Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena

Autor pvojikova 
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
21. 08. 2018 13:37
A mám se zaobírat tím že přihlašovací karta k pobytu je úplně zblbla. Trošku jiný příjmení a číslo občanky taky. Chtěli to po vás někdy na hranicích?
avatar
mdr
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
21. 08. 2018 14:10
Po nás chtěli při výjezdu z Černé Hory do Srbska potvrzení o ubytování, je to taková bílá kartička. Samzřejmě, že jsem zapomněl si ji vyžádat a v Ada Bojaně mi ji sami nevydali, tak jsem řekl, že nemám a co teď? Úředník v boudičce se zeptal, kde jsme byli ubytováni, řekl jsem Ada Bojana, tak mávnul rokou ať jedeme. Naproti tomu v Srbsku mi v hotelu dali takové potvrzení sami od sebe, ale to po nás už na hranici s Maďarskem nikdo nechtěl.
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
21. 08. 2018 14:17
Já ji právě mám, ale úplně blbě. Spatne příjmení a číslo občanky tam mám taky blbě. Za to ani můj syn to nemá, protože nemáme občanku. Prostě se po příjezdu do černé hory ztratila.
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
21. 08. 2018 14:28
Byl jsem v Mne už třikrát a ani jednou jsem ubytovací kartičku nedostal a ani jednou jí po mě na hranicích nechtěli (jednou HR, dvakrát BiH). Tu občanku určitě najdete. Ale tipnul bych si, že vypadla mezi celnicí a autem. V případě, že má dneska každý doklad jinou velikost, je to možné.

čížek
5x Ada Bojana (2014,2015,2017, 2018,2019), 3x Rabac (2013,2014,2015), 4x Valalta (2020, 2021,2022,2023), 1x Mali Lošinj (2012)
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
21. 08. 2018 14:49
Tak fajn. Počítám s tím že problémy nebudou. Jdeme znova prohledat všechno a když nic zítra holt hlavní město a běhání
avatar
mdr
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
21. 08. 2018 14:50
Do MNE se jezdí na občanku? Když jsme tam byli před pěti lety, tak jsme dostali do pasu i razítko. Nevím, kam by mi ho dali na občanku.
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
21. 08. 2018 15:00
Jezdí na občanku. smiling smiley. My problémy neměli. Ale teď je jen pitomy to, že občanka syna je prostě fuč.
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
21. 08. 2018 20:43
Jezdi se na obcanku, predloni jsme tak projeli i BiH, akorat si je vzali (vsechny tri) a a si oskenovali. Akorat bacha, abyste dali obcanky a ne dve obcanky a ridicak, jako ja v jednom madarskem kempu. Ony jim pak na stejnych plastovych kartickach nesouhlasi kolonky :-) Karticku o ubytovani mi nekde dali, nekde ne. Jedno je jiste. Na hranicich ji po me nikdy a nikde nechteli.

Vsechno zle je pro neco dobre, kdyz uz budete v Podgorici (nastesti to neni daleko), stavte se pro zeleninu na trhu.
avatar Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
22. 08. 2018 11:08
čížek napsal(a):
Ale tipnul bych si, že
> vypadla mezi celnicí a autem. V případě, že má
> dneska každý doklad jinou velikost, je to možné.

Taky se přikláním k této možnosti. Pamatuješ si, kde jste ji měli naposledy? Zavolala bych tam a zeptala se - třeba budeš mít štěstí.
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
22. 08. 2018 21:41
Dneska policie v Tivatu. Moc milí a hodní. Volali na hraniční přechod,kdyby náhodou,protoze to bylo poslední místo, kde jsme ji měli v rukách. Pak jsme šli do Montenegro do banky (krasne marino) a zpět pro potvrzení o ztrátě. Vše úplně hladce. Jinak jsme byli na letišti Tivat a pecka..
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
07. 09. 2018 13:07
na občanku se dá již několik let projet celá evropa,krom Ukrajiny a Běloruska.Pas nemám a jezdím jen na občanku.I státy mimo EU občanky typu karta uznávají MNE,BiH,Srbsko,FYROM,Albánie a tuším i Kosovo a Moldávie.
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
03. 10. 2018 16:39
Dobrý den , milá Petro vím už je po dovolené přesto mi to nedá !  
Jezdím z Braníku už několik let na stejné místo v Černé Hoře / Ulcinj to je až u Albánských hranic . Stejně jako u vás je pro mě Chorvatsko země nevyhledávaná ! Jezdím trasy dvě , nejraději mám trasu : Praha - Bratislava - dále směr Budapešť - u Kecskemétu sjedu z dálnice M1 na přechod
Tompa HU. / SRB. ! ( Svádí to jet dále po dálnici M1 až na přechod Horgoš a déle k Bělehradu . Problém je přechod Horgoš je neustále přecpaný a to i mimo sezonu kvůli Turkům ! Čekání mimo sezonu tři a více hodin není mimořádné! ) Z přechodu Tompa do Srbska pokračujete směr na Šabac a dále k hranici SRB. / MNE přechod Dobrakovo ( zdržení 15 - 20 min maximum ) Odtud stále krásným prostředím na Podgoricu  dále na tunel Virpazar  ( 3,5 E ) směr k Moři ! Těch 3,5 Euro je jediní poplatek v MNE !
Trasa je cca 1360 km Slovensko mám 10ti denní známku , Stejně Maďarsko  ( kupuji doma přes internet) , to jsou veškeré poplatky ! Jezdím to  na jeden zátah a dělám několik zastávek dle libosti . Žena neřídí jezdím to sám za cca 19 hodin včetně přestávek ! Jezdíme dvakrát ročně počátek června a po druhé počátek září . Budete-li mít zájem , mám několik míst k zastavení a mohu poskytnout navigační souřadnice celé trasy a jiné zajímavosti , zašlete soukromou zprávu zdraví Josef .
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
03. 10. 2018 16:47
Nechci se rouhat , já už byl v Ulcinj 10 x a ještě nikdy jsem si jí ani nevzal a ani jí po mě nikdy nechtěli ! Ale je faktem že o tom píšou že nárok si dělají .
Re: Dítě 3 roky, cesta do Černé Hory, řídí i zena
03. 10. 2018 17:18
Děkuji, už jsme Černou Horu navštívili a kam se chci určitě vrátit na pořádné tůry je Bosna. Jeli jsme přes Bosnu, spali v Sarajevu a fakt nádhera projíždět přes parky...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.