Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ulcinj

Autor Rosmarine 
Re: Ulcinj
08. 01. 2015 21:39
Letos v létě se chystáme jet do Ulcinju a byla bych ráda za jakékoliv novější info, co se týče cen, poplatků na pláži atd..děkuji spinning smiley sticking its tongue out
Re: Ulcinj
09. 01. 2015 15:06
My jezdíme do kempu na velkou plaž Ulcinj,ceny jídla se dají srovnát s našima. Na pláži se platí jen lehátko se slunečníkem,pokud máte svoje,neplatíte nic. Nevím jak je to s přístupem na malé pláži ve městě,ale ta je tak plná,že nedoporučuji.
My tam jedem také,letos to bude po desáté.
avatar Re: Ulcinj
10. 01. 2015 14:37
Také jezdíme do kempu na Velikou pláž,kromě lehátek a těch altánků také nic neplatíme.Na pláž si bereme lehátka vlastní.Je faktem,že každý má jiné nároky na způsob dovolené,ale i tak můžeme tuto oblast doporučit.

MirekŠi
Re: Ulcinj
11. 01. 2015 12:24
Moc děkuji za info..lehátka budeme mít své a plážový stan také.Co se týče nároků na dovolenou, tak nároční nejsme..Apartmán máme zamluvený 700m od Velké pláže.Tak budem chodit spíš tam.Máte ještě nějaký tip kam jet na výlet? Díky

spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Ulcinj
11. 01. 2015 18:28
Tak ještě jedna poznámka,nevím jak dnes a nebo na jiných plážích Vel.pl. ale stalo se nám,že chtěli zaplatit i za vlastní,ale nebyli jsme tam ubytováni.V současné době je již několik pláží,kde je možnost kempu a nebo pronájmů ubytování.Jinak samozřejmě jsou pláže i pro veřejnost /parkovné se většinou platí/.Obchází to tam nějací výběrčí.Co se týká výletů,tak bych doporučil Adu Bojanu a tamní restaurace na vodě.Konec MNE dál cesta nevede,na druhém břehu je Albánie.Samozřejmě také Ulcinj a to ve dne i večer.Pokud máte auto,tak do Albánie na celodenní výlet.Je to asi tak 30km ?? Jede se z Ulcinje na Vladimír,tam je pak nová cesta až na hranici.Ostatní je lepší asi cestou,Budva,Kotor atd. Jinak těch možností je hodně,ale je to tak na celý den.Žabljak,Tara,Lovčen,mauzoleum P.Njegoše,Skadarské jezero,Podgorica atd.,prostě výletů je fakt hodně.

MirekŠi
Re: Ulcinj
11. 01. 2015 22:14
V jakém termínu jedete? My asi konec června-začátek července na 16 dní.
Re: Ulcinj
12. 01. 2015 09:27
Jedeme 11-18.7. do Orebiče a od 18-25.7.do Ulcinju..jsme 2 dospělý a 3 děti (10,12, 14let) nějaký výlet určitě podniknem.Láká mě Albánie, ale nevím zda je tam bezpečno.
avatar Re: Ulcinj
12. 01. 2015 14:15
Albánie je zcela bez problémů,už se o tom tady hodně napsalo.Ničeho se nebojte,jede se z Ulcinje po nových cestách a dokonce už i po novém mostě přes Bojanu.Vše se moc změnilo a rychle využít než se zkazí turizmem. Jen hory nejsou vhodné pro normální auta.Nejblíže je asi oblast Durres.

MirekŠi
Re: Ulcinj
17. 05. 2015 17:52
Mám dotaz, kde se dá zaparkovat v Ulcinju v centru nebo někde poblíž a kde tam je nějaký market podobný Konzumu? A tip na nějakou dobrou restauraci? Děkuji
Re: Ulcinj
26. 05. 2015 08:44
Ahojky, tak v Ulcinje sme boli v roku 2014 a toho roku tam idme znova, je tam krasne , hlavne stare mesto,klíma a podnebie je super, čo sa týka parkovania - neodporúčam používať vlastne auto pokiaľ ste ubytovaní pri Velkej pláži, k dispozicii su taxiky na kazdom rohu a su lacné ( odporučanie domaceho v minulom roku) ....obchodov je tam vsade dostatok a smerom do stareho mesta od Velkej pláže je MARKET a za prijatelne ceny, my mame ubytko pri velkej pláži cca asi 500 m cez areál Hotela OTRANT a čo sa tyka páže: je ich veľa ak pojdeš autom ( parkovanie v pohode pri každej zdarma) za 2 lehátka cca 5 až 7 € zaleži aka je to pláž....jedno čo ma hnevá je cena piva na plaži 3 € a ostatne jedla v pohode....17. júla tam konči RAMADAN takže bude ludí o nieco viac a to všade....
Pozri si video - celé a dostaneš presne pohlad kam ides a čo tam je, najprv je stary Ulcinj - mala plaža a potom nasleduje vo videu Velika plaža - teda niekolko plaží:
VIDEO [www.youtube.com]
alebo : [www.velikaplaza.info]
alebo: [www.miami-ulcinj.me]

[cdn.content.sweetim.com]
Re: Ulcinj
26. 05. 2015 08:52
avatar Re: Ulcinj
26. 05. 2015 13:49
Tak další kemp na Veliké pláži,bude z čeho vybírat.Pokud to správně počítám tak je to již čtvrtý,o kterém vím.Díky za informace spady thumbs up

MirekŠi
Re: Ulcinj
12. 06. 2015 11:34
Loni (2014) jsme běžné potraviny jezdili nakupovat do Solarisu na Bulevar Teuta. Výběr a ceny měli stejné jako u nás (max +10%). Z pláží na Ulcinjské riviéře je nejhezčí v Ada Bojana, není tam tolik lidí jako jinde. Byli jsme ale až v půlce září. Letos jedeme v půlce srpna, tak uvidíme. Vstup do komplexu loni 5€ za auto nebo 1€ za osobu.

