Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ceny apartmánů...

Autor Pete 
Ceny apartmánů...
17. 04. 2007 18:22
Zajímalo by mne za kolik se dá sehnat slušný apartmán pro 4-člennou rodinu a zda-li ho rezervovat předem, či až na místě?
Re: Ceny apartmánů...
17. 04. 2007 21:17
26.7.-10.8.2005 V Reževiči2+2(12+4) 28Eu/den ale 1 místnost 3 postele(ten menší spal s náma) kuchyň, koupelna.Jeli jsme na blind.
Re: Ceny apartmánů...
18. 04. 2007 18:38
Teď na netu jsem objevil docela slušné apartmány 20 metrů od moře s klimatizací v plné sezoně za 40Euro/noc pro 4 lidi což se mi zdá docela slušné.
Re: Ceny apartmánů...
20. 04. 2007 09:19
Myslím že když pojedeš na blind tak si možná dohodneš lepší cenu, všude kudy jsme projížděli stáli u silnic naháněči a nabízeli ubytovánígrinning smiley, ale byl jsem tam
7.-8. 2005 tak se třeba ceny zvedlithumbs upgrinning smiley
Re: Ceny apartmánů...
24. 04. 2007 17:33
Našla jsem adresu s ubytováním v apartmánech za docela zajímavou cenu - apartments.users.cg.yu
Re: Ceny apartmánů...
08. 06. 2007 15:22
Viete poslat nejake overene typy na ubytovanie?Moja predstava je pri vode,apartman...2+2.
Vopred dakujem.
Re: Ceny apartmánů...
13. 06. 2007 18:53
Moje zkušenosti v letošním roce:Loni jsem byl v apartmánu pro 4 osoby ve Sv. Štefanu za 30 eur na den, tak jak to píši na vláknu "Budva a okolí" ze dne 1.3.2007.Bohužel v letošním roce jsem byl v šoku, když u stejného majitele jsem uvedl dotaz za kolik, bylo mně e- mailem i telefonicky sděleno že za 80 eur, neboť je všechno vybaveno novým nábytkem.Přitom poloha apartmánu není přímo u moře, ale asi 10 minut chůze. Přitom se omlouvám všem, kterým jsem dal na uvedené ubytování kontakt.
Je možný takový vzrůst cen? Pravděpodobně odjíždím za čtrnáct dnů, takže pojedu asi na "blind". Má někdo zkušenosti z cenami 2007? Zdají se mně vyšší jako v Chorvatsku.
Re: Ceny apartmánů...
13. 06. 2007 18:57
Ty se divíš. Copak nevíš, že se 9.7. v Budvě na pláži Jazz vystoupí Rolling Stones a bude tam dost husto [www.cerna-hora.net]. Řekl bych, že ubytování budou právě v okolí Sv. Štefana.
Re: Ceny apartmánů...
13. 06. 2007 19:05
residents napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ty se divíš. Copak nevíš, že se 9.7. v Budvě na
> pláži Jazz vystoupí Rolling Stones a bude tam dost
> husto
> [www.cerna-hora.net]
> _stones.html. Řekl bych, že ubytování budou právě
> v okolí Sv. Štefana.

Asi máš pravdu, přesto že vím , že taková kapela bude v tomto termínu vystupovat, nějak mě to nedošlo. Díky za postřech, asi pojedu dál k jihu, ale tam mě to příliš netáhne. že bych zůstal raději v Chorvatsku?
Re: Ceny apartmánů...
13. 06. 2007 22:11
Náhodou ten jih od Budvy je podstatně lepší. Doporučuji Buljarica - klidek a odtud je kousek pláž Drobnji Pjesak nebo Kamenovo.
Re: Ceny apartmánů...
22. 06. 2007 11:59
Bydlíme za 6,5 eura již 6 rokem v Sutomore, dají se sehnat apartmany ,za 8 eu.
Domácí mají stále plno,od května do září.
Re: Ceny apartmánů...
23. 06. 2007 05:46
zdenny napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Bydlíme za 6,5 eura již 6 rokem v Sutomore, dají
> se sehnat apartmany ,za 8 eu.
> Domácí mají stále plno,od května do září.


