Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pláže a koupání

Autor Pete 
Pláže a koupání
13. 05. 2007 20:28
nějaké zkušenosti s plážemi , kam jet kam naopak ne a kde jsou písčité a kde kamenité...atd.
Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 09:39
Velika Plaža (Ulcinj) - prachový čierny piesok, miestami kvoli vetru až nepríjemné.
Petrovac - Buljarica - kamienky, mimo hlavnej časti pláže ježkovia
Budva (pri tobogane) - malé kamienky, ježkov som nevidel
Južná časť Skadarského jazera - bahno
cool smiley
Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 11:00
A co třeba nějaké tipy?
Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 11:53
Jedna z klidnějších pláží DROBNI PIJESAK mezi Sv. Štefanem a Petrovacemthumbs up
Hrubší písek až oblázky


Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 12:12
Pláž na Skadarském jezeře, jižní strana-Donji Muriči nějak jsem tam bahno neviděl, tady oblázkythumbs up ale voda skoro teplejší než vzduch






Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (18. 05. 2007 15:26).
Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 12:18
Velika Plaža pod Ulcinem



Pláž u Sv. Štefanu





Pláž v BUDVĚ



Na pláži v REŽEVIČI





Upraveno 3krát. Naposledy upravil smejkali (14. 05. 2007 14:26).
Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 14:29
Tak neviem, či som slepý alebo čo, hcel som byť frajek ako smejkali thumbs up, registroval som sa na kacha.cz do fotogalérie, aktivoval účet, prihlásil sa, čítal FAQ ale neviem nájst tlačidlo "UPLOAD"... Kde je chyba ?
Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 14:29
Tak neviem, či som slepý alebo čo, hcel som byť frajer ako smejkali thumbs up, registroval som sa na kacha.cz do fotogalérie, aktivoval účet, prihlásil sa, čítal FAQ ale neviem nájst tlačidlo "UPLOAD"... Kde je chyba ?
avatar Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 16:35
Smejkali, Ty jsi jako had z ráje....nejraději bych odložila práci a už vyrazila na dovolenou! smiling smiley Ale dočkám se - odjíždíme za 23 dnů - huráááááá. hot smiley
Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 17:19
Úplně vlevo ze zhora

Domů
Můj profil
Upload obrázku
FAQ
Odhlásit
Atd.

Ale musíš bejt přihlášenej, jinak je tam tohle

Domů
Registrovat se
FAQ
Přihlásit
Atd.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (14. 05. 2007 18:00).
Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 21:59
Smejkali: úprimne ďakujem, prisahám, že pred tým to tam nebolo...


Južná strana Skadarského jazera - vo vode bolo bahno - presné miesto neviem... sad smiley
Re: Pláže a koupání
14. 05. 2007 22:14
... keď už som po tej borovičke tak rozjetej...



...a takto vyzerá Velika plaža pod Ulcinjom bez kravy...

smileys with beer
Re: Pláže a koupání
16. 05. 2007 11:01
už to přibývá a je to super , všem moc děkuji.Ale ještě si počkám nějakých 65 dní ach jo.
Re: Pláže a koupání
16. 05. 2007 12:07
Loni jsem to prubnul půl na půl Pelješac / Černá Hora a každé má svoje + a -. Mínus u Černé Hory je, že oproti Chorvatsku je tam minimum možností klidného ubytování přímo u vody. Holt takovou Budvu, Petrovac, Sutomore, Ujcin, to fakt nemusím. Takže ke klidným plážím je potřeba cestovat. Tudíž nic pro busové zájezdy. Chodit někde pěšky několik kilometrů přes město a pak po silnici nic moc. Vyváží to však podstatně nižší ceny ubytování, jídla a piva (posledně jmenované mimo restaurace téměř jak u nás).

Nakonec jsem skončil v Buljarici - menší dědina, žádný megahotel atd., tudíž klídek. Přesto jsme se tam koupali jen jednou a furt jezdili někde na výlety po okolí.

Z pláží doporučuji:

Drobni pjesak - mezi Petrovacem a Reževiči
Kamenovo
Ada - Velká Plaža za Ujcinem kousek od albánských hranic, odbočka na windsurfing u Ada, téměř na konci u hranic (1 km od mostu přes řeku do Albánie), nejsou tam taková jatka jak na pláží hned za Ujcinem (Caribik beach, Safari beach atd.), bacha jen ať nezapadnete autem do písku blízko pláže

Osobně mě spíš vyhovovaly první dvě, ten jemný písek je spíš pro děcka a moře je tam dost plitké (cca 100 od břehu je to tak po prsa) a dost tam fouká.

Letos bude repete.
Re: Pláže a koupání
16. 05. 2007 15:38
MildeSorte4 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Smejkali: úprimne ďakujem, prisahám, že pred tým
> to tam nebolo...
>
> [www.kacha.cz]
> ICT0015a.jpg
> Južná strana Skadarského jazera - vo vode bolo
> bahno - presné miesto neviem... sad smiley


KDE TO JE, KUDY JSI SEM JEL, PODLE FOTKY MÁM DOJEM ŽE JSME BYLI NA STEJNÝM MÍSTĚ
Re: Pláže a koupání
16. 05. 2007 15:55
Smejkali : Podľa Google Earth to odhadujem niekde pri N42°06´ E19°19´20" .
Tam vľavo za tým múrikom bola reštika, dlhé stoly pod veľkým gaštanom...
Vedľa hlavnej budovy reštaurácie bola taká menšia, kde sa čapovalo pivo...
Re: Pláže a koupání
16. 05. 2007 16:15
Když jsi přijel dolu k jezeru, neparkovalo se u takové rozpadlé budovy?

Nebylo to někde tady?






Upraveno 3krát. Naposledy upravil smejkali (18. 05. 2007 12:51).
Re: Pláže a koupání
17. 05. 2007 12:42
Podľa tej hornej fotky hádam aj áno. Išiel som medzi svojimi fotkami podľa dátumu a času, posledná fotka urobená pred tou čo som už vystavil hore je táto :


...koukám že sme to fotili skoro na tom istom mieste...

Už si len pamätám, že keď sme prešli cez dedinu dole, k tej reštaurácii sme išli ešte ale 200 m popri pláži po takej štrkovej ceste, pri jej kraji parkovali autá...
Re: Pláže a koupání
17. 05. 2007 17:49
Podle toho ostruvku určitě stejný místo, já jsem to ale fotil asi od někud vejš, z tý silnice která vedla dál k Albánii. Maš pravdu že pláž doleva k restauraci byla nic moc špína a bahno, ale když jsi šel doprava skrz křoví tak jsi přišel na pěknou oblázkovou pláž (ta fotka vejš ) kde se koupali všichni místní.thumbs up
Re: Pláže a koupání
17. 05. 2007 18:03
Kua, chybička se vloudí... No nič, takto musím to miesto nájsť ešte raz...
thumbs up thumbs up smiley hot smiley
Re: Pláže a koupání
17. 05. 2007 18:19
Tady jsou vidět i ve vodě oblázky bez bahnathumbs upgrinning smiley



Re: Pláže a koupání
17. 05. 2007 21:46
Nemôžem sa na to pozerať, neotáčaj už nôž v rane, lebo sa nas.riem a za 20 hodín som tam...thumbs up Smola, kúsok vedľa bolo bahno vo vode... angry smiley
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 01:51
2 MildeSorte4 a Smejkali: Tak to vám závidím, já dojel jen do té vesnice pod těma serpentinama tady:



a rodinka a pak jsme se musel otočit, protože rodinka tu cestu psychicky nezvládala.

Ale to nic nebylo proti předchozímu Borak Dingač.


Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 07:40
residents : Tak toto mi niečo pripomína, tá ostrá zákruta - tú som musel tuším vytáčať na 2x... Smejkali, nie je to to, kde sme boli ?
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 09:38
Řekl bych že jo, tady je ta kamenitá cesta vidět ze zhora z tý HLAVNÍ silnicesmiling bouncing smiley


residents : ještě chvíli jsi měl vydržet, už to byl jenom kousek a našel bys tohlethumbs up




Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (18. 05. 2007 12:45).
ben
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 12:02
Smekali mozeme len tusit, ake foto si tam dal./Neda sa to otvorit/
Bud taky dobry a skus to znova. Tie fotky vyssie su totiz riadne demoralizujuce a chceme sa utvrdit v tom, ze je dobre ist este pred dovolenkou k moru, len na par dni. Inac Ciernu Horu mame radi , boli sme tam asi 3x.
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 12:48
Už je to spravený, vymazal jsem na kacha.cz fotky který jsem tam měl 2X a tím to zmizelo i tadythumbs upgrinning smileythumbs up smiley
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 13:02
smejkali: Můžeš mě tam povolit upload fotek?
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 13:07
Tady je přesně to místo v dědině kam jsem dojel. Pak už jsem musel ustupovat vyjíždějícímu místnímu a to už žena nezvládala.


Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 13:08
tedˇ ti nerozumím, jak ti to mám povoliteye popping smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 99
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.