Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.

Autor vojto62 
avatar Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
04. 05. 2008 00:48
Dovolil jsem si založit nové téma,protože se mi zdá,že do ČH letos nikdo nejede.Já se rozhoduji jestli mám podstoupit
tu zdlouhavou cestu a nebo zůstat v Chorvatsku.Zatím stále převládá ČH,ale jak brouzdám po netu tak se mi opravdu zdá,že tam vše néjak rychle zdražuje.V loni v Baru byly ceny ještě o.k.,ubytování,potraviny a i to pivečko s cigárkama.Letos bychom
chtěli někam blíž k Budvě a poznat zase jinou část této zajímavé země.Chceme jet na blind,tak jestli tam už někdo letos byl nebo má někdo, kdo teprve pojede nové zajímavosti písněte,určitě to bude zajímat více lidí a třeba i kde a kdy však víte.My odjíždíme asi 25.6. místo zatím neznámé.Doufám,že toto nové téma pomůže trochu rozvířít klidné vody na tomto fóru o Černé
Hoře.spinning smiley sticking its tongue out
Ahoj reaguji na Tvůj příspěvek, byli jsem v ČH loni a chystáme se i letos, loni jsme bydleli v Uljcinu u paní Marie ubytován í pěkné, ale poněkud hlučno, místní hudba do pozdních nóčních hodin, ale nějak nám to nevadilo, letos se chystáme 25.6. asi 10 dospělých ale chtěli bychom poznat zase jiné město, takže pokud máš nějaký kontakt na ubytování můžeš napsat, Myslím že se vyplatí popojet do ČH už kvůli klimatu, tam je to jistota,že se ohřeješ, CHorvatsko nás již několikrát zklamalo.Zdraví Hana
avatar Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
04. 05. 2008 22:50
Hanko.......právě proto jsem založil toto téma - taky nejsme rozhodnutí kam pojedeme.Nedávno jsem tu dostal pár tipů od
Smejkali na klidnéjší pláže blízko Sv.Stefanu,ale tam je(co jsem na netu zjišťoval)problém z ubytováním,tak to asi risknem na
blind a uvidíme co a jak.Snad tam koncem června něco rozumného najdeme a nebo do té doby nám tu ještě někdo něco
poradí.A s tím počasím máš pravdu v loni koncem července a začátkem srpna obloha bez mráčků a teploty nad 30st. a v noci
pod 20st.nespadly.Za celou dovolenou co jsme sedávali dlouho do noci na terase nebo v zahradní jedině v tílku a kraťasích
a to nám bylo některé noci vedro a ta žízeň......................smileys with beer
Honza
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
06. 05. 2008 18:12
Zkuste stránky "ochorvatsku.cz". Je tam docela slušný výběr ubytování v Č.H. Já jezdím do Buljarici u Petrovacu. Je tam klid a velká i když méně udržovaná pláž.
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
06. 05. 2008 20:56
Ahoj,byl jsem minulí rok v Baru kemp Oliva. A super,po cestě zpátky jsme se chtěli zdržet na pár dní v chorvatsku a docela otřes. T ak letos jedem znova do černé hohy. Jedem 20,6 chcem vyskoušet více míst,ale zase zkončíme v Baru. Nám se tam líbilo a hlavně počet lidí na pláži je desetinový proti chorvatsku. Hlasitou hudbu jsna také zažili,ale jejich sezona zyčína někdy kolem 8 července,tak pár dní to jde vydržet. Tak závěrem,mužu doporučit všem,komu nevadí že némá při ruce moderní lunaparky a vodní zábavu.
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
01. 06. 2008 23:45
Tak jsem rad, ze ctu o CH a zrovna o Baru. my jezdili do HR a letos jsme si rekli, ze uz na to nemame silu a zkusime CH. Po dlouhem hledani a zjistovani jsme nakonec take vybrali Bar - okrajovou cast a snad se nam to bude libit. Snad krom toho, ze tam asi nebudou tak ciste plaze, tak vsim ostatnim da CH nafrak HR.
72Lubos: jak se Vam celkove v Baru libilo, dival jsem se ze je tam velky pristav, nema to nejaky negativni vliv - spina atd.?