kde se apartmány nacházejí a jak jsou vybaveny?
Re: Ceny apartmánů...
23. 06. 2007 12:47
...v kopci za hotelem Korali,vybavení standartní bez klimatizace.Dole pod námi se nachází v pravo celý ten turistický cirkus.
Re: Ceny apartmánů...
23. 06. 2007 13:24
V Sutomore jsem se byl podívat před 2 lety. Pokud vím, nad tím hotelovým komplexem je magistrála a nad ní snad železniční trať. Byly ty apartmány pod magistrálou nebo nad ní?
Re: Ceny apartmánů...
23. 06. 2007 17:51
pod magistralou, víš kde je Malibu?Tak přímo protí ,směrem k magistrále.Pod námi 4 roky rozebírali skalnatý pozemek, vím že Bato náš domácí měl s majitelem tohoto pozemku šílené problémy.Malibu je na konci pláže ,směrem do leva když jdeš z hotelu Korali, sezení v Malibu je na těch skalách a co je super , v Malibu jsou prosklené schody s tekoucí vodou v objektu.
Re: Ceny apartmánů...
23. 06. 2007 19:24
Takže díky, uvidím asi na místě, pokud neseženu jiné ubytování někde jinde.
Re: Ceny apartmánů...
25. 06. 2007 09:41
In Ulcinj, nice apartments are from 8-12 euros per person during July and August. Otherwise they are of bad quality.

[apartments.users.cg.yu]
[81498.forums.motigo.com]



Upraveno 2krát. Naposledy upravil olcinium (11. 05. 2008 20:16).
Re: Ceny apartmánů...
15. 07. 2007 07:27
Vrátil jsem se včera z Černé Hory.Mohu konstatovat, že ceny za apartmány se zvyšují, alespoň pokud mohu soudit kolem Budvy a Sv. Štefanu.Nakonec jsme 4 - lůžkový klimatizovaný apartmán ve Sv. Štefanu sehnali za 50 Eur, avšak spousta majitelů nabízela i za 80. I další ceny, např. v restauracích se postupně zvyšují a postupně dohání Chorvatsko.
Re: Ceny apartmánů...
20. 07. 2007 15:21
Tak to asi jen (zatím) na severun ČH chytají ceny Chorvatů. Na jihu ČH, konkrétně v Ulcinji jsme se setkali s cenami od 6E do 15E (s klimatizací a se satelitní televizí) na osobu a den.
My jsme třeba bydleli v apartmánu s velkou terasou a domácí účtuje 8,5E a byla to krásná vilka v nádherné zahradě přímo u hradu. Měli jsme to 100m na oblázkovou pláž s průzračně čistým mořem, 30m do obchodu a asi 150m do města.
Kdo by měl zájem pošlu kontakt (telefon i e-mail)
Re: Ceny apartmánů...
21. 07. 2007 17:04
Ahoj Evi, mohla bys mi prosím poslat kontakt? za 3 týdny jedem do ČH, zatím nemáme žádný ubytování, tohle nevypadá špatně. Emai je pet.sim@centrum.cz.
Mooc děkuju!
avatar Re: Ceny apartmánů...
22. 07. 2007 11:33
Ahoj Evino - i já se chystám do ČH začátkem září s 2 malými dětmi a proto Tě prosím o kontakt - můžeš to napsat zde na fórum do soukromé zprávy, nebo na PetrModena@seznam.cz !

Díky

Modena
Re: Ceny apartmánů...
09. 08. 2007 09:51
Ahoj Evi,

mohla by jsi mi prosím poslat kontakt na to ubytování??? Příští týden bychom chtěli jet s přítelem do ČH a pořád hledáme nějaké ubytování. email je: uhlirova.firma@seznam.cz.

