Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

EKODIESEL

Autor Karel M. 
EKODIESEL
09. 06. 2007 06:32
Při minulé dovolené v Černé Hoře jsem tankoval do auta ne Eurodiesel jako v Chorvatsku, ale EKODIESEL.Myslíte, že jsem udělal dobře, nebo jsem měl tankovat jejich obyčejný DIESEL.Neuměl jsem se hned rozhodnout, neboť před tím jsem měl auta s benzínovým pohonem, nyní Octavii 1,9 TDI.
Re: EKODIESEL
09. 06. 2007 14:18
No, ja som videl iba EURODIESEL, ten som aj tankoval. Aby ten EKODIESEL nebolo niečo ako bionafta, to by som neriskoval...
Re: EKODIESEL
10. 06. 2007 01:46


Ne všude, ale mimo EURO DIZEL (1,01) je i DIZEL D2 (0,99). Toto je hned za hranicemi před Herceg Novi.
Re: EKODIESEL
10. 06. 2007 06:05
Kupoval jsem naftu na nové benzině před Budvou u odbočky na pláž JAZZ. Bylo to cestou zpět, nějak zvlášť jsem se na ceduli nedíval,obsluze jsem řekl, že chci EURODIESEL, řekli mi ,že mají EKODIEZEL nebo DIEZEL. Nakonec jsem vzal EKODIEZEL,na výkonu jsem nic nepoznal, cena byla také přes jedno euro.Tak nevím.
Když se podívám na internetové stránky Černé Hory, tak v kapitole ceny se uvádí také EKODIESEL nebo diezel D2.
Re: EKODIESEL
10. 06. 2007 10:11
Já bych řekl, že Ekodisel = Eurodiesel, tj. nafta s menším obsahem síry, tak jak v Chorvatsku. Dodavatel byde skoro ten sám.
Re: EKODIESEL
10. 06. 2007 10:50
Diesel = 0.92
Eurodiesel = 0.93

Jugopetrol Montenegro.
Re: EKODIESEL
21. 07. 2007 06:04
Letos jsem zjistil, že EURODIEZEL = ECODIEZEL. Dokonce na některých benzinkách je na cedulích název EURODIEZEL, avšak na stojanech je uvedeno ECODIEZEL.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 174
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.