Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

trasa Srbsko (běženci)

Autor pepos 
trasa Srbsko (běženci)
27. 08. 2015 13:47
zdravím zdravím tak se zase chystám , tříkrát jsem jel přes Srbsko v pohodě po dálnici až do Bělehradu , no ale jak sleduji dění okolo běženců tak se mi pře ten Seged nějak nechce , nemáte někdo informace jak to tam vypadá na přechodu Horgoš ? Bosna asi bude lepší tam i zpět , díky za poznatky )))
Re: trasa Srbsko (běženci)
27. 08. 2015 17:42
Pepos: Nevím jak ted ,jel jsem do Albánie přes SRB a za obě cesty tam i z5 jsem potakl celkem 4 menší skupinky uprchlíků,le je pravda ,že SRB-Hu hranice byli za trest, čekal ,jsem "jen 1H:50min."Ale kamarád co jel týden po mně tak tam stál 5H:50min.!!!!!!
já se vracel 8.8.
Ale prý se to nechá objet tudy: [www.mapy.cz]
Já si to bohužel přečetl až po návratu!!!!!!!!!
Takže jsem tam stál skoro 2 hodiny!!!!!!
Šťastnou cestu tam i z5!!!!smileys with beer
Re: trasa Srbsko (běženci)
29. 08. 2015 23:36
díky za odpověď alespoň jednu , vezmu to teda pře Bosnu , přes Osijek a Sarajevo dále na Foču , tam by měl být klid , jinak pálim ještě do Žabljaku zdolat Bobotov Kuk )))
Re: trasa Srbsko (běženci)
31. 08. 2015 21:35
jel jsem tuhle trasu do Ada Bojana nedávno a úplně bez problémů
Re: trasa Srbsko (běženci)
01. 09. 2015 06:04
... já jsem dříve jezdil Madarsko mimo dálnice pak Banja Luka a Jajce a dále Sarajevo , ale dálnice mají Madaři super hlavně odpočívadla , tak pojedu rychle směr Dunajvaroš a dolů , má někdo lepší cestu ?
Re: trasa Srbsko (běženci)
02. 09. 2015 04:08
Já jedu teď za pár dní do Černé Hory. Klasicky - přes Srbsko. Dálnice do Bělehradu, Valjevo (silnice21) Užice, nahoru na Zlatibor a potom už jen skoro pořad z kopce až do MNE. Vždy jsem to jezdila po Srbsku v noci, (naposledy těsně pred začátkem prázdnin). Provoz na hranicích tam byl silnější, čekala jsem hodinu a půl v Szegedu, zpátky první týden v červenci půl hodiny. To už byly ale na výjezdu z EU, jak tu píšete ty dlouhé "pětihodinové" kolony, co jsem viděla. Teď ale v září by to mělo byt už opět volnější, snad jen přisnější kontroly díky izbeglicum - uprchlíkum, Z těch strach nemám, myslím, ze jsou z toho vyplašenější víc než my všichni dohromady. Obezřetnost je ale na mistě, hlavně nenechávat cenné věci v autech na parkovištích, a nebrat žadonici stopaře. Policejních kontrol je na silnicích v Srbsku dostatek, a to je dobře. Předpisy neporusuji, jedu klidnou jízdou, tak se kontroly (dvakrát jsem ukazovala pouze tehničák, pas ne, na to stačil můj světlej obličej :-) a třikrat mě policie jen přibrzdila, koukla zběžně do auta a mávla rukou k pokračování v jízdě. Kontroly se tudiž obesly bez problémů. Ufff, to jsem se rozepsala, ale i já ráda čtu poznatky z cest druhých. Přeji všem štastné a klidné cestování :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarka999 (02. 09. 2015 04:10).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.