Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ulcinj, Cerna Hora

Autor olcinium 
avatar Re: Ulcinj, Cerna Hora
02. 07. 2007 17:48
wtak napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Caute,boli ste niekto uz tento rok v CiH?Ako to
> vyzera s cenami a ubytovanim zaciatkom jula v
> Ulcinji?Mam zaujem ist na blind...zozeniem nieco
> pri vode?


Ahoj, ceny přímo v Ulcinj jsou fantastické - úplně stejné jako u nás. Nic nevoz, všechno tam koupíš - přímo v Ulcinj na hlavní třídě směrem k nejvyššímu minaretu je market Mexx. Něco jako u nás Delvita. Naproti jsou 2 pekárny - několik druhů chleba a skvělý burek se špenátem. Každé dopoledne tržnice plná ovoce a zeleniny. Pozor - tak vychvalovaná tržnice v Baru je dražší než trh v Ulcinji.

Ubytování přímo v Ulcinj neznám, byli jsme v zátoce Kruče - asi 10 km před Ulcinj. Nechali jsme se zlákat agenturou Info-Tour z Prahy - poslali "velmi dobře" nafocené fotky a hlavně staré pár let! Prý samota v zátoce jen asi 20 objektů, klídek a pohoda. Jediné, co bylo pohodové byl náš domácí! Metr od naší terasy stavěli dům s betonovala se plocha asi 15x 10 metrů - vše míchačkami, takže z prachu z cementu mám zabetonované plíce ještě dnes. V zátoce se staví asi 50 nových objektů, asi o 100 metrů dál má postaveno sídlo i Roman Abramovič z FC Chelsea. Slunění pouze na betonových platech, moře je překrásně čisté, ale hned pod platem několik metrů hluboké a všude jsou miliony ježků. Pro šnorchlování a rozhlížení se pod vodou vůbec ne. Pan Procházka z agentury nám doporučil, abychom si koupili člun, protože kousek vedle našeho objektu je veřejná!!! oblázková Křišťálová pláž, kam se ale není možno dostat jinak než na člunu. KOUPILI JSME. Byla opravdu krásná, ale po 15 minutách nás správce sídla Abramoviče vyhnal, že prý tam jsou jejich ruští hosté. To byla poslední kapka. Vydrželi jsme tam týden a utekli jsme k našim starým domácím do Chorvatska.
A plány na příští rok? Jedině do Chorvatska a do Č.H. pouze na dvoudenní výlet, abychom viděli to, co jsme letos nestihli, příroda je v Č.H. nádherná a stojí za to si tam výlet udělat.
Re: Ulcinj, Cerna Hora
19. 07. 2007 09:27
2 Rosmarine: Tak to dopadá, když se kupoje zajíc v pytli doma. Já jedině na místě a vybrat si. Především vhodné klidné místo. Pokud jde o tu výstavbu, tak to jsi ještě neviděla Bulharsko. Jedno velké staveniště. Když jsme tam letos přijeli, tak rodinka chtěla okamžitě zpátky. Všude stavební suť, beton atd. Naštěstí jsem našli klidná místa, kam se turisti nevozí a bylo fajn.
avatar Re: Ulcinj, Cerna Hora
20. 07. 2007 08:51
2 residents: Však můj muž řekl: Poprvé a naposledy jsme byli u moře prostřednictvím cestovky! Fakt je lepší jet na blind a vybrat si, a našlo by se pěkné ubytování i té Černé Hoře. I za cenu toho, že by člověk zdřímnul ještě jednu noc v autě a ráno se porozhlédl. Jojo, každá zkušenost je dobrá.
O tom Bulharsku jsem to už slyšela. thumbs down
Re: Ulcinj, Cerna Hora
23. 07. 2007 23:48
My jsme byli v Černé hoře od 29.6. do 14.7. , bylo tam krasně. Krásná krajina, moře teplé, písečné, skalnaté i kamenité vstupy do moře stačí si vybrat. Můj nazor je, že do Černé hory jedině autem, pokud je člověk v jednom hotelu a musi pešky, tak bude Černou horu odsuzovat. Naopak když je autem, tak má na výběr několik pláží v rozsahu 15km. Na "velikej plazi" to není rozhodně na potápění, ale spíše na koupání s dětmi. U hotelu Albatros jsou vstupy do vody pomocí schůdků ze skal, tam už se dá potápet a šnorchlovat krásně. Můžeme poskytnout informace o cestě ( mame projeté 3 trasy ) , mistech na ubytování a také cenách.

Solcovi

mobil : 604298755
mail : solcici@centrum.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil solcik (24. 07. 2007 12:03).
Re: Ulcinj, Cerna Hora
24. 07. 2007 18:36
V Černé Hoře jsme byli 5x, poprvé asi jako většina autobusem a to nás utvrdilo jen v tom, že kdo chce poznat tuto krásnou zemi, je nutné jet vlastní autem a ubytování řešit přímo na místě. Jezdíme v září a to je ubytovacích kapacit nepřeberně a člověk neví co dříve vybrat. Po BUdvě a Sutomore již volíme klidnější místa. A mohu jen napsat, báječní lidé, nádherná příroda, čisté moře a rok od roku se zlepšující úroveň ubytování, poskytovaných služeb včetně stále kvalitnějších silnic. A ten kdo se řídí dopravními předpisy, nemá s místní policií žádný problém. Osobně dáváme ČH přednost před Chorvatskem.
Henry
Re: Ulcinj, Cerna Hora
25. 07. 2007 14:49
Já jsem byl v Č. Hoře od 7. do 14.7.2007 přes cestovku v čanju, ovšem svým autem. Nebýt auta, tak jsem odkázán ma pláž plnou nedopalků a odpadků. Pak jsem se jel podívat na Sveti Štefan a nádherná oblázková pláž, málo lidí. Byl jsem také v Ulcinju, kde byla nádherná písčitá pláž údajně dlouhá 12 km, zde jsem byl také moc spokojen, jemný písek a postupný vstup do moře, vhodný pro děti.
Re: Ulcinj, Cerna Hora
10. 10. 2007 10:57
Byl jsem v Ulcinji a příjde mi jako nepěkné město.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Petr HH (10. 10. 2007 10:59).
Re: Ulcinj, Cerna Hora
24. 11. 2007 07:55
Mám projeté celé pobřeží od severu k jihu včetně části vnitrozemí.Nejvíc se mě líbí v úseku mezi Budvou a Sutomore, v Ulcinju jsem byl jednou, ale tam se mi moc nelíbilo,připadalo mě to tam dost zaostalé, ani ten jemný šedý píseček na Veliké Pláži nemusím.Je však pravda, že se tam dá najít levné ubytování, na severu letos dosti podražili.
Vybírám pochopitelně místa klidnější, poprvé jsem byl přes cestovku ale svým autem v Budvě na Slovenské Pláži, a to byla hrůza, nebýt auta, tak jsme se nevykoupali.
Mezi pěkné pláže v okolí patří Kamenovo nebo Drobný písek, je to kousek od Sv. Štefanu.Zvláště na Drobném písku je klid, je tam občerstvení a krásná krajina s výhledem na širé moře.
Dají se podnikat výlety např. na pohoří Lovčen s následným sjezdem serpentinami do Boky Kotorské,ke Skadarskému jezeru apod.
Re: Ulcinj, Cerna Hora
23. 12. 2007 11:17
Pro milovníky Ulcinje, na Google je nově k vidění podrobně úsek Ulcinj - hranice Albánie (i dále). Mně zaujala městská pláž v Ulcinji - tady [maps.google.com] , je to celkem maso. Ale Velika plaža vypadá celkem kultivovaně, i když připomíná Bibione. thumbs down

smiling smiley smiling smiley smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hopkirk (24. 12. 2007 16:51).
avatar Re: Ulcinj, Cerna Hora
24. 12. 2007 13:58
Maso to je,koukal jsem se na to s chodníku a vůbec jsem nechápal,jak po sobě šlapou.Jinak procházka po městě a ceny paráda.Zase si tam zajedeme,jak bude možnost.Černá Hora začíná být zajímavá.Neustále se to tam zlepšuje.

MirekŠi
Re: Ulcinj, Cerna Hora
30. 12. 2007 10:45
tvsat napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Maso to je,koukal jsem se na to s chodníku a vůbec
> jsem nechápal,jak po sobě šlapou.Jinak procházka
> po městě a ceny paráda.Zase si tam zajedeme,jak
> bude možnost.Černá Hora začíná být
> zajímavá.Neustále se to tam zlepšuje.


I pro mě je zajímavější Černá Hora než třeba Chorvatsko a to hlavně díky přírodě.Bohužel cenově se tyto dvě země v poslední době rychle sbližují, dokonce bych řekl podle letošní zkušenosti, že na severu Č.H. bylo v některých místech i dráž( např. v okolí Budvy nebo Sv. Štefanu).Proto pro příští dovolenou uvažuji o Bulharsku,ale i tam začínají ceny dost růst.Možná to spojím dohromady, část dov. v Bulharsku a pak při cestě zpět přejedu na pár dní do Č.H. - to kvůli nádhernému moři.
avatar Re: Ulcinj, Cerna Hora
31. 12. 2007 17:26
Utěšuje mne jedno,než poznám Chorvatsko a Černou Horu /asi to do hrobu nestihnu/,tak už bude to Bulharsko dražší........thumbs up smiley Tak zůstanu u toho ,kam jezdím nejraději smileys with beer

