Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chcípnula kočka?

Autor JirkaD 
Chcípnula kočka?
13. 06. 2010 23:04
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:27).
Re: Chcípnula kočka?
14. 06. 2010 22:27
Ahoj Ahoj spinning smiley sticking its tongue out teda já jako vždy jedu až v září ale pochlubím se ,koupil jsem si nový neopren aby mi bylo pěkně teploučko jak budu lovit tu murénu co tam loni pokousala jednoho poláka smiling bouncing smiley no chlapec neměl rukavice smiling smiley tak jsem ho zachraňoval spinning smiley sticking its tongue out měl jsem sebou takovou tu kouzelnou náplast co přímo hojí rány a zároveň se do ní vstřebává a může se sní do vody , super pomůcka na cesty hlavně k vodě spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Chcípnula kočka?
15. 06. 2010 14:37
Pepos - dej sem název, prosím, nebo alespoň na SZ. Díky.
Re: Chcípnula kočka?
15. 06. 2010 18:55
Taky by mě zajímal název té náplasti. A určitě i další eye popping smiley
Re: Chcípnula kočka?
15. 06. 2010 19:38
Tak je to tahle a opravdu to funguje , sám jsem si to vyzkoušel když jsem se řízl do prstu , po nalepení prst přestal bolet a po jednom dnu se na ráně vytvoříl takový bílý gel který jak píší v návodu nahrazuje strup ,náplast se nechává na prstě až je skoro vyléčen to už pozná každý sám spinning smiley sticking its tongue out každopádně je tam nějaká kouzelná látka která urychluje hojení a můžu s ní do vody smileys with beer ,,[www.lekarna.cz]
Re: Chcípnula kočka?
15. 06. 2010 19:40
a kdo nevěří tak ať to zkusí třeba si ukrojit nešikovně chleba a pak ten zázrak aplikovat hot smiley
avatar Re: Chcípnula kočka?
15. 06. 2010 21:22
Díky, už je to zapsané - s řezáním se problém nemám, ale hned mě napadly např. puchýře na patách z velkých výprav po Montenegru. thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 154
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.