Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kempy

Autor ED 
ED
Kempy
15. 02. 2012 14:53
Letos se chystáme do Černé Hory.Může nám někdo dát pár tipů na kempy na pobřeží ?
avatar Re: Kempy
16. 02. 2012 11:10
Mám zpracovánu dosti rozsáhlou databázi kempů v Černé Hoře. Převážně i s GPS souřadnicemi. čerpal jsem z několika zdrojů a pokud to šlo tak vyhledal i jejich umístění. Informace můžete najít např. [www.avtokampi.si] [cs.camping.info]
[www.ctu-montenegro.org] Samozřejmě jsou tam i další kempy,které nejsou na vebech uvedeny. Kvalita je různá,některé až bídné,ale kvalita se rok od roku zlepšuje. Jedny nejleší jsou např. Oliva a Utjeha [www.avtokampi.si] a nebo na Veliké Plaži u Ulcinje Tropicana Beach [www.avtokampi.si] a hned vedle Safari-Beach. [cs.camping.info] V současné době sháním informace a možnost jak se dostat k této literatuře [issuu.com] zatím jsem nezjistil jak ji získat. Snad se někdo najde kdo mi pomůže,mám jednoho,který ji shání,ale zatím ji cestou neměli na žádné benzince,snad se mu to časem podaří. Naším cílem pro letošek je velká cesta po Balkáně až do Albánie,kde je volnost kempování a ceny ještě příjemnější než MNE. Je to málo prezentovaná země,ale kempů je tam hodně. Chce si to vše naplánovat a cestou od severu na jih si vybírat.

MirekŠi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tvsat (16. 02. 2012 11:14).
Re: Kempy
16. 02. 2012 16:17
To tvsat: Neboj myslím na to kudy jezdím. Dokonce jsem se ptal i tady v Montenegru. Co se týče kempů, zajímavá je Crvena Glavica nad Sv. Stefanem. V Blízkosti jsou moc pěkné pláže.
Mike
avatar Re: Kempy
16. 02. 2012 17:36
Mike napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To tvsat: Neboj myslím na to kudy jezdím. Dokonce
> jsem se ptal i tady v Montenegru. Co se týče
> kempů, zajímavá je Crvena Glavica nad Sv.
> Stefanem. V Blízkosti jsou moc pěkné pláže.
> Mike
Zdravím do MNE,snad se tam odsud vyhrabeš tongue sticking out smiley , nemusíš spěchat,tady je také sněhová kalamita. Jinak ti věřím,že mi to seženeš. grinning smiley Jinak ten kemp je známý,ale je to sešup dolů. Dostal jsem nůž na krk od mé polovičky a tak jsou sjezdy pro nás tabu. Jinak nevím přesně ?? , ale ostrov sv. Stefan je pro běžného turistu snad uzavřen. Jinak,nechceš dát e-mail na tom webu [www.avtokampi.si] , ten kluk co to vše vede je velice ochotný,snad by dal typa kde to mají .

MirekŠi
Re: Kempy
21. 02. 2012 13:20
Co já vím tak je kemp i v Budvě nad benzínkou ve vilové čtvrti.Ale jaké jsou tam cenové relace nevím.Kousek od toho kempu jsme byli ubytováni na apartmánu a kolem jsme jen chodili do obchodu.V půlce září byl kemp obsazen tak z 30 %
Re: Kempy
22. 02. 2012 06:40
Mno, ja nevim, do Crvene glavice jsem loni nakouknul, ale bud jsem ji nenasel nebo je v dost desnem stavu. Plaze budou asi fajn, o tom zadna.
avatar Re: Kempy
22. 02. 2012 11:07
Já si myslím,že komentáře hovoří za vše [www.avtokampi.si] V MNE je mnho lepších kempů než tento. Nedoporučuji ani kemp JAZ , také je v katastrofálním stavu.Tomu i odpovídala cena 15E/den . [www.avtokampi.si] Doporučuji se napřed podívat jak to kde vypadá. Dalo by se říci,že ty dřívější z doby Jigoslávie jsou katastrofa a většinou vybydlené.Pěkné jsou ty soukromé, jako např. Oliva a Utjeha mezi Barem a Ulcinji a nebo ty dva na Velike Plazi Tropicana a Safari Beach.Samozřejmě i další. Já osobně letos hodlám projet i hory i tam jsou perfektní kempy a hlavně neuvěřitelná,krásná příroda.Záleží pouze na čase,kolik dní člověk na dovolené hodlá strávit.

MirekŠi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tvsat (22. 02. 2012 11:20).
Re: Kempy
23. 02. 2012 01:08
Co se hor tyce, v horach muzu doporucit kemp Mlinski potok v Zabljaku a hospudku v Trse.
avatar Re: Kempy
23. 02. 2012 11:53
Já bych mohl doporučit i kemp Ivan do také v Zabljaku.Příjemný majitel i ceny a kousek k Černému jezeru

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 159
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.