Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ceny služeb , potravin, v restauracích....

Autor Pete 
ceny služeb , potravin, v restauracích....
10. 04. 2007 18:10
Zajímalo by mne zda-li máte někdo vlastní zkušenosti s nákupem potravin v obchodech a tržnicích?Dále ceny potravin,kvalita jídla v restauracích atd...
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
10. 04. 2007 23:56
Ajoj, potraviny v obchodoch kvalitatívne v naprostej pohode, kúpiš aj čapovanú rakiju (spinning smiley sticking its tongue out za 7,-EUR (2006). Ceny sú mierne vyššie ako v SR/ČR, ale dá sa to zniesť. Osobne by som nekupoval šunku a vôbec tepelne nespracovené mäso - predsa len, v potravinách v Buljarici pri hlavnej ceste nevyzerali dôveryhodne... Ale i tak - Dobrú chuť...

V reštike Girice (porcia cca. 150 g. - malé rybičky pečené v celku, porcia cca. 30 ks) za 1,50,- EUR, pivo Nikšičko 0,5 l 1,- EUR, Pizza priemer cca. 25 cm 3,5 EUR, misa Bevanda (v penzióne Bevanda v Buljarici) 20,- EUR - ale z toho sa nadlábnu traja v pohode a super chuť - viď Buljarica - Bevanda ... thumbs up smiley

Všetko ceny Petrovac / Buljarica 07/2006.
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
18. 05. 2007 02:16
2 MildeSorte4:

Musím potvrdit. Loni jsem to přesně tak viděl v Buljarici v červenci. Ta čepovaná rakije myslíš ten obchod u hlavní silnice naproti odbočce dolů ke kempu?

Jinak ceny byly v obchodě v Buljarici vyšší než např. v Ulcinu i v jiných městech, kde byly např. ceny nápojů všude stejné (jak za komančů).

Girice jsem taky ze zvědavosti zkusil - super za ty prachy se dalo hodně nacpat těmi rybičkovými hranolky.spinning smiley sticking its tongue out Jinak Nikšičko v hnědé dvoulitrovce petce nemělo chybu a za třetinovou cenu jak hospodě.

Kde jsi tam bydlel? Já v těch apartmánech na okraji Buljarice s výhledem na moře nad tím betonovým chodníkem k pláži. Za apartmány byla hned cestička do Lučice.
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
18. 05. 2007 07:52
residents : Jj, presne, ten obchod bol pri magistrále oproti odbočke dolu do kempov. thumbs up

My sme bývali na tej cestičke ZA spomínaným obchodom, 50 m prudko do kopca, tam bolo také námestíčko/parkovisko. Baba si nás našla 2004, keď sme išli na blint. Keď som jej tento rok volal, že aké sú ceny 2007 - vraj 07/08 15,- EUR/osoba/noc !!! thumbs down. Síce prirobila klimu, ale predsa, ca. 400 m od pláže... Viac ako 10,- jej nedám ani omylom, nie som dojná krava.

Ešte, keď sme išli okolo toho Skadarského jazera, našli sme takú samotu, kde predávali víno. Baba chcela za fľašu 6,- EUR, tak sme sa rýchlo rozlúčili... angry smiley

Ty si býval NA tej ceste od magistrály k pláži ? Koľko metrov od mora ? Ak vieš, kde bol penzión Bevanda - bolo to niekde v blízkosti ?
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
18. 05. 2007 09:58
Já jsem se taky zastavil koupit víno u jezera ( asi se to jmenovalo Dedici ),
Manželka ani nevylezla z auta že v tý špíně tady nic od nich nechce, babka za něj chtěla 4Eu/litr, tak jsem si vzal 1l na ochutnání, asi za 4dny jsem ho chtěl ochutnat a flaška skoro prázdná zachránil jsem poslední skleničku, bylo super manželce ani nějak nevadilo že bylo z tý špíny a tajně mi na něj chodila že prej když si ho tak dlouho nevšímám aby se nezkazilo. Měl jsem chutˇ ji zabít, kdyby neměla kecy tak jsem ho vzal víc.
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
18. 05. 2007 12:13
2 MildeSorte4: Tak to je nějaký drahý. Já loni původně jel na Pelješac v Kučišti jsem našel hned u vody za 12 euro na osobu. Po týdnu jsem udělal výlet do Černé Hory a hledal nějakou změnu. Dojel až za Ujcin a pak je zpátky. Upřímně se mě nic nelíbilo (samá velká města, letoviska nebo přecpané pláže). Nakonec si skoro v deset žena vzpomněla, že četla o klidné Buljarici a tak jsem to tam zkusil.

Sjeli jsme z hlavní u toho obchodu dolů a hned na prvním rozcestí pod tuším, že to je pekárna a kavárna zabočili doprava, tam stojí na rohu dva stánky a jejich majitel (jak jsme pak zjistili z vizitky - šéf regionální protidrogové jednotoky smoking smiley eye rolling smiley bydlící jinak v Baru) nám hned na dotaz nabídl ubytování. Jeli jsme za jeho bílou Cordobou SDI dál po té odbočce furt rovně, přejeli mostek, vlevo bylo vidět na větší plácku několik velkých kontejnerů popelnic a vedle toho plácku je dnes již zchátralá bývalá prádelna. Za tím mostkem se cesta proměnila na více kamenitou a začalo stoupání (cca 200m) a pak zabočil do uličky, kde hned byly 2 jeho apartmány. Na nimi byl po 20 m panelovce ještě jeden cizí apartmán. Od něj vedla betonová cesta na pláž. Nad těmi apartmány vedla cesta na pláž do Lučice.
Jinak za ubytování chtěl 8 Euro (čtyřlůžkový pokoj (dvojlůžko + 2 postele), veranda, koupelna na pokoji, kuchyňka společná s druhým pokojem na patře. Vzhledem k tomu, že jsem to měli čistě jen na přespání a furt jsme byli na cestách, tak nám to vůbec nevadilo.

