Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ceny apartmánů...

Autor Pete 
Duran
Re: Ceny apartmánů...
22. 03. 2008 12:46
V roce 2006 jsem byl v Černé hoře kousek za Sv Stefanem, v malé vesničce a za ubytování pro dvě osoby v RD jsem dal 30 EU, což mi připadalo slušné.Vybavený pokoj s klimou a satelitem, soc. zařízení na pokoji s malou kuchyňkou.Před pokojem malá terasa se slunečníkem.Letos tam chci jet s manželkou opět a tak jsem majiteli poslal meil kde jsem se mimo jiné ptal i na cenu pokoje. Docela mi vyrazil dech.Chtěl 50 EU pro dvě osoby na noc.Není to moc?Byl bych ochoten mu dát max. 40 EU. Je pravda, že ubytování bylo dobrý a byl tam klideček, ale 50 je myslím moc. Co vy nato? Mám se poohlídnout po jiném ubytování,nebo ty ceny jsou tam už tak velké skoro všude?
Re: Ceny apartmánů...
22. 03. 2008 17:25
V 2005 jsem za Sv.Štefanem v Reževiči před Petrovacem platil 28 Eu za 2+2/noc, bylo tam asi 5 vilek na takovím ostrohu nad mořem, božskej klid na ČH nevídanej

tohle je výhled z terasy




avatar Re: Ceny apartmánů...
22. 03. 2008 19:57
smejkali
Fotky máš fakt pění, ale výc se my lýbí Tví popyski a komentáře k nim . . . smoking smiley

Duran
Pochopil jsem, že ceny od Baru nahoru k Boce stoupají aritmetickou řadou, ale dole kolem Ulcinu je zatím ubytování v "běžném" standartu mnohem levnější a pohybuje se cca od 25 do 35 Euro.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Modena (22. 03. 2008 20:01).
avatar Re: Ceny apartmánů...
23. 03. 2008 09:00
opsáno :
Významem slova standard je měřítko, norma, kritérium, obecně uznávaný vzor.
Slovo standart naproti tomu v češtině vůbec neexistuje, ač jej tak většina lidí píše.
Naopak ale existuje standarta, což je speciální prapor vojenských jednotek nebo hlav států. Pokud tedy někde napíšete slovo standart, vězte, že to je standarta v množném čísle, například Více standart vzbuzuje pozornost.smileys with beer
avatar Re: Ceny apartmánů...
23. 03. 2008 11:24
Já asi z těch vašich rozborů ....nehledě že mi je fakt blbě, protože se mi zase vrátil kašel .....a tak tu sedím sama, a celá rodina je v přírodě.....
Už jsem dávno zjistila, že Češi si více pletou tvrdé a měkké i. Nevím, čím to je, možná měkčeji vyslovují, a přenášejí to i do psané formy. No a ty, Jelimane, jsi mě tím rozborem fakt překvapil.

Ale já jsem chtěla říct, že jste mě tady navnadili na příští rok na tu Černou Horu. Hlavně Modena, i Smejkali.
Už jsem tam byla - Bečiči,Petrovac, zajeli jsme až na Adu - koupání super, koukla jsem tam do těch apartmánů na Adě, byly příjemné, u moře, přízemní, akorát se mi zdálo, že tam bude teplo v nich úmorné, navíc jsem tam uviděla štípky - myslím tím ty brouky. Jinak tam byla vesměs zahraniční klientela/ Švédové, Angličani../, takoví ti fajnšmekři, kteří si chtějí užít volnost a svobodu bez postranních úmyslů. Chci Vás poprosit, jestli tam někdo letos do těch končin pojede - jih ČH, koukněte se mi tam na nějaké ubytko blízko moře, a asi s klimatizací, v klidnějším místě, a aby to bylo čisté ubytko. Klidně bych byla i na té Adě, kdyby už tam někde bylo trochu zrekonstruované ubytování, nebo poblíž Ulcinu /Ulcinju?/trochu v klidu a pár krůčků do moře.
Taky bych se chtěla kouknout do té Albánie, už jsem tam tehdy skoro byla, jenže na hranicích začala rodinka kňourat, tak jsme se vrátili. Projeli jsme taky Černohorské hory, památníky, Skadarské jezero,navštívili v horách klášter, a máš pravdu, Modeno, super....Stojí to za to.