[goo.gl]
Re: Ulcinj
30. 06. 2015 07:58
Caute,vie niekto popisat aktualne ceny potravin v meste?
Pripadne dat link na obchody,akosi sa mi nedari najst.
Dakujem.
Re: Ulcinj
30. 06. 2015 14:58
Převažuji tu ,,megamarket Solaris
Dnes jsem si kupoval třeba mleté maso za 2.99eur,rajčata 1.2 eur, mléko je kolem 1 eur,ale 2,8proc.
Měkký salám 800g za 1,89eur.
Těstoviny jsem zahlédl 0,5kg od ,45uer
Odpoledne jedeme do Baru,tak se nato více zaměřím.
Re: Ulcinj
02. 07. 2015 09:01
Lubos,dakujem.Ideme 10.8. na destat dni tri partie,tak hladam cestve info,daj este nieco aktualne,ak budes mat cas.
avatar Re: Ulcinj
02. 07. 2015 12:16
Luboši mám jednu prosbičku. Předpokládám,že jsi v Safari. Jinak pokud by jsi měl chvilku a nudil se už horkem,zjisti jak je na tom ten nový kemp u pláže Miami nemají tam ceník a osobně by mne zajímala i úroveň. Díky a užij si to.

MirekŠi
Re: Ulcinj
02. 07. 2015 16:34
Ahoj
tak letos zřejmě uzavřeli Kartelovou dohoduspinning smiley sticking its tongue out
Cena je stejná ve všech kempech na Velké plaži.
Stojí to 20eur - Karavan,dva lidi,elektřina a internet.
Miami je malí kemp,bez výhledu na moře a řekl bych že tady je to takové útulnější(safari)
Je to pro pár aut. schované za velkou muldou.
Tak pro srovnání,nejhorší dle mého je Tropicana( cemp uplně holej)
Pak Miami a tady. Je to asi podle vkusu. V té Miami mají společné wc a sprchy s návštěvníkama pláže.
tak snad to bude takhle stačit
P.S mohl bych udělat fotky pro srovnání
avatar Re: Ulcinj
03. 07. 2015 12:04
OK díky za info,tak jak vidím trochu podražili,ale není to náhodou,že je už plná sezóna? V ceníku je stále 15E,ale 2 os.+ kamper. My jsme v září platili myslím jen 15 E?? Jinak pokud budeš moci,tak fotky udělej.Ještě si myslím,že nejhorší asi není Tropicana,ale ten Copacabana beach,ten je od pláže skoro snad kilometr? Ještě pak ten starý Tomi,ten je také hezký kus cesty k plážím a také jsem tam ani žádného neviděl.

MirekŠi
Re: Ulcinj
04. 07. 2015 09:35
Tak já srovnával ty u vody. Tomi to je hrůza sama o sobě,od sociálek až po vzdálenost k moři.
Tropicana je uplně prázdná,není tam ani auto.
S tou cenou máš pravdu,je to 15,ale já mám přívěs,tak plus 5 za auto. Všude je auto součástí,tady né.
Je tam dost vítr a ten stím prachem společně,nic moc. Zas pokud někdo hledá malí kemp,tak tento je v pohodě,sociálky pěkné,vzdálenost k moři cca 250m.
avatar Re: Ulcinj
04. 07. 2015 10:19
Díky Luboši,tak pokud najdeš čas tak nafoť pár obrázků.Na stránkách něco mají,ale to víš,na internet se dává informace zkresleně.

MirekŠi
Re: Ulcinj
28. 07. 2015 08:24
podle informací přátel, kteří bydlí na Ada Bojana, tak v této době na pláži spíše méně lidí. Jinak pláž velmi čistá, hlídaná, textiláci vykazování. Kemp rovněž velmi čistý, uklizený, jídlo v pohodě. Už aby bylo 16. srpna...
Re: Ulcinj
28. 07. 2015 11:25
Ahoj přátelé
Letos bylo celkově méně turistu než v minulosti. Vracel jsem se 10.6 a bylo málo turistu.
Některé restaurace teprve uklízeli na otevření. Jinak vše při starém.
Jen cesta přes Bosnu s karavanem , nic moc , nechtěly nás pustit přes přechod,max 8m auto.
Jel jsem přes Nikšič směr Sarajevo
Luboš
Re: Ulcinj
30. 07. 2015 13:35
[72luboschybny-odkaz-rajceUlcinj_kempy]
Nějaké foto pro porovnání kempu na Velké Pláži
Re: Ulcinj
30. 07. 2015 13:36
Re: Ulcinj
30. 07. 2015 13:38
Nějak se mi nedaří dát to sem,tak přátelé,opravte mě.
Děkuji Luboš
avatar Re: Ulcinj
30. 07. 2015 14:34
Luboši,vložíš to podle tohoto návodu [forum.ihvar.cz]

MirekŠi
Re: Ulcinj
30. 07. 2015 16:07
[www.rajce.net]
Zas trochu chytřejší- děkuji Mirku



Upraveno 1krát. Naposledy upravil 72LUBOS (30. 07. 2015 16:08).
Re: Ulcinj
30. 07. 2015 16:44
Luboši, do Ada Bojany jsi prosím nedošel?
Re: Ulcinj
30. 07. 2015 18:18
NE NE,tam tě nepustí. Je tam vstupné. Ale dost lidí si je pochvalují,já tam ještě nebyl.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 43
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.