Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

potápění a rybaření

Autor Míra11 
potápění a rybaření
29. 04. 2007 02:37
Ahoj jak to vypadá v Č.H. smí se rybařit na prut bez poplatku. Nebo se musí platit povolenka jako v Chorvatsku ? dík Míra



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Míra11 (29. 04. 2007 02:40).
Re: potápění a rybaření
20. 05. 2007 11:07
v chorvatsku sa musi platit povolenka za rybarenie? bol som tam 5x, furt prut v ruke z mosta alebo z brehu a nikto nic. Povolenie vraj potrebujes len ked rybaris na otvorenom mori z lodicky... hmmm?
Re: potápění a rybaření
20. 05. 2007 20:13
V Chorvatsku musíš míti povolenku vždy ! ! !
Re: potápění a rybaření
20. 05. 2007 20:32
Loni jsme o tom četl a celkem mě to překvapilo. Vždy jsem tam chytal a nikdy jsem to neprožíval.
avatar Re: potápění a rybaření
14. 08. 2009 11:57
Ahoj vespolek, netusite nekdo jak je to v C.H. s potapenim ?
Re: potápění a rybaření
14. 08. 2009 12:35
A co máš na mysli? Jako jestli se smíš potápět, nebo profesionálně potápět?
avatar Re: potápění a rybaření
14. 08. 2009 13:52
no jak to tam chodi, co je potreba za povoleni, co je treba zaplatit a kolik cca stoji pripadne povoleni pro individuelni potapeni, dik za info
Re: potápění a rybaření
16. 08. 2009 08:25
to mira11 : v MNE se neplatí povolenka na rybaření, dokonce ani chytání do vrše je s jakýmsi omezením povoleno. Na rozdíl od Chorvatska, tam se platí i za to, že si ten prut koupíš. Tam se platí povolenka na rybaření, za člun, parkovné za člun, řidičák na člun, prostě vše, na čem se dá vydělat. Znovu opakuji, na rozdíl od Černé Hory, kde doufám na to zatím ještě dlouho nepřijdou.
Re: potápění a rybaření
16. 08. 2009 08:46
Odkaz na pravidla potápění a rybaření v HR [www.itest.cz]
avatar Re: potápění a rybaření
16. 08. 2009 22:06
no ale me zajima potapeni v Cerne Hore smiling smiley
Re: potápění a rybaření
17. 08. 2009 14:35
A co kdyby jsi trochu pohledal na goolu? třeba toto...[www.stranypotapecske.cz]
nebo toto: [www.kovotour.cz]

Potápění

V Černohorských vodách můžete objevovat krásy podmořského života - živočichy a rostliny. Je tu také několik lokalit, kde jsou vraky válečných lodí z I. i z II. světové války a také tajemné jeskyně. Pro potápění s dýchacím zařízením musíte obdržet povolení od příslušného orgánu a to po předložení Vaší kvalifikace. Funguje tu několik organizací a klubů, kde si můžete kvalifikaci udělat. Pro turisty je ideálním místem školy potápění městečko Pržno. Místní velmi moderní hotel Maestral nabízí spousta druhů kurzů potápění - od těch nejjednodušších až po ty profesionální. Další místa, kde se můžete setkat s kluby potápění je např. Čanj (doporučujeme hotel Zlatibor ***), Budva (doporučujeme klubový hotel Park **), Bar (hotel Sidro ***), Ulcinj (hotel Grad Lido ***) a také podél pobřeží Boky Kotorské, kde Vám zajistím Váš nocleh. Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS Vám zajistí kompletní informace o možnostech potápění, vybavení jednotlivých základen a cenových relací kurzů potápění, ponorů pro potápěče s licencí a půjčování materiálu, přepravu Vašeho potápěčského vybavení a připravíme Vám program dle Vašich přání a požadavků. Stačí nás jen vytočit nebo si ve Vašem počítači zadat www.kovotour.cz a informace máte jako na dlani!
Re: potápění a rybaření
17. 08. 2009 14:40
Potápění v Černé Hoře je možné po registraci v místě a po získání místní potápěčské legitimace (ronilačka legitimacija) na vyhrazených místech.
avatar Re: potápění a rybaření
19. 08. 2009 21:48
no diky za vycerpavajici odpoved smiling smiley ptal jsem se proto ze me zajimalo info od neko tady s fora s vlastnima zkusenostma prave z C.H.
Re: potápění a rybaření
20. 08. 2009 09:20
Tak to se omlouvám, myslel jsem, že ti budou stačit informace od někoho z vlastníma zkušenostma právě z MNE. A ty ti lidé na doporučených stránkách zcela jistě mají. Já jsem dosti informací o potápění v MNE na těch stránkách našel. Já ti mohu poradit pouze s potápěním se šnorchlem a o to jistě nestojíš. A pokud jsi chtěl s někým kdo má zkušenosti POKECAT tak to jsem nepochopil. Takže sorry. jar2004
avatar Re: potápění a rybaření
20. 08. 2009 13:34
neni se zac omlouvat, kazda rada je dobra a ceni se smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.