Je to vůbec možné, že já jsem se už začala těšit na léto 2009? Zdraví Renáta
avatar Re: Ceny apartmánů...
23. 03. 2008 12:50
jeliman
mea noxa - upssss . . . Samozřejmě jsem nemyslel vojenské jednotky, jen jsem nejspíš nemyslel a v tom to asi je . . . thumbs up smiley eye rolling smileygrinning smiley

Rero
Jestliže to letos dobře dopadne, začne se z naší rodiny klubat tlupa odborníků na Ulcinj a blízké i vzdálenější okolí, takže není problém se podělit o Tebou žádané informace.
avatar Re: Ceny apartmánů...
23. 03. 2008 15:16
Rero napsal(a):
-------------------------------------------------------
.....a
> tak tu sedím sama...
> Už jsem dávno zjistila, že Češi si více pletou
> tvrdé a měkké ....

kdyby náhodou se to stávalo častěji, tak se ozvi...mám doma docela hezkou sbírku mušliček z Jadranu

avatar Re: Ceny apartmánů...
23. 03. 2008 15:37
Hele, Jelimane, že ty neseš standardu některého bulvárního deníku, že ty jsi novinář? Jen oni totiž standartně vytrhávají věci z kontextu......No jo, srandičky - mandičky..... nakonec, však Velikonoce mají být veselé
Re: Ceny apartmánů...
23. 03. 2008 20:45
Modena napsal(a):
-------------------------------------------------------
> smejkali
> Fotky máš fakt pění, ale výc se my lýbí Tví
> popyski a komentáře k nim . . . smoking smiley
>
> Duran
> Pochopil jsem, že ceny od Baru nahoru k Boce
> stoupají aritmetickou řadou, ale dole kolem Ulcinu
> je zatím ubytování v "běžném" standartu mnohem
> levnější a pohybuje se cca od 25 do 35 Euro.


Prosím tě a těch 25-35 EU bylo za kolik osob.Pochopil jsem dobře, 2 osoby na jednu noc?
avatar Re: Ceny apartmánů...
23. 03. 2008 22:09
duran napsal(a):
-------------------------------------------------------
Prosím tě a těch 25-35 EU bylo za kolik
osob.Pochopil jsem dobře, 2 osoby na jednu noc?


Pochopil jsi to špatně - je to cena za 2 dospělé a 2 piškoty (1rok a 4 roky) za apartmán/noc cca 70m od moře !smoking smiley
Duran
Re: Ceny apartmánů...
24. 03. 2008 17:30
Modena napsal(a):
-------------------------------------------------------
> duran napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> Prosím tě a těch 25-35 EU bylo za kolik
> osob.Pochopil jsem dobře, 2 osoby na jednu noc?
>
> Pochopil jsi to špatně - je to cena za 2 dospělé a
> 2 piškoty (1rok a 4 roky) za apartmán/noc cca 70m
> od moře !smoking smiley


Modeno a to jsi platil ty za ubytování, nebo je to tam standatd.Ten apartmán je jako jeden vybavený pokoj?.Pokud jsi to platil ty, můžeš dát kontakt, nebo kde to bylo a v kterém roce?Pořád se rozhoduji kde v létě jet v ČH na dovču.
avatar Re: Ceny apartmánů...
24. 03. 2008 21:19
Duran

kontakt jsem dostal od Eviny zde z fŕa, bylo to vloni, vybavení bylo standard bez klima, jeden pokoj, koupelna, kuchyňka a terasa.

Vila Marija v Ulcinu - majitelka Marija Vujanovič,
telefon +382 85 421 582 nebo +382 67 857 183
e-mail: inm@cg.yu
Duran
Re: Ceny apartmánů...
26. 03. 2008 09:26
Modena napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Duran
>
> kontakt jsem dostal od Eviny zde z fŕa, bylo to
> vloni, vybavení bylo standard bez klima, jeden
> pokoj, koupelna, kuchyňka a terasa.
>
> Vila Marija v Ulcinu - majitelka Marija Vujanovič,
>
> telefon +382 85 421 582 nebo +382 67 857 183
> e-mail: inm@cg.yu


Díky za info.A prosím tě je tahle ta vilka co jsem našel na netu?

