Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování

Autor Hanča 
Ubytování
06. 08. 2007 22:34
Jak veliké apartmány jsou v Černé Hoře nejčastější jede nás 6 a mám obavy jestli tam nejsou v největší míře 4 lůžkové apartmány. Odjíždím 17.8 Pokud má někdo tip na dobré ubytování a hlavně v klidném místě tak díky za odpověď
Hana
Re: Ubytování
08. 08. 2007 21:05
My jsme byli ve vile, kde nabízeli apartmán pro 7 osob (3 oddělené ložnice + samostatná kuchyň). Je to v Ulcinji. Pokud chceš kontakt, tak mi napiš soukromou zprávu a já ti pošlu telefon i e-mail.
avatar Re: Ubytování
26. 06. 2009 13:14
Chystáme se v září na 3 denní výlet z Pelješacu do Kotoru a okolí a hledáme ubytko (pokoj s koupelnou a WC) přímo ve městě nebo v blízkosti starého města Kotoru. Najde se někdo, kdo dá tip a poradí?
Samozřejmě, že to může být úplně v centru a bez výhledu na moře - jedná se nám opravdu jen o přespání.
Díky všem za SZ nebo mail na Rosmarinezavináčseznam.cz.
Re: Ubytování
29. 06. 2009 07:50
Caute,vie niekto ako sa zmenili ceny za ubytko tento rok???Idem do Ulcinju v polovici jula.
Budem hladat nejaky apartman pre dve osoby....v minulosti som platil 40e za apartman pre styri osoby.Ma niekto aktualne informacie.Dakujem za info.
Re: Ubytování
29. 06. 2009 11:25
jsem něco psal tady: [www.ihvar.cz] kdyžtak zjistím více
avatar Re: Ubytování
22. 10. 2009 20:18


Před letošní sezonou jsem tu nenašla žádné informace o možnosti ubytování přímo v městě Kotor. Při jeho návštěvě jsem tedy, kromě prohlížení památek, také trochu pátrala a hledala informace...a také lobovala ve prospěch členů fóra - sama však už nemohla využít, protože jsem to našla, až poté, co jsme se ubytovali v hotelu při hlavní silnici Marija 2 za 63 Euro moody smiley



Takže zde je nabídka z Hotelu Rendez-Vous s velice milým a vstřícným majitelem. [www.montenegro.com]




Pokud tam přijde někdo s vignetkou fóra (jednu ze svých jsem tam nechala - viz výše) a k Fóru Chorvatsko a Crna Gora se přihlásí jako jeho člen, má možnost využít speciální nabídku na ubytování 2 osob v dvoulůžkovém pokoji s polopenzí za 25 Euro nebo totéž s plnou penzí za 30 Euro.
Jídlo bylo vynikající - doporučuji specialitu podniku - pro 2 osoby, 15 Euro a hromada masa a příloh. Jedinou chybou bylo, jak konstatoval manžel, že točené pivo nebylo. drinking smiley

Parkování: Jelikož se hotýtek nachází v samém centru historického města Kotor, nelze parkovat přímo u něj.
Hlídané parkoviště přímo naproti hlavnímu vchodu do starého města - 0,9 Euro / 1 hodinu.
Hlídané parkoviště před hradbami cca 200 m od vchodu do starého města - 0,5 Euro / 1 hodinu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (22. 10. 2009 20:31).
avatar Re: Ubytování
22. 10. 2009 20:34
Teda Rosmarinko....fakt jsi dobrá....
Udělala jsi velmi dobrou reportáž celé Tvé zářijové cesty, a ještě nám zajistila nabídku ubytka.Díky
Teď tam někde budu na jaře " hnát" manžela i sebe, když v létě musím s rodinou jinam.
A vůbec, po všech těch hodnoceních a reportážích fóristů - nevím, kam to všude chci.....já snad budu muset vzít stan, a přesouvat se po celém pobřeží Jadranu. Zdraví R.
Re: Ubytování
31. 01. 2010 18:17
Ahoj, chystáme se letos na dovolenou a manžel rozhodl že po několika letech dovolené v Chorvatsku okusíme ještě jižnější zemi Černou Horu. Nemáte někdo typ na ubytko v apartmánu přímo u pláže - lepší klidnější oblast pro 2 dospělé + dítě, konec srpna začátek září. Díky za jakýkoliv typ. Jitka
Re: Ubytování
31. 01. 2010 19:02
Jitustax:Ahoj já jezdím s rodinou do Budvy a tam jsou vily a apartmány od moře dál.cca.tak 5-7 min od pláže.Ale Jar. 2004.jezdí již léta do Boky Kotorské teď nevím přeně kam,ale můžeš si to najít tady v diskusích a má ubytování hned u moře.Tak snad Ti poradí.zdraví Vinklar
avatar Re: Ubytování
01. 02. 2010 19:08
Nemám sice typ,ale mohu říci,že v ČH není žádný problém najít ubytování.Stačí když vidí auto s českou SPZ a již klepe za jízdy mladík na skútru na okénko a nabízí apartmán. Pokud vám nedá tady nikdo typ tak se nebojte a vyrazte na jih.