Jinak uz se to docela blizi a kdo jede mimo sezonu tak uz vyrazi tento mesic, my az zacatkem cervence. Jinak nevim zda jsou jeste volna mista, ale jedeme pres agenturu a na 12dni s polopenzi - obedy+vecere (2+2) za 18tis kc., kontakt klidne poslu.
Vsechny zdravi Martin
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
04. 06. 2008 10:41
Ahoj,tak my byli 12 km za Barem,ale jezdili jsme obden do Baru a okoli,je to malé město dvou tváří,u pobřeží pěkné hotely a hezká pláž. Na druhé straně města samí panelák,tak trochu připomínající nevlídnou část nášich nepřispusobovích obyvatel. Ale jedem tam znova. Mě se tam celkem líbylo,hlavně tam není tolik turistu jako v chorvatsku.
y jedem 20 června a budem tam asi tak tři týdny. Přeji krásnou dovolenou
avatar Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
04. 06. 2008 12:48


Jen pro doplnění příspěvku od 72LUBOS - jeden z mnoha paneláků v Baru.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil vojto62 (04. 06. 2008 12:52).
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
04. 06. 2008 15:00
No asi tak nějak,ale tenhle je s té lepší části. Ale nechci tím někoho odrazovat. Já osobně se tam už docela těším.
Danielová
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
05. 06. 2008 18:14
Prosím,nemohl by mi někdo poradit o nejakém osvědčeném kempu v soukromí v Č.H. blizko moře,děkuji přeju super dovolenou Danielová
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
05. 06. 2008 23:28
dobrý kemp je Oliva.má svoje stránky www.oliva.cg.yu Byli jsma tam loni a letos jedem zas



Upraveno 1krát. Naposledy upravil 72LUBOS (08. 06. 2008 03:08).
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
06. 06. 2008 08:37
Ahojky, jedeme letos již po osmé, lokalita Sutomore, výjezdy do Albánie s cestovkou Dušan Ivanko.Jezdíme přes Maďarsko, Srbsko , cesta od Brna trvá asi 20 hod, pokud není , nějaký sil. kolabs ,jedeme 2 řidiči , cca asi 6 -7 přestávek , z toho 3 dlouhé - vaříme si kafe , nebo polévku.pokud potřebujete info. pište na email. Z.
Milos175
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
11. 06. 2008 22:03
Ahoj, chci se zeptat na cestu Srbsku, čeká mě zpáteční cesta z Ulcinje do Kolína. Za jak dlouho se nechá dojet z Ulcinje do Bělehradu a zda z Bělehradu do Maďarska je dálnice. Díky
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
12. 06. 2008 06:27
Z Brna do Bělehradu , to sjedeš za 9 hodin.Z Bělehradu počítej , až do Ulcinju 10-12 hod. záleží jeký bude provoz přes kaňon Morača.A jedeš přes vesnice , tak musíš dodržovat rychlost.
Z Maďarska do Bělehradu je dobrá silnice.Není to klasická dálnice , jak naše D1 ,ale dobrá.
avatar Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
13. 06. 2008 13:48
Nejede někdo v období 15.6. - 22.6. do Černé Hory a pak mi poslal SMS jak vypadají kontroly na hranicích.Umístnil bych to na fórum,aby jsme věděli na co se máme připravit.Předem díky a číslo MT bych poslal emailem nebo soukromnou zprávou.
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
13. 06. 2008 18:47
ahoj,jedem 20 června do Baru.
avatar Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
13. 06. 2008 19:42
Ahoj 72Lubos,my chceme jet 22.6.,ale někam poblíž Budvy.Jedeme na blind,tak jsem chtěl vědět jak to černohorští celníci budou probírat.Mohl by jsi poslat stručnou SMS jak to vypadá na hranicích a já bych to foukl na fórum pro ostatní.Vyjíždíme až v nedéli odpoledne tak bych to měl stíhat.Když tak napiš na mejlíka můžeme se domluvit.Díky.
jedeme 19/6/2008 do petrvacu. pošlete na sebe kontakt a já vám pošlu zprávu jak to proběhlo na hranicích. honza
avatar Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
13. 06. 2008 21:13
To hohzo - můj email je: vojtko62@gmail.com
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
16. 06. 2008 16:52
ahoj, i ja se pripojuji s prosbou jak je to po 15.6. 2008 na hranicich, vyjizdime 4.7. z CB

diky

TomTom GO 910; Apl. 9.205; RDS-TMC - Maps: Europe_860.3102
Citroen Xantia Break 2.0 HDi
[/i]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil OldJuhy (16. 06. 2008 16:53).
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
18. 06. 2008 11:43
Zdarec, ja jezdim zhruba tak jednou za 2 mesice kosova/CR a na cestu si nemohu stezovat. Pred Plzni najedu na dalnici a potom pokracuji Praha,Brno,Bratislava,Budapest,Belehrad a z Belehradu je vice moznosti - delsi kus po dalnici (sice za poplatek,ale rychleji) a nebo mimo dalnici, ale cesta nic moc. Tuto cestu jezdim od r 2004, akorat drive jsem ji jezdil do makedonie a muzu rici, ze tam nastalo velke zlepseni - at uz v Bratislave, Madarsku (kde uz se objizdi Szeged) tak i v Srbsku.
S tankovanim je nejlepsi natankovat naposledy v CR a Slovensko a Madarsko prejet (je tam draze) a pote natankovat hned v Srbsku za hranicema. V Srbsku doporucuji tankovat na OMV a nebo na MOL (madarska spolecnost, ted uz i z ucasti nase CEZu) jednou jsem natankoval u nezname spolecnosti (kterych je po ceste mraky) a bylo vystarano (palivovy system jsem musel celej cistit). Jinak v Srbsku na benz. stanicich se vyplati platit kartou a nebo na hranicich vymenit eura za dinary, protoze pumpy maji svuj vlastni kurz a ten neni moc vyhodny.
Dalnicni poplatky: Slovensko je jasny, Madarsko - drive meli znamky, ale ted vam daji jen potvrzeni a vasi SPZ vlozi do systemu a po dalnici maji staticke i mobilni kamery, kterymi overuji kdo platila kdo ne. V Srbsku se plati mytne, drive bylo vyhodnejsi platit v dinarech, ale dnes uz nerozdeluji - kurs maji stejny jako ve smenarnach, jen rozdeluji srby a cizince(pro ktere plati specialni taxa - bohuzel legalne :-( ) Poznatek z drivejska - v patek behem sezony byvaly na paytollech i nekolika hodinove fronty ve smeru dolu na jih a samozrejme c nedeli to bylo v opacnem smeru.

Letos planuji cestu do CH (az dolu to bude pro mne porpve) 26.7. a zpet jeste nevim.
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
18. 06. 2008 11:51
To Dungis: Daji se v Srbsku ty dalnicni poplatky platit kartou? Nemas nejakou zkusenost jak to tam funguje s motely nebo kde se da prenocovat na jednu noc po ceste do Cerne Hory?
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
18. 06. 2008 13:11
Vzdy jsme platili Eurem nebo dinarama a cestu jsem vzdy jezdil na jeden zatah - at uz kosovo, nebo Makedonii, vetsinou jsme jeli alespon 2 ridici (nekdy proste ridila manzelka), ale pokud jsem sednul do auta odpocatej, tak jsem to zatahl i sam, samozrejme se zastavkama.
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
18. 06. 2008 13:38
Ja jedu se trema detma a zda se mi rozumnejsi nekde zastavit a nechat je odpocinout. Stejne by v aute porad otravovali kdy uz tam budem :-)
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
18. 06. 2008 19:29
jasne, to chapu - my jedeme s 1 deckem, ale ten je zvyklej, protoze cestu co jsem popisoval s nama jezdil od jeho 4 mesicu - ted mu budou skoro 4 roky.Byl s nama autem v Istanbulu, takze je na jezdeni zvyklej grinning smiley
avatar Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
20. 06. 2008 19:47
Pro všechny co jedou do Černé Hory info z hranic od Hohzy:

Hranice byly o.k.Chtěli jenom pasy.Černá Hora vůbec nebuzeruje.Vinětu za 10 euro ti přinesou sami na hranicích.Jinak se neplatí nic.Na všech hranicích fronta až 1 hodinu.
Hohza.
Letos se chystáme poprvé autem do Černé Hory zajímalo by mě jak to vypadá na hranicích.Jestli opravdu kontrolují zavazadla kvůli potravinám a následně je zabavují jak psali v novinách nebo se dá v klidu projet.Díky za jaké koliv informace spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: spinning smiley sticking its tongue outRe: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
20. 06. 2008 22:23
To květinko - ten příspěvek co jsem napsal před tebou je SMSka co mi poslal Hohza přímo z hranic do Černé Hory a jak píše tak tam nic nekontrolovali.Dneska odjel do Č.H. 72LUBOS a má taky poslat zprávu jak to vypadá,tak uvidíme ještě zítra co a jak.
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
21. 06. 2008 17:49
Lidi neblaznete, co by jste si do Cerne Hory vozili, vzdyt tam jsou ceny jako u nas, vsechno si tam koupite.eye popping smiley
silvas
Re: Kdo byl a nebo jede letos do Č.H.
21. 06. 2008 23:06
Jedu 4.7 do Buljarice u Petrovacu z PV. Pro trasu jsem se ještě nerozhodl. V Č H budu po sedmé, ale přes to rád uvítám
aktuální informace. Po návratu sem něco hodím.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 104
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.