[www.info-tour.info]

díky moc.
avatar Re: Ceny apartmánů...
26. 03. 2008 21:51
Ano, to je ona, jen si od té inzerované ceny odečti "Daň za neschopnost se přimo domluvit s majitelem objektu" !grinning smileysmileys with beer
Duran
Re: Ceny apartmánů...
30. 03. 2008 15:30
Tak pan domácí nakonec slevil ubytování z 25 na 20 EU na osobu a noc.Jedná se o vybavený pokoj s dměna postelemi kuchyňským koutkem a soc. zařízením s klímou.Ta klíma v létě je k nezaplacení.Běžela mi skoro pořád.winking smiley Byl tam klideček, akorát k pláži na drobný pjesok jsem musel jezdit autem.
Co myslíte vzít to nebo jet níže k Ulcijnu?
Re: Ceny apartmánů...
11. 05. 2008 20:17
Re: Ceny apartmánů...
13. 05. 2008 21:54
hi, olcinium,how are you ok?You trying as every year to catch some costumers arent you?And what about prices?Did you push them little up?As I have read somewhere on internet Montenegro is nearly as expensive as Croatia now,so there is no point to visit it.And also there is another thing -Slovenia wants tourist to pay absolutely expensive motorway toll /some 35 euros/ for just bloody 15 km.I think most people will give up Croatia for their holiday destination.What you think ha?Good evening Pete
Re: Ceny apartmánů...
15. 05. 2008 20:37
Hello Pete,
oh I don't kno wfor Slovenia, why don't you come through Hungary, Serbia? People from Poland mostly come from that direction.

Prices, i don't think that it's expensive as Croatia, but yes life is getting more expensive in Montenegro and therefore accomodation. But i think it's still acceptable.

Where are you going this season? Have you been to Ulcinj last year?

Apartments Milla, Ulcinj
Re: Ceny apartmánů...
16. 05. 2008 09:16
Hi, I prefer Italy now,thats where I went last summer.And it will be the same for this one.My family, especially children just love riviera Conero near Ancona.Superb beaches with fantastic views.And also we would love to visit Gargano this summer.I am sure that Montenegro has so many things to offer but my choice is Italy.But in the future who knows?All the best in whatever you do Olcinium. Pete
Re: Ceny apartmánů...
09. 01. 2009 22:23
Ahoj Modeno a Durane, případně ostatní!

Byli jste ubytováni ve Vile Marija - Ulcinj? Jak to tam vypadá (kvalita ubytování, zdálenost od moře, přístup k moři, počet lidí na m2)? Můžete poslat fotky a doporučení?
Máte nějaká jiná doporučení na ubytování v Černé Hoře - 4dospělí+4děti, blízko moře, vlastní vaření, bez množství lidí okolo...
Předem díky.
pavlinj@seznam.cz
avatar Re: Ceny apartmánů...
14. 01. 2009 08:39
JardoP.....a to je ten největší problém v Černé Hoře,najít ubytko blízko moře a bez lidí.
V SZ jsem ti poslal odkaz na ubytování,tak se můžeš mrknout.
Snad ty menší letoviska např.Buljarica,Reževiči,Kamenovo a pod.Nebo na jih Ulcinj,Utjeha jak píšeš.
Re: Ceny apartmánů...
14. 01. 2009 19:08
Loni začátkem září byla Buljarica tak nařezaná,že mě tvůj návrh na klidné místečko fakt pobavil! K cenám :právě v Buljarici nám paní nabídla ubytování přímo u pláže.Bylo nás 6 dospělých,chtěla jen 70 E,nadšeně jsme pospíchali na prohlídku apartmánu.Jedna místnost cca 3x4m,2xpostel,2xpalandy,kuch.kout velikosti WC v paneláku,ještě byla uražená,že tam nechceme být.Dál od moře nabízel celé patro domku za 60 E.