MirekŠi
Re: Ubytování
21. 06. 2011 17:56
Neviete niekto o apartmanoch priamo na plazi v kludnej dedinke v Ciernej Hore. Dakujem

petkoo7@gmail.com
Re: Ubytování
25. 06. 2011 14:03
Čau. Baošiči - oblíbená to má destinace. Ubytování buď v pokojích po dvou, třech a třech postelích v patře se společnou kuchyní a soc zařízením, nebo 2x aparmán samostatně se vším všudy. Dům - cesta - pláž. Toť vzdálenost k moři. cca 20 metrů. Více info na SZ.čau
Re: Ubytování
07. 07. 2011 13:35
Ahoj nevíte o něnějakém ubytování v Černé Hoře??Měl jsem zarezervovaný aparmán v ULCINJU, ale co jsem četl vzkazy ubytovaných z toho apartmánu nic moc.Tak se celkem obávám aby letošní dovolená nebyla propadák:-)) Díky za pomoc ahoj Pepa
Re: Ubytování
07. 07. 2011 13:50
Co jsem tam koukal,tak je tam plno nabýdek a spousta lidí stojí u silnice a nahání ubytování. Myslim,že zrovna Ulcinj nebude žádný problém. A staví se tam každý rok nové a nové domy. Jedu tam 13,7 tak nevím kdy vy,mužu se podívat na nějaké kontakty.
Re: Ubytování
07. 07. 2011 13:58
Ahoj, My jedem 13.8.2011, nehledáme, žádný přepych,ale co jsem četl a škrabat se do kopce skoro půl km. se mi nechce i to bych snad skousl, ale když jsem zjistil, že tam není kde ani zaparkovat pořádně auto, tak to mě dorazilo:-)) tak to zkouším takhle, budu moc rád, za každou pomoc,když budeš o něčem vědět tak dej vedět. Pěknou dovolenou Pepa:-))
Re: Ubytování
07. 07. 2011 15:47
Ono záleží,jestli chcete bydlet přímo v ulcinju a chodit na tu malou pláž(nedoporučuji),nebo na kraji u velké pláže? Tam je docela klidek a také pěkné posezení se najde
Re: Ubytování
07. 07. 2011 18:37
no vidíš to mě něnapadlo, že u tý velký pláže to bude lepší. Vy bydlíte u Velký pláže??
Re: Ubytování
07. 07. 2011 19:55
Ne já jsem v kempu cca 8 km,ale často tam z dětma zajíždím. Asi obden
avatar Re: Ubytování
08. 07. 2011 09:41
72LUBOS v kterém kempu jsi ?Jaká je jeho úroveň,vybavení a ceny.

MirekŠi
Re: Ubytování
08. 07. 2011 22:39
pojedu zase do kempu Oliva a stranky si sem někam dával ty,nebo se pletu?
avatar Re: Ubytování
09. 07. 2011 22:26
jj díky,je to tak,pěkný kemp a hned vedle je stejný.Mezi něma je jen diskoklub thumbs up smiley