Děkuji moc.
Re: Ceny apartmánů...
09. 08. 2007 13:14
Caute,moja osobna skusenost je...ze konkretne v Ulcinji sa da zohnat velmi slusne ubytovanie kedykolvek.Domaci stoja vedla cesty a ponukaju ubytovanie.Boli sme zaciatkom jula a do 5 min. po prichode sme sa isli pozriet na jeden apartman a hned sme tam aj ostali.Platili sme 40eur za dvojposchodovy apartman s klimou.Maximalna spokojnost.Inak doporucujem platit az pri odchode,ak sa nieco udeje,mate tak moznost kedykolvek odist a najst si vhodnejsie ubytovanie.
Re: Ceny apartmánů...
13. 09. 2007 11:35
Nase zkusenost. Do Cerne Hory jsme jeli (ja + pritel) se stanem a spacaky s tim, ze jsme meli vsude vyhlidnute kempy, kde se ubytujeme. Meli jsme v planu prejizdet z mista na misto. Ale vzdy, kdyz jsme vystoupili nekde z autobusu, tak se na nas hned navalili "Sobari", kteri nabizeli pokoje (Sobe). Ceny nam prisly celkem prijatelne a tak jsme je i bez smlouvani vzali. V Zabljaku to bylo 8 EUR za osobu, v Kotoru potom uz 12. Zrejme by se to dalo usmouvat a nebo najit i lepsi cenu, my jsme se ale spokojili s nabidkou - nejsme zrovna zdatni smlouvari smiling smiley).

Slo vzdycky o jeden volny pokoj primo v dome ci byte majitelu, uzivali jsme spolecne koupelnu a v jednom pripade i kuchynku. Co se tyka komfortu, to je dost subjektivni, ale nejak jsme to neresili, protoze nam slo jen o to prespani. Majitele byli docela fajn. Anglicky se s nima zrovna nedomluvite, ale nam nakonec docela stacila nase materstina.

V Buljarici jsme konecne vyuzili kemp, ale pronajali jsme si tam prives pro 3 osoby (jen o 2 EUR vic nez stan). S majitelem jsme se dohodli na cene 10 EUR za jednu noc (dohromady se vsim vsudy). Stan jsme nakonec vubec nevyuzili. Neni problem jezdit na blind, pokud nemate specialni pozadavky na komfort, tak se da ubytovani sehnat vsude a bez problemu.
Re: Ceny apartmánů...
13. 09. 2007 20:27
> V Buljarici jsme konecne vyuzili kemp, ale
> pronajali jsme si tam prives pro 3 osoby (jen o 2
> EUR vic nez stan). S majitelem jsme se dohodli na
> cene 10 EUR za jednu noc (dohromady se vsim
> vsudy).

V té Buljarici se dá sehnat přímo apartmán za 7,5E.
Re: Ceny apartmánů...
14. 09. 2007 12:23
No ale nakonec jsme nevim proc platili 24 Euro za 4 noci dohromady smiling smiley Takze jsme si nestezovali...
Re: Ceny apartmánů...
30. 01. 2008 16:47
Prosím o zaslání kontaktu na ubytování. Předem děkuji.F.
Re: Ceny apartmánů...
06. 02. 2008 07:32
Kemp buljarica 2005 čistokrevný běženecký tábor a to nejsem cimprlich,buljarica klídek ? a co diskotéka která hraje u pláže cca od 10 00 do 3 hod.Prádelna pro hotely v Budvě pouští mejdlovou vodu přímo přez chodník do koryta který ustí do moře.Pište všechno at víte do čeho jdete.
Re: Ceny apartmánů...
11. 02. 2008 13:52
lachim napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kemp buljarica 2005 čistokrevný běženecký tábor a
> to nejsem cimprlich,buljarica klídek ? a co
> diskotéka která hraje u pláže cca od 10 00 do 3
> hod.Prádelna pro hotely v Budvě pouští mejdlovou
> vodu přímo přez chodník do koryta který ustí do
> moře.Pište všechno at víte do čeho jdete.


Pozor, v Buljarici jsou 2 kempy, ten ktery zminujes, u more, je opravdu priserny. Pak je tam jeste (asi 200 metru od more) kemp Maslina. Je pod stromy, takze ve stinu, je tam bud misto na stan nebo se da pronajmout prives (prikolica - tusim). Sprchy + zachod ok, i kdyz tohle je relativni. Hodne to tam ale loni opravovali, takze se to mozna letos jeste zlepsi. Jen chybela kuchynka, coz je docela skoda. Zadna diskoteka od more slyset nebyla. Horsi je to s plazi, ale to uz jsem hodnotila jinde.
Re: Ceny apartmánů...
07. 03. 2008 22:20
No tak to se povedlo.

Čumim mimo, vidím "pobřeží chorvatska", nepřemýšlím - a píšu sem o Chorvatsku. Teď koukám - "Černá Hora". Takže příspěvek smazán, teď jen omluva smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Lenis (07. 03. 2008 22:26).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 153
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.