Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Doklady,taxy.....atd.

Autor Pete 
Doklady,taxy.....atd.
05. 06. 2007 12:53
Dnes jsem si radši nechal udělat mezinárodní řidičák a to na počkání za 50,- Kč.Někde uvádějí, že není potřeba ,ale většina cestovek a i na úřadě mi to jednoznačně schvalovali.Dále vyžadují/hlavně Srbové/ aby údaj SCG na zelené kartě byl vypsán strojově.Jinak budete platit nehorázně za nějaké jejich pojištění.
Re: Doklady,taxy.....atd.
05. 06. 2007 13:34
Kdesi na internetu jsem cetla, ze pri ceste do Cerne Hory pres Srbsko se musi zaplatit jakysi poplatek ve vysi asi 50 EUR. Mate s tim nekdo zkusenosti? Oficialne jsem to nikde nenasla...
Re: Doklady,taxy.....atd.
05. 06. 2007 15:08
Taky jsem chtěl jet letos přes Srbsko, ale kašlu na ně (poplatky, buzerace) a jedu max.podél hranic se Srbskem přes Bosnu.
Re: Doklady,taxy.....atd.
05. 06. 2007 21:11
Mezinárodní řidičský průkaz není v Srbsku povinný.Údaj na zelené kartě SCG nesmí být proškrtnutý.Nijaký poplatek 50EUR při cestě přes Srbsko se neplatí.Kontroly ze strany srbské policie jsou zaměřeny na rychlou jízdu,takže dodržovat předpisy je nutnost.Při dodržování těchto pravidel není cestování po Srbsku problém.
Re: Doklady,taxy.....atd.
05. 06. 2007 23:04
Kolik tam jsou přesně poplatky za dálnice?
Re: Doklady,taxy.....atd.
06. 06. 2007 08:42
zkus se podívat na forum recko-autem.cz Kde je cesta podrobně popsaná včetně fotografií obtížnějších míst /Budapest,Bělehrad..atd/ najdi si virtuální cesty autem -Srbsko, docela užitečná fota.Znám tyto stránky, protože jsem původně uvažoval o cestě na Chalkidiki.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pete (06. 06. 2007 08:46).
Re: Doklady,taxy.....atd.
06. 06. 2007 14:59
Re: Doklady,taxy.....atd.
06. 06. 2007 19:43
residents napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kolik tam jsou přesně poplatky za dálnice?

Od maďarských hranic /Horgoš/ směrem na Beograd :
Siring 6EUR
Novi Sad 6 EUR.
Toto platí pro běžná osobní auta,pokud máte vozidlo typu WV Sharan,či BMW X5,Audi Q7 - tedy vozidla s vyšší výškou /nevím od jakého rozměru to berou/ ,pak zaplatíte jako za nákladní auto.
Re: Doklady,taxy.....atd.
10. 06. 2007 08:52
Caute,ake mate skusenosti z cestovani cez Bosnu do Ciernej Hory na obciansky preukaz?
Re: Doklady,taxy.....atd.
12. 06. 2007 15:56
Nespoléhal bych se na občanku, radši si vezmi pas.
Re: Doklady,taxy.....atd.
12. 06. 2007 16:04
tak tak, radsej s pasom
Re: Doklady,taxy.....atd.
15. 06. 2007 15:02
jak je to s místní turistickou taxou?Dávají potvrzení automaticky sami ubytovatelé či se o to musí někde /na policii asi/ žádat?A co když budu každý den přespávat na jiném místě?Máte někdo rady? Děkuji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 107
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.