MirekŠi
Re: Ubytování
27. 02. 2013 08:52
Chceli by sme ísť 1. krát do ČH. Sme 2 dospelí a 2 deti. Bojíme sa ísť na blind, lebo si myslíme, že apartmán s našími požiadavkami (2 samostatné izby, internet, balkón, výhľad na more, priaznivá cena) nebude ľahké nájsť. Okrem toho budú s nami deti a nechceme ich stresovať hľadaním vhodného apartmánu. K tomu jazyková bariéra. Čo sa týka pláže máme radšej pieskové s pozvoľným vstupom do mora, ale nevadia nám v zásade ani kamienkové. Máme radšej nepreplnené pláže, kde nemusíme využívať platené parkovisko, lehátka či slnečníky. Nezvykneme tráviť celý deň na pláži alebo na jednom mieste, ale preskúmame okolité pláže či iné zaujímavosti. Možno by preto bolo vhodné, aby sme bývali niekde v strede ČH a stadiaľ vyrážali na výlety. Prosím poraďte nováčikovi. Díky za kažú radu.
Re: Ubytování
27. 02. 2013 13:48
to DS29:
Vzhledem k tomu, že píšete, že jedete poprvé, bych doporučoval si nejdříve projít stránky k Černé HOře zde na diskuzním foru. Mimo jiné jde také o to v kterém termínu se chystáte jet Černé Hory, je jasné, že o prázdninách jsou ceny někde úplně jinde než v červnu nebo září a vzhledem k požadavkům, které máte na ubytování, počítejte spíše s vyšší cenovou relací. Jazykové bariery není třeba se obávat, srbština je dost podobná naší řeči a mimo jiné mnoho místních zvládá komunikaci v angličtině, němčině ale již i v ruštině. Pokud pojedete o prázdninách počítejte spíše s plnými plážemi a na většině z nich i s placeným plážovým servisem. Vyloženě písečná pláž s pozvolným vstupem je "Velika plaža" v Ulcijnu, částečně písečná je pláž Jazz nedaleko Budvy. A co se týká zajištění ubytování, tak já osobně toto hledám na "booking.com" , kde je vždy popis ubytovacího zařízení, jeho hodnocení, ale hlavně a především cena,výhodou je, že případná rezervace se neplatí předem.
Jinak přeji pohodový pobyt, v Černé Hoře je co objevovat a navštěvovat (Kotor, klášter Ostrog, Skadarské jezero apod.)

Henry



Upraveno 1krát. Naposledy upravil henryjp (27. 02. 2013 15:35).
avatar Re: Ubytování
20. 04. 2013 21:14
Zdravím všechny. Může mi prosím někdo poradit ? Rád bych jel do MNE druhý týden v červnu. Jaké je tam tou dobou počasí ? Je teplé moře ? Měl by jste někdo dobrý typ na ubytování, nějaký pěkný apartmán přímo u moře ? Jak se pohybují ceny ? Mám shánět něco předem, nebo zkusti jet na blint ? Nějaké dobré místo ?Za informace děkuji. Petr
Re: Ubytování
25. 04. 2013 14:18
Zdravím Petře,v druhé půlce června bude jistě v Černé Hoře slušné počasí a moře bude mít kolem 21 stupńů.
Termín v druhé půlce června je dobrý,že se vyhneš davům Ruských turistů a přeplněných pláží a kolonám na dálnici a celnici.Nepíšeš ,ale kam se chystáš do jaké lokality do Boky Kotorské,Budvy ,Sutomore , Ulcinju? Tak je těžké Ti radit .Obecně platí čím více na jih tím jsou ceny nižší.Ale počítal bych kolem 10-13 Euro na osobu. Kolem 15.6. bych dopředu nic neřešil a nebál jet na blind. Pokud Tě ještě něco zajímá tak nám sem napiš a rádi Ti poradíme.
zdraví Vinklár



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vinklar (25. 04. 2013 14:19).
Re: Ubytování
30. 04. 2013 13:03
Rozhodnul jsem se po mnoha letech pokračovat více na jih. Poslední Gradac mne utvrdil, že HR znám od Poreče až dolů, tak Monte Negro je jediná volba. Protože rád sázím na jistotu, tak prosím tip na ubytování s kontaktem a popisem místa. Jsme nenáročný, jen vodu chci mít na doběh resp. opačně záchod. spinning smiley sticking its tongue out Rád se potápím a pískovou pláž jako v Bibione nemusím. Klidně i pěkný kemp. Vybavení mám.Děkuji za SZ.
Re: Ubytování
02. 01. 2018 23:12
Ahoj,byl někdo ubytován u břehů Bojany,poblíž ústí, v rybářských chatách?Vypadá to na hezkou zážitkovou dovolenou,nerad bych ale narazilgrinning smiley
Dík.

Karel
Re: Ubytování
05. 01. 2018 11:03
Já jsem třikrát bydlel v soukromí v Dolním Štoji a na Ada Bojanu jsem dojížděl autem nebo na bruslích. Ty chatky u řeky vypadají moc pěkně, ale podle informací z letáků a internetu stojí za den víc než apartmán za týden.

čížek
5x Ada Bojana (2014,2015,2017, 2018,2019), 3x Rabac (2013,2014,2015), 4x Valalta (2020, 2021,2022,2023), 1x Mali Lošinj (2012)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.