Karel
avatar Re: Ceny apartmánů...
14. 01. 2009 22:21
Karle,ale taky píšu,že je to velký problém a co jsme projeli autem tak v těch menších lokalitách to bylo vždy o něco lepší než třeba v Budvě,sv.Stefanu,Bečiči a pod.Prostě málo pláží a čím dál víc lidí.Holt s tím se asi musí v ČH počítat.
Re: Ceny apartmánů...
15. 01. 2009 18:07
My jezdíme do ČH vždy mimo sezonu (tam je sice trochu prodloužená) a vždy si tak říkáme jaké "maso" to musí být v hlavní sezoně.Fakt je jak říká vojto62,že je to dáno špatným přístupem k moři.

Karel
Mba
Re: Ceny apartmánů...
26. 01. 2009 23:55
JardoP ... ve vile Marija jsme byli ubytovaní v srpnu 2008 (4+4). Paní Maria je velmi ochotná, dům je situován v zahradě, kde si můžeš nechat auto ve stínu. Apartmán pro 4 osoby tvoří jedna velká místnost, kuchyně, koupelna a terasa. Vila Marija je asi 100m od hlavní ulice, která vede k moři a asi tak 200m od městskou pláže. Na tu jsme nechodili, v sezóně je tu hlava na hlavě a přestože večer prosávají písek tak čistota nic moc. Chodili jsme na pláže Liman, jsou to malé zátoky z větších oblázků a od apartmánů je to kousek (asi tak 2 min. chůze ). Byli jsme se podívat na písečné pláži za Ulcinem, dost nám foukal vítr, voda byla teplá, mělká a zvýřená od písku.
Celkově se nám Ulcinj líbil, příjemné jsou ceny, které vychází o zhruba stejně jako u nás.

Miloš
Re: Ceny apartmánů...
16. 03. 2009 15:19
ahoj, my jezdíme do Sutomore, taky do soukromí. pokoje jsou různě, 2-4 lůžkové. platili jsme mimo sezonu jeden rok 6 a další 7 euro, v sezonu v srpnu 10 euro za jednoho za noc. není to tak drahé. a je tam moc hezky. samozřejmě jsme byli asi 10min od pláže.
Re: Ceny apartmánů...
04. 04. 2009 09:22
KarelS napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jezdíme do ČH vždy mimo sezonu (tam je sice
> trochu prodloužená) a vždy si tak říkáme jaké
> "maso" to musí být v hlavní sezoně.Fakt je jak
> říká vojto62,že je to dáno špatným přístupem k
> moři.

V hlavní turistické sezoně je to fakt "maso". Ale lze najít i poklidnější místa, musíš je však znát, třeba i v okolí Sv. Štefanu. Nesmíš však trvat na tom, že ubytování musí být těsně u moře. Dá se potom denně dojíždět třeba cca 4 - 5 km na klidnější pláže.V tomto se mi velmi zamlouvá např. pláž "Drobný písek."
Re: Ceny apartmánů...
07. 04. 2009 21:33
Jasně,když budu chtít denně dojíždět k moři,tak jistě najdu klidné,levné asi i hezké ubytování.Stejně tak i klidnou plážičku.....Já ale na to denní dojíždění nejsem,přijde mi to,jako když dojíždíš z paneláku k venkovskému rybníkuthumbs up smiley Možná tak skočit na skůtr,projet pobřeží,nebo i procházkou,třeba i několik km.

Karel
Re: Ceny apartmánů...
10. 05. 2009 17:52
Dnes jsem byl v Ulcinju a u velike plaže jsem potkal borca, co mi hned nabízel ubytování. Dohodl jsem se tedy, že jak tu budu přes léto něco potřebovat, tak ho zavolám. Za apartmán chtěl 25 Euro. Nezdá se mi to moc, minulý rok Svatý Štefan 40 Euro. Jinak magistrála je od Budvy do Baru kompletně rozkopána, dělají tu vodovod nebo co, tak všichni,kdo sem pojedete, doufejte, ža bude hotovo.
Re: Ceny apartmánů...
01. 07. 2009 11:27
Dá se sehnat v sezoně někde cca do 1km od moře ubytovýní do 10EURO/osoba ?
Jedeme s přítelkyní 15.7 a chceme napár dní do kempu a na pár dní někam do soukromí a nechceme nic drahého..
Díky za odpověď
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.