MirekŠi
Re: Ulcinj, Cerna Hora
04. 02. 2008 13:07
Čauky lidičky , přečetla jsem si několik příspěvků a musím reagovat. Do CG jezdíme 6 let vlastně poprvé jsme zde byli v roce 1984 na cest. vízum pod stanem šťastní jako blechy, , a od roku 2002 jezdíme pravidelně. Bydlíme v Sutomore. Dobře si vzpomínám na ten šok v roce 2002 , kdy jsme poprvé nezůstali po pěti letech v Chorvatsku. Sehnali jsme ubytování přes agenturu, protože jsme byli jen dva a to byl docela problém , oni jsou zvyklí na velké rodiny. Uvařili jsme si kafe , sedli na balkón a můj muž pravil památnou větu. Nemít to zaplacený do konce tak všechno nanosím zpět do auta a vracím se do Chorvatska, takovej bordel jsem v životě neviděl.Je pravda , že musíte jezdit, najdete si klidná místa na plážích a večer, bez toho randálu a života nemůžeme být, navíc si nás už pamatují , ve všech hospůdkách, na tržišti v Baru , kde na nás křičí,, a naši braťa došli z ČEKI. a už to jede ,kako ste...............Během pobytu jezdíme na Velikou plažu denně, můj muž pravil , že do toho bordelu v Sutomore nevleze.Musím konstatovat , že v roce 2006 jsme už viděli, že zde uklízejí kolem cest, ale je to naprosto zbytečné , je to v jejich mentalitě, musíte si zvyknout , je to balkán . Miluju Ulcinj se vším tím ruchem, vždycky se těším na kruháč nahoře na náměstí , stoupnu si k mešitě na zahrádku a z vrchu se dívám na ten blázinec pode mnou, všimli jste si každé druhé auto kouří , jako blázen?????
A byli jste se podívat v Albánii , to teprve něco uvidíte, a dozvíte se , že tam nežijou drogoví dealeři, ale strašně fajn lidi, uvidíte , že nejsou negramotní, tak jak si myslíte, že EU tam staví školy, opravují a staví silnice, budovy a řádný bordel a na druhé straně, ve městě Dures prosklené klimatizované hotely, pláže jak v Miami beach,Škodra super město , tržnice nemá chybu , to teprve uvidíte věci,Tirana krása.Chci jen říct , že se musíte něco o této zemi dozvědět , pak pochopíte mentalitu černohorců, i když pro nás je spousta věcí nepochopitelná. Spíše mě děsí , že už v roce 2006 se zde usadila ruská komunita, která skupuje hotely, apartmány. A všimli jste si , že černohorci ,jak jsou pohodoví lidé, že se usmívají to v Chorvatsku se usmívají , jen Vaši přátelé.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil zdenny (29. 02. 2008 11:09).
Fox
Re: Ulcinj, Cerna Hora
27. 02. 2008 13:15
Ulcinj je krásný hlavně v noci.Posezení v hradní restauraci s výhledem na moře je nádhera.
Je fakt,že jsme vždy ubytovaní mimo Ulcinj ve vilce u moře ,kde je čisto a průzračná voda,ale
Ulcinj nás vždy přitahuje a rádi se sem už pátým rokem vracíme.
Re: Ulcinj, Cerna Hora
01. 03. 2008 16:49
připojuji se ke článku od Zdenny a plně souhlasím s tímto názorem. I my byli už v Č. H. několikrát a taktéž jsme ubytováni pár km. pod Ulcinjem. Mám ty lidičky z toho kraje v srdci a pokud finance a zdraví dovolí,budeme se tam moc a moc rádi vracet. Nevěřte těm článkům o špíně kriminalitě ap. ´Každý tam najde místo prpo sebe, jeďte se tam podívat a udělejte si svůj názor,není to jen o místě u moře, ale i vnitrozemí je nádherné a lidé fantastičtí. Přeji všem,kteří pojedou poprvé,aby si našli také své místo,kam se budou rádi vracet.
avatar Re: Ulcinj, Cerna Hora
02. 03. 2008 20:23
Vloni jsem byl v Ulcinu poprvé a můžu prohlásit, že jsme se na tento rok i poprvé s mladou zcela shodli, kam pojedeme letos - do Ulcinu !hot smileysmoking smiley

Když jsem poprvé přejel pobřežní hory a podíval se dolů směrem do vnitrozemí, skoro jsem přestal dýchat, jaká to byla krása !



avatar Re: Ulcinj, Cerna Hora
03. 03. 2008 18:58
Také se přikláním,letos opět až za Ulcinj.Černá Hora je fakt v pohodě a více písku pro děti.Chorvatská dálnice ji značně přibližuje ....thumbs up

MirekŠi
avatar Re: Ulcinj, Cerna Hora
22. 03. 2008 18:29
Dobrý den,chystáme se letos s rodinou do Ulcinje a chtěl bych se zeptat, jestli mám šanci sehnat dobré ubytování na blind. Pojedeme v přelomu červenec -srpen. Černou Horu takto navštívíme poprvé. Jestli máte někdo zkušenost podělte se prosím. Děkuji.

