Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pláže a koupání

Autor Pete 
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 13:34
smejkali napsal(a):
-------------------------------------------------------
> tedˇ ti nerozumím, jak ti to mám povoliteye popping smiley

Já myslel, že je to tvůj server a ty tam seš admin.grinning smiley
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 13:52
ale né, musíš se jenom zaregistrovat a můžeš tam fotky vkládatthumbs upgrinning smiley
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 15:08
To jsem se zaregistroval, ale byla tam hláška, že tlačítko na upload nemusí být hned vidět, tak se má kontaktovat admin. Tak jsem tě kontaktoval.grinning smiley

Registrovaný uživatel: může psát také k jednotlivým obrázkům komentáře a uploadovat (nahrávat) na server obrázky či jiné povolené soubory. POZOR! Upload není povolen po registraci sám automaticky, povoluje jej u každého nově registrovaného uživatele ručně administrátor. Proto se Vám ihned po registraci tlačítko "upload obrázků" v menu neobjeví! Mějte prosím chvilku trpělivost, mám nastaveno upozornění na každou novou registraci takže upload každému novému uživateli v co nejkratší době aktivuji.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil residents (18. 05. 2007 15:11).
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 15:43
Ten osel je pěknej, podobnýho jsem potkal v serpentýnách na cestě z Petrovace ke Skadarskýmu jezeru, ležel za zatáčkou v půli silnice a chrápal, chtěl jsem ho vyfotit ale nestih jsem to, jeli za mnou auta a nebylo tam místo na zastavení, škodathumbs up
Re: Pláže a koupání
18. 05. 2007 19:23
To já zase cestou z Petrovace na Skadar potkával stáda dobytka


Re: Pláže a koupání
23. 05. 2007 14:42
Takže já bych přidal pláž v Buljarici z roku 2005.
pravá strana

a levá strana


Nenechte se mýlit počtem lidí, byl zrovna binec ve vodě, tak bylo málo lidí.
Re: Pláže a koupání
23. 05. 2007 16:17
to: residents
Nejsou to stejnýgrinning smileythumbs up smileyhot smiley





Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (23. 05. 2007 16:25).
Re: Pláže a koupání
23. 05. 2007 17:29
smejkali napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to: residents
> Nejsou to stejnýgrinning smileythumbs up smileyhot smiley

Ne, ty moje šly ukázněně v zástupu, kdežto ty tvoje čumí v prostředku silnice jak tele na nový vrata (spíš auto). grinning smiley
Re: Pláže a koupání
23. 05. 2007 17:31
Mejny napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Takže já bych přidal pláž v Buljarici z roku
> 2005.
> pravá strana

Tak ten porost napravo za pláží vypadal loni úplně jinak. A chybí tam apartmány vprostřed pravé strany snímku.
Re: Pláže a koupání
23. 05. 2007 17:38
Jo a taky na pláži byla hospoda. Je to možná blbě vyfocený, ty budovy tam nejsou. A pokud mě paměť neklame, tak za mnou byla betonová zeď. Nezkoušel si dojet na druhou stranu té pláže? Jak tam bylo pár domků? Tam to vypadalo docela super, ale nenašel jsem cestu.Myslím na tu stranu co vlevo.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mejny (23. 05. 2007 17:41).
Re: Pláže a koupání
23. 05. 2007 21:43
Na druhé straně pláže jsem byl, ale jen pěšo, ale k domům jsem nedošel. Sice je Buljarica proti jiným místům v Černé Hoře dost klidná, ale koupali jsme se tam jen jednou, jinak jsme furt někde jezdili (Ujcin - Ada až k Albánii, Skadarske jezero, Drobni pjesak, Kamenovo).
Re: Pláže a koupání
02. 06. 2007 06:51
To MildeSorte4:

Jak se dostanu na pláž v Buljarici? Musím odbočit do Petrovacu nebo přímo z magistrály?
Re: Pláže a koupání
02. 06. 2007 07:49
Buljarica je na magistrále za Petrovacemthumbs up





Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (02. 06. 2007 08:06).
Re: Pláže a koupání
02. 06. 2007 23:57
Jo to je ona. Ale zase to tady moc naprezentuj nebo tam bude moc lidí. Loni jsem byl na týden na Pelješaci a pak chtěl změnu a vydali jsem se hledat ubytování v ČH. Jedině Buljarica nám po stránce klidu, blízkosti moře a nepřelidněnosti vyhovovala. thumbs up smileyTakové Sutomore, Bar, Budva, Ulcin (město), to je děs. Menší vesničky u moře tady proti Chorvatsku úplně chybějí.sad smiley
Re: Pláže a koupání
03. 06. 2007 10:21
No my jsme byli v Reževiči před Petrovacem, bylo to na takovým ostrohu nad mořem asi 4 domy božskej výhled a absolutní klid( v CG úplná vyjímka) jmenovalo se to VILA DEVOJKA. To je část výhledu z terasythumbs upgrinning smiley vpravo byl vidět Sv. Štefan,Bečiči a Budvathumbs up a hned vpravo dole byla pláž DROBNI PIJESAK

Ale trošku krkoloměnější přístup k moři( tam někde za tou skálou v levo je ta BULJARICA)

ale dole jenom pár lidí, nebo úplně sami

Re: Pláže a koupání
03. 06. 2007 13:30
Karel M: Z magistraly odbocis doprava az v obci Buljarica, da sa zist az dolu k moru, je tam aj taky maly kemp - ak ma pamat neklame. Ale izby najdes aj oproti - z magistraly DOLAVA, za tym obchodom hore. Daleko na plaz, ale blizko do obchodu...
Re: Pláže a koupání
03. 06. 2007 18:55
Ten kemp zrovna nedoporučuji. Sice je hned u pláže, ale podmínky v něm dost hrůza. Smrad z WC hned u stanů a bordel okolo. A hlavně za skoro ty samé prachy se lze ubytovat v apartmánu.
sk
Re: Pláže a koupání
23. 06. 2007 18:44
Velice pěkná pláž "UTJEHA",mezi Barem a Uljcinem.Modrá vlajka,bílé oblázky ,plno stánků ,vidět min.25M www.perladimontenegro.com
Re: Pláže a koupání
20. 02. 2008 15:59
residents napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ten kemp zrovna nedoporučuji. Sice je hned u
> pláže, ale podmínky v něm dost hrůza. Smrad z WC
> hned u stanů a bordel okolo. A hlavně za skoro ty
> samé prachy se lze ubytovat v apartmánu.


V Buljarici jsou 2 ruzne kempy, viz dalsi temata (Kempy v Cerne Hore, ...). Tento u more je opravdu hrozny, je tam ale jeste jeden, a ten je v pohode.
Re: Pláže a koupání
24. 02. 2008 10:25
Pláže jsou oblázkové kamení,tak jako v chorvatsku
avatar Re: Pláže a koupání
16. 08. 2011 20:29
Ahojte. Musím moc a moc poděkovat Arturovi68 z PF!!!...Nafotil totiž mou vzpomínkovou pláž a moře v Montenegru - přesně v místě, kde jsem utopila před asi skoro 10 léty svůj snubní prsten. Všichni - kdo byli tehdy zrovna na pláži - se potápěli, ale bohužel nic. Takže tam na dně - pokud už to nějaká ryba nespolkla - leží "kus mého já". Vlastně mám z toho docela fajn pocit, a bylo tam moc fajn koupání a nádherné pohledy....Koukněte... Zdraví R.
[img820.imageshack.us] [img546.imageshack.us] [img198.imageshack.us] [img405.imageshack.us] [img204.imageshack.us] [img199.imageshack.us]
Re: Pláže a koupání
16. 08. 2011 21:06
To Rero,

Docela to tam znám. Ta pláž s tím minibarem je pod kempem CRVENA GLAVICA. Ke kempu se odbočuje na konci obce Svatý Štefan za posledním stavením doprava dolů. A právě v tom domě, vypadá to jako naše řadovka, předělaná na apartmány, jsem v r. 2006,2007 a 2010 byl ubytovaný.Vůbec v Černé Hoře je moc pěkně a to se týká nejen moře, ale i hor a vnitrozemí.
avatar Re: Pláže a koupání
16. 08. 2011 21:48
Ano. Ty apartmány si přesně pamatuji. My jsme bydleli v Bečiči. Nakoukla jsem i do toho kempu, a je tak akorát pro ty, kteří chtějí kempovat spíše na divoko. Myslím, že je tam jen nějaká sprcha - venkovní, jinak vybavení není. Ale ta poloha kempu - jen pár stanů, celé v takovém lesíku, rozlehlé a levné. Je třeba to ještě využít, protože je tam nádherně, a už tam chystají toto....a to už se pak člověk asi nedoplatí. Zdraví R.

Re: Pláže a koupání
23. 08. 2011 12:52
Dobře. Zmizelo. Ale proč jsi to sem dal, když se na to nesmí nikdo podívat?
Re: Pláže a koupání
23. 08. 2011 20:26
Na CRVENE GLAVICI mají stavět hotely? Nerozumím zcela videonahrávce, ale pokud to udělají, tak již tam nebude takový klid. Ale všeobecně si myslím, že mají velké oči, jen aby ty kapacity obsadili. Letos jsem tam nebyl, ale vloni po třech letech tam byly stavby, v kterých se nějakou dobu již nepokračovalo, navíc nad Budvou byl rozestaven další komplex hotelů. Je již dokončen? Loni i odliv turistů, v roce 2007 stejný apartmán za 50 EURO, v roce 2010 za 40 EURO. Aby to nebylo jak v Bulharsku, nekontrolovaná výstavba a poloprázdno.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 97
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.