Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PŘENOCOVÁNÍ NA PARKOVIŠTI

Autor xstrnad 
PŘENOCOVÁNÍ NA PARKOVIŠTI
17. 06. 2007 00:23
Nazdárek,

Jakou máte zkušenost se spaním v autě na parkovištích v Černé hoře?
Je to tam vůbec dovolené, a bezpečné?
Co se týče v Chorvatskum, tak tam by s tím prý neměl být problém a dokonce na některých parkovištích mají veřejné sprchy a záchody, takže není vůbev problém se na takovém parkovišti vyspat v autě. Nevím ale jestli tuto informaci mám správnou a tak mě kdyžtak prosím opravte a uveďte vše na pravou míru...
Kdyby jste někdo věděl jak to chodí i ve Slovinsku tak mi to prosím napiště taky...

Díky moc za příspěvky.
Re: PŘENOCOVÁNÍ NA PARKOVIŠTI
11. 06. 2008 19:17
Já jsem spal předloni na parkovišti v Chorvatsku a nad ránem jsem jel v Černé hoře.Lepší spát v Chorvatsku na parkovišti, kde je hodně aut a lidí, než kde to neznáš.hot smiley
avatar Re: PŘENOCOVÁNÍ NA PARKOVIŠTI
11. 06. 2008 20:55
Máme taky tuto zkušenost - spali jsme na parkovišti při dálnici v Chorvatsku. V Černé Hoře bych se asi tak trochu bála.
Re: PŘENOCOVÁNÍ NA PARKOVIŠTI
13. 06. 2009 23:51
Já tedy ne. A to tam jezdíme 2x ročně už 5 let.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.