Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ubytování na cestě , DARUVAR ????smiling smiley

Autor pepos 
Re: ubytování na cestě , DARUVAR ????smiling smiley
02. 03. 2013 08:32
Mike, Ty jezdíš z Brna přes Wien a pak na Maďary? ( pokud tedy jedeš výše uvedenou trasou přes BiH ) Já bych to letos tudy chtěl také zkusit, jinak jsem zvyklý jezdit ze Zlína přes Bratislavu.
Ta dálnice u Banja Luky je již hotová? Předpokládám, že jsou tam mýtnice.
Re: ubytování na cestě , DARUVAR ????smiling smiley
02. 03. 2013 15:29
Karel M.:
Taky jezdím Wien - A2 - A3 - S31 - Koszeg - Szombathely atd. a myslím, že je to dobrá varianta.
Mike:
Taky by mě zajímalo, jak je to u Banja Luky s tou dálnicí (mýtnice nebo jak?).
Re: ubytování na cestě , DARUVAR ????smiling smiley
02. 03. 2013 19:55
To Karel M. + Romans: Ne, z Beče to beru na Graz, Maribor a klasicky po chorvatské dálnici.V Banja Luce jsme byli dojednávat jednak stