolenou Zlatna obala s dítětem a fakt se bojím,když to tady čtu.Doufám,že to snd nebude taková hrůza,jak všichni píší.Našla jsem i pár kladných recenzí,tak jsem se uklidnila,ale dál zase špatné.To abych si koupila savo.Jedeme 24.7-2.8. byl tam někdo v té době?Zajímá mě počasí a moře a co jídlo? Máme polopenzi formou švédských stolů tak bych chtěla vědět jestli je to opravdu tak
avatar Re: Sutomore - Zlatna Obala
17. 04. 2009 17:37
Já nevím co tady stále někdo straší s Černou Horou,není tam o moc větší nepořádek než v HR. Člověk se tam necítí jako chudák,může si dopřát v podstatě stejně jako u nás.Nepozoroval jsem moc rozdílů mezi těmito zeměmi,jen to že jsme přejeli další hranice.A pokud letos zase pojedu na jih tak určitě ČH nevynechám. A přeplněnost pláží je v sezóně všude.Počasí a moře je krásné a scenérie pobřeží překrásná,lidé jsou zdvořilí,ochotní a asi záleží na tom jak se kdo chová.Nejezdím do hotelů a apartmánů,jezdím z přívěsem tak tento styl ubytování nemohu posoudit,ale určitě nebude horší než V HR.

MirekŠi
Re: Sutomore - Zlatna Obala
17. 04. 2009 17:50
Pokud hledáte luxus a máte nato tak proč tam jezdíte,když to tak haníte. Já tam byl dvě sezony za sebou a ted mám naplánovanou další. Hold jim to také bude trvat pár let než všechno vylepší,ale zato tam potkáte nezníčenou přírodu a jiné krásy. Je to tam rok od roku lepší a jak psal tvsat i za rozumné ceny. Člověk nemusí přemýšlet kam se najíst a co si muže s dětma dovolit.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
18. 04. 2009 11:33
Majka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Máme zaplacenou dovolenou Zlatna obala s dítětem a
> fakt se bojím,když to tady čtu.Doufám,že to snd
> nebude taková hrůza,jak všichni píší.Našla jsem i
> pár kladných recenzí,tak jsem se uklidnila,ale dál
> zase špatné.To abych si koupila savo.Jedeme
> 24.7-2.8. byl tam někdo v té době?Zajímá mě počasí
> a moře a co jídlo? Máme polopenzi formou švédských
> stolů tak bych chtěla vědět jestli je to opravdu
> tak


Byl jsem v r. 2007 v Čanju hotel Zlatibor, polopenze formou švédských stolů jako to máš ty a byl jsem moc spokojenej, všude bylo čisto, na pokoji klima. Takže se vůbec neboj myslím že to bude vše OK, pouze ta pláž se mi moc nelíbila, tak jsme jezdili autem na Svatý Štefan nebo Ulcinu, jinak jsme zažili pěkný vlny tak 3 m, to jsem v Chorvatsku nikdy neviděl a asi ani nuvidím, zde je moře otevřený. Byl jsem tam někdy v půlce července.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Ludit (18. 04. 2009 11:36).
Re: Sutomore - Zlatna Obala
20. 04. 2009 07:51
Ale přátelé, kamarádi, pozor!
To, co se tu haní není Černá Hora obecně (ta je nádherná), ale konkrétně komplex Zlatna Obala .... o tom tu kolují děsivé popisy ....
Re: Sutomore - Zlatna Obala
20. 04. 2009 08:20
kacaba napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ale přátelé, kamarádi, pozor!
> To, co se tu haní není Černá Hora obecně (ta je
> nádherná), ale konkrétně komplex Zlatna Obala ....
> o tom tu kolují děsivé popisy ....


Tak to se omlouvám,tam jsem přímo nebyl,jen jsem párkrát projížděl. Sutomore bylo na mě moc zalidněné.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
06. 05. 2009 14:06
Loni jsem byl v Sutomore Zlatna Obala na přelomu července a srpna autem. Jeli jsme přes Maďarsko, Chorvatsko (v podstatě jeden řidič), Černá Hora průšvih, 2 hod na hranicích, pak samé 40, policajti na každém kroku, Kotor jsme objížděli, může to být asi 30 km, tehdy jsem nadával, ale při cestě zpět jsem litoval, že jsem jel trajektem, 2 hodiny čekání a popojíždění... Zlatnou Obalu jsme měli Last Minute 3000,- s polopenzí, tak jsme si nemohli moc naříkat. Je fakt, že v cestovce říkali hned u moře a skutečnost byla úplně jiná, chtěli nám dát poslední chatky u silnice, ale manželka se do toho vložila tak, že byli rádi, že jsme byli spokojeni s chatkou cca 40 m od moře – 2. řada. 1. řada je údajně už rok předem rezervovaná. Můžu říct, že ubytování je lepší pionýrský tábor, ale chtěli jsme k moři. Schodů je sice hodně, ale zvykli jsme si. Nad námi byli Ostraváci, co přiletěli letadlem a za plnou cenu – ti byli z toho hodně zaražení...Budova na většině obrázků je jen jídelna a mně se líbily západy slunce a večeře na terase. Na jídlo jsou v hlavních časech velké fronty, těm jsme se snažili vyhnout pozdějším příchodem. Jídlo bylo jednoduché, ale chutné a dost a hlavně žádné žaludeční problémy, pořád doplňované. Pláž před hotelem je asi nejlepší z okolí (na vedlejší FKK jsem nebyl), při výletu s lodí do Budvy jsem to mohl posoudit. Pláže Sutomore a Budva – to jsem ještě neviděl, kolik lidí se může na 1 m2 vlézt, proti tomu je Chorvatsko v hlavní sezonu vylidněné. Jinak stará Budva pěkná procházka, ale zase ty pláže. Binec, špína, smrad – tohle v Chorvatsku není. Královnina pláž byla natřískaná a sluneční výheň, někteří už nedočkavě čekali, až konečně tento výlet skončí. Autem jsme byli 2x na Velke plaži za Ulcinjem, to je ideální pro děcka, písek, relativně pořádek, uklizeno, prázdno, parkování OK, ale WC zamčený tak nevím.... Ulcinj hrůza, nedodržují se tam dopravní předpisy, hlavní není hlavní, 2x skřípěly brzdy. Manželce se udělalo špatně při procházce špinavým centrem města a Malou plažou, tak jsme jeli rychle domů. Zpátky na hranicích jsme zase čekali, odlepili jsme tu jejich slavnou ekologickou známku 10 EUR a dali nějakých Pražákům, co právě přijížděli. Jinak počasí bylo super a moře taky.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
06. 05. 2009 19:01
To Hadimrška:dopravní předpisy se nedodržují jen v Ulcinju???? Vždy, když jsem přijedu, tak to začne v Nikšiči (řeknu si v duchu dobro došli) a přepnu "režim řízení" na černohorský. Tzn. odpojím blinkry, vyndám žárovky z brzdových světel a sklopím zpětná zrcátka. Vše toto je stejně na nic. Podgorica při dopolední nebo odpolední špičce je naprosto výživná a vůbec nejlepší je, když se do toho zapojí policie a začne řídit dopravu na křižovatkách. Byl jsem svědkem toho, že se jim nějak nevedlo a způsobili gužvu jaxviňa. Tak raději utekli. Kdo jede autem, měl by mít hodně dobré anděly strážné.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
13. 05. 2009 08:36
A ta pláž přímo v koplexu Zlatna Obala - budou si tam moc děti trochu hrát (klukům je 6 let) a jaký je přístup do moře? Není tam hned hloubka?
Re: Sutomore - Zlatna Obala
13. 05. 2009 13:32
do Ciernej Hory uz ani zadarmo smiling smiley
Re: Sutomore - Zlatna Obala
15. 05. 2009 16:23
Prvních 10 metrů od pláže je mělkých. S tím hraním tam toho moc není, pokud se nezabaví kluci sami. Je dobré, že pláž je přístupná pouze hostům hotelu.Večer se dá posedět na terase nad jídelnou. Pokud je auto a nervy, tak si udělat výlet na Velkou plažu za Ulcinjem.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
20. 05. 2009 13:46
a nevíte, jak je to se zákazem dovozu potravin do Černé Hory? Do Chorvatska to bylo tuším zrušeno, ale nevím, jestli do ČH stále trvá.
Nechci sebou tahat batoh paštik a konzerv, máme polopenzi a samozřejmě budeme chodit na jídlo, ale manžel si sebou chtěl vzít šišku vysočiny a 2 krabičky sýrů, pro případ, že ho chytne žravá a nebude mít chuť běžet do restaurace na pršut a nebo rybu z grilu....
avatar Re: Sutomore - Zlatna Obala
20. 05. 2009 18:03
No, pokud to bude jen ta jedna šiška vysočiny a 2 krabičky sýrů, tak to asi problém nebude.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
26. 05. 2009 15:22
Byla jsem s manželem a dcerou v Černé Hoře - Rafajloviči!! Cesta po Dubrovník byla úžasná :-) Pak děs a hrůza!! Na hranicích celníci byli příšerní, div nechtěli naše míry! Byli jsme ubytovaní v Rafajloviči v hotelu s polopenzí! Měli jsme tam být 10 nocí! Nikdy jsme v hotelu nebyli, do kufru jsme si vzali plno krásných věcí, aby jsme měli jiné na snídani a jiné na večeři... Kdybych si vzala zástěru a manžel tepláky, ostuda by nebyla! Hotel měl 3*, ale nevím, kdo jim je udělil. Já bych dala - 2*. Povlečení hrozný, jídlo příšerný, klimatizace nešla, všude smrad, lednice hřála a voda ve sprše tekla jen do úrovně kotníků!! Po třech nocích jsem vlítla na recepci a v chorvatštině jsem jim v klidu řekla, že KONČÍME, že zaplatíme co máme a rychle pryč!! Naúčtovali nám snad úplně vše co se dalo... Platili jsme 383eur. Okamžitě jsme volali kamarádovi do Srimi u Vodice, jestli nemá volný apartmán? Měl!! Za dceru nechtěl nic a my platili 20eur za noc!!!! Zlaté Chorvatsko a když by se mě někdo ptal na Čenou Horu, pošlu ho do ...... A kamarádka která letěla týden po nás, má ty samé zkušenosti co my. Ale ona nemohla odjet :-( Měla špinavou a narvanou pláž, špínu v pokoji, říkala, že to bylo k breku a už nikdy víc do Č.Hory. Už ani neví, kde byla, prý raději zapomněla!! Tak to je asi vše....
avatar Re: Sutomore - Zlatna Obala
26. 05. 2009 22:56
Jsem rád, co tu píšete o MonteNegru ! Skutečně rád a všem velmi moc děkuji ! Jestli ještě někdo máte nějakou špínu, sem s ní !
Alespoň vás tam letos nebudu potkávat !!!hot smileyhot smileyhot smiley


Děkuji vám !smiling smileysmileys with beer
Re: Sutomore - Zlatna Obala
27. 05. 2009 20:07
Radunko mám pocit,že jsi nikde nebyla. Mám Č.H. projetou dost. Až k Alb. hranicím. Je to země kontrastů-ano,ale věř tomu až CHorvati protáhnou dálnici k hranicím,tak to bude jen tranzitní stát. V Č.H. je spousty nedostatků,ale převládají klady. Každý by si měl udělat názor sám a nevěřit někomu o kom nic nevím.Projezdili jsme pobřeží a také vnitrozemí a začínám mít pocit,že Chorvati by se pomaloučku mohli učit.
Byla jsi někde mimo velká města?Viděla jsi v kapli pokladnici-neuzamčenou plnou peněz někde u nás? Já ne-ale tam ano a nikde nikdo. Můžeš nechat v autě stažené okénko a jít nakoupit u nás ? Tam takových aut bylo spoustu. Vše není o přecpaných plážích.My byli ubytování u obyč.lidí co chovají krávy a ovce a věř,já tak doma nemám. A ta úcta dětí k rodičům.Ještě nezkažení lidé.Příroda? A moře? Spousty míst,kde nejsou lidé na pláži,proto mají tolik km. Kdo chce psa bít,hůl si vždy najde.Dobře odpovídá Modena. Nejezděte tam,abychom za chvíli o sebe nezakopávali.

Na ohlasy tohoto přísp. neodepisuji-jen jsem už musela reagovat na špínu,kterou hází někteří na tuto zem, byli tam pár dní na jednom místě a nic o ní nevědí. Víte vůbec jaké my Češi máme jméno ve světě? Raději nechtějte vědět,co si o nás myslí spousty lidí na západ od nás.
avatar Re: Sutomore - Zlatna Obala
27. 05. 2009 21:27
martina10
smiling smiley

9x jsem absolvoval HR a 3x MNE a můžu si myslím docela srovnávat ! Můj oblíbený "koníček" jsou rozhovory o všem možném s místními a mám tak mnoho postřehů o tom, jak vnímají sami sebe a jak vnímají třeba i nás Čechy, nebo turisty obecně !

Je to nejen o místě, o kráse přírody, je to i o pocitu z lidí, které potkávám a Černohorci jsou mi mnohem sympatičtější, protože ještě pořád za úsměv nechtějí proplatit účet v Eurech a tohle bude ještě nějakou dobu trvat !
Navíc Čechy obecně nepovažují za podřadný východoevropský póvl, co se přijel s paštikama v kufru vyvalovat na jejich pláže a jsou vděční za to, že tam jako hosté přijedeme.
A třeba jen za tohle a za tu obecnou ochotu jim klidně odpustím sem tam nějaké to smetiště.

Je velký rozdíl mezi turisticky exponovaným severem země se vším tím stavebním boomem a jihem dolů od Baru. Mám alespoň vypozorováno, že čím víc na severozápad po pobřeží, tím víc jako v HR - tzn. nic moc, draho a všechno přepočítáno na prachy, místní s odstupem a opatrností, žádná srdečnost se nekoná.
Co se týká vnitrozemí MNE, je to stejné jako v Bosně, v Srbské Krajině, v některým místech vnitrozemí HR a Srbska - lidé vesměs dobrosrdeční, obyčejní a pohostinní, příroda úžasná.

Zkušenosti mnohých bulin zde i jinde ve vlákně je i o tom, že každý chce vždy vidět to, co si sám představoval ještě než přijel a mnohdy se snaží si po příjezdu do destinace hledat argumenty, které mu to potvrzují bez ohledu na to, jaké je realita. Mám známého, co odjel do Turecka s představou všudypřítomné špíny, žloutenky, disentérie a vší a všechno se mu také skutečně splnilo ve **** hvězdičkovém hotelu - nemusel ani do vnitrozemí . . . grinning smiley

Já vždy přijíždím do ciziny v příjemném očekávání klidu a pohody a maličkostmi se nenechávám vláčet do depresí, mám-li problém, snažím se ho vyřešit nejen pro mě, ale i pro ostatní zůčastněné, tedy né JÁ a pak tři kopky hnoje a poserte se zde - tak to nefunguje !!!
Jak se chovám já ke svému okolí, jak na něj působím, okolí mi to stejným vrací !

Otázka tedy stojí - proč né HR , Proč MNE ?
Podle mého je to skutečně pro nás Čechy v HR stejné, jako pro Čechy v Rakousku - můžete mávat svazkem bankovek v ruce při všem co děláte, ten punc untermenchů ze sebe v těchto zemích již nesejmete a to proto, že tyto národy nás už prostě vnímají s jistou zkušenností a tím pádem i předsudky . . . Tak to prostě je !

Je zajímavé, že u Němců, Italů, Francouzů i Španělů tenhle pocit nemám - možná je to dáno tím, že čím menší a ubožejší národ, tím větší předsudky a xenofóbie ???grinning smiley
Re: Sutomore - Zlatna Obala
28. 05. 2009 07:20
Tak já už můžu spát v klidu, bez obav ze Zlatne Obaly - v pondělí nám zájezd zrušili. Prý pro nenaplnění letadla grinning smiley
Teď budu jenom honem honem shánět náhradu....
Vy všichni ostatní se tam mějte hezky.
Re: Sutomore - Zlatna Obala
29. 05. 2009 12:10
to radunka71:

thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.