Stanici 2x, Zaostrog 2x, Podaca, Monte Negro - Ulcinj, Ivan Dolac, Zavala 2x, Korčula - Karbuni, Vis - Milna - Ženka, Korčula - Přižba, Lastovo 2014 - do dnes :-)
Re: Ulcinj, Cerna Hora
23. 03. 2008 21:36
Zdar taky se ještě pořádně nemůžu rozhodnout kam do CH jet.Jestli do Ulcinju, nebo jinde.Někdo na Ulcinj nadává, druhý to zase chválí. Pak si má člověk vybrat.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ulcinj, Cerna Hora
22. 06. 2008 20:12
I am pleased to inform You about our apartments in Ulcinj, Montenegro. Our home is 50m form the beach.
Ulcinj has the best sandy beaches in Montenegro!

We offer rooms with 2, 3 and 4 beds. Each room has bathroom, TV, fridge and balcony, air-condition. Each floor has a big kitchen and some rooms have a mini kitchen on the balcony.

Prices are as follows:
June, September:

Rooms with 2 beds - 9 euros/bed
Rooms with 3 beds - 8 euros/bed
Rooms with 4 beds - 8 euros/bed

July, August:

Rooms with 2 beds - 13 euros/bed
Rooms with 3 beds - 12 euros/bed
Rooms with 4 beds - 12 euros/bed

Two children can share a bed! Prices include taxes and all other fees!

For more details You can check our web address: Apartamenty Cerna Hora

Fore more details about Ulcinj, please check: Ulcinj

For more pictures of the Apartments Milla, please check: Photo gallery - Ulcinj


Sincerely,
Gimi!
themink
Re: Ulcinj, Cerna Hora
07. 07. 2008 23:12
potrebujem na vstup do ciernej hory pas???
Re: Ulcinj, Cerna Hora
08. 07. 2008 00:45
themink :ano
Re: Ulcinj, Cerna Hora
04. 08. 2008 22:21
chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s ubytováním v Ulcinji u uživatele olcinium a jestli můžete dát nějaké reference, jedeme kolem 20týho poprvé do č.h. a chci to mít aspoň na pár nocí sjednaný předem ale bez cestovky. Díky
Re: Ulcinj, Cerna Hora
06. 08. 2008 23:46
Teda fakt, každej z nás jsme jinej. Černá Hora je naprosto nádherná. Příroda super. Červené kamínky a pláže - to je něco jiného než v Chorvatsku. No kouzelný. Ale když čtu pochvalný slova na Ulcinj, tak nevím co si myslet. Zajeli jsme se tam jednou podívat, ale ten šedej (skoro černej písek), toulaví zubožení pejsci - měla jsem z toho těžkou depku a byla šťastná, že tam na dovolené nejsem a večer můžu odjet do Sutomore. Nepochybuju, že dostanu spoustu červených. Ale Ulcinj je jediný místo v Černé Hoře, kam by mě nikdo nedostal ani heverem. Mluvím o hotelu na pláži. Možná, že jsou tam jiná krásná místa - ale ta jsem při to výletu na jeden den nestihla poznat.
Re: Ulcinj, Cerna Hora
07. 08. 2008 02:39
Těžkou depku - doporučuji navštívit psichiatra a vubec na balkán nejezdit . m.
Re: Ulcinj, Cerna Hora
24. 08. 2008 11:38
Nepanimaju...
Re: Ulcinj, Cerna Hora
14. 01. 2009 02:05
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil 72LUBOS (15. 03. 2009 11:35).
avatar Re: Ulcinj, Cerna Hora
04. 04. 2009 12:20
Pro představu: Ulcinj - hrozím se toho počtu lidí, ale stejně bych tam zase zajela......má to fakt něco zvláštního do sebe....ta hlučná atmosféra se střídá s nezapomenutelnou - na zážitky a krásu.....ale pak ještě rychle na týden do Chorvatska na nejtišší místo na Jadranu.....a tam se vyrelaxovat a vnímat jen ticho,cikády a šumot moře....


A zajet kousek dál....do Albánie.....držte mě...nebo začnu hned balit, a jedu....Zdraví R.
video: [www.metacafe.com]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 48
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.