Jak doma vyhrabu fotky, tak uploudnu.
avatar Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
18. 05. 2007 12:27
Milí pánové, mě sice zdravíčko pití nedovolí, ale moje drahá polovička může a má ráda vínko i rakiji. Jedeme 10 km nad Ulcinj - tak tedy poraďte, kde nejlépe čepovat? drinking smiley Díky.
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
18. 05. 2007 12:40
Takhle to vypadalo z terasy v Reževiči Vila Devojka, platily jsme 28Eu/den/2+2thumbs upgrinning smiley



Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
18. 05. 2007 13:32
A takhle to vypadalo z terasy v Buljarici a platili jsem 4x8 na den



Ceny v hospodě ve Virpazaru



Ceny v restauraci v Buljarici



Ceny na pláži v Lučici za Petrovacem


Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
19. 05. 2007 12:39
smejkali : Super, nádherný výhľad, super cena.

residents : Tak Ty si ma dojal (v najlepšom slova zmysle thumbs up), máme rovnakú vášeň - fotenie jedálničkov thumbs up smiley. - bohužiaľ z Čiernej hory nemám žiaden... angry smiley

Tipujem, že tie svetlá na tej nočnej fotke úplne vľavo je hlavná pláž v Buljarici.

Penzión Bevanda, misa Bevanda, 20,- EUR, traja sme odtiaľ ťahali bruchá po zemi...

Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
19. 05. 2007 12:59
MildeSorte4: přesně tak je to pláž v Buljarici z apartmánů, kde jsme byli. Jsou poslední na té straně a nad nimi je cesta do Lučice. Jinak to mě neznáš. Sežral bych to sám. I když na to nevypadám, tak jsem vysírací typ.thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil residents (19. 05. 2007 13:01).
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
19. 05. 2007 13:13
residents, AK TÚ MISU ZBLAJZNEŠ SÁM, TAK JU PLATÍM !!! Vsaď se ! smileys with beer
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
19. 05. 2007 19:32
2 MildeSorte4: Teď jsem to ukazoval vedle stojící manželce a říká, že to zblajznu.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
21. 05. 2007 18:11
Díky za info, kluci. Foťák už mám nastartovaný, snad se mi sem podaří taky něco dát.
Jinak ta mísa vypadá velice chutně :-)))
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
20. 07. 2007 15:13
Ceny v Ulcinji v červenci 2007 -
veka chleba nebo 7 velkých housek = 0,5E, sladké a slané pečivo (různě plněné buchty, záviny a koblížky) 1ks = 0,4 -0,5E, burek (= závitek nebo koláč z listového těsta plněný masem, sýrem nebo špenátem se sýrem) = 0,7 - 0,8E, mléko 1l = 0,55 - 0,7E, rostliný tuk (něco jako naše Perla) 0,25kg = 0,35 - 0,7E, vejce 1ks = 0,06 - 0,1E, těstoviny 0,5kg = 0,35 - 0,5E, voda perlivá 1,5l = 0,42 - 0,6E, voda neperlivá 5l = 0,8 - 0,99E, limo jejich výroby 1,5l = 0,45 - 1,1E, fanta + cola + sprite 2l = 0,88 - 1,3E, pivo Nikšičko 2l v "petce" = 1,25 - 1,5E nebo v plechu 0,5l = 0,35 - 0,65E, zmrzlina 1 kopeček (ale veliký) = 0,3E nebo točená = 0,5E nebo balená = 0,2 - 1E, brambory + papriky + rajský = 0,35 - 0,6E, broskve + nektariny + švestky + jablka = 0,8 - 1,2E, melouny = 0,25 - 0,35E, celé grilované kuře = 4 - 5E, pizza na ulici + hamburger = 1E
v restauraci jsme se 3 osoby najedli za 17E, ale i za 28E
benzin Natural 95 = 1,15E
kapesníčky 10ks v balení = 0,6E, toaletní papír 10 rolí = 0,79E
Marlbora = 1,3E, jiné ameriky = 0,8 - 1,5E, jejich cigarety = 0,5 - 0,8E
Ubytování dle kvality. My jsme narazili na ceny od 6E do 15E (s klimatizací a satelitní televizí) na osobu a noc.
Durmitor
20. 02. 2008 16:08
Zabljak - Durmitor.
Z vlastni zkusenosti doporucuji restauraci u Cerneho jezera. Je to v peknem prostredi, v nabidce maji hodne cernohorske speciality. Zrovna jsme u sebe nemeli kapesniho pruvodce, cili jsme nevedeli, co ktere jidlo znamena, takze jsme se vlastne nechali prekvapit a nelitovali jsme. Mimo to tam pecou pod zeleznym poklopem vlastni chleba, ale ten je! Ceny jsou v pohode, myslim, ze srovnatelne s nasemi restauracemi (situace srpen 2007).
Taky pivko nam docela chutnalo.
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
24. 02. 2008 10:24
Jídlo není potřeba vozit,v místních obchodech koupíte vše bez problému. Nápoje jsou chlazené. Je tam i dost rychlích občerstvení
Re: ceny služeb , potravin, v restauracích....
07. 03. 2008 22:15
Dtto - viz diskuze o apartmánech smiling smiley
Ono se mi zdálo, že je to tu nějaké jiné než jsem zvyklá smoking smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Lenis (07. 03. 2008 22:27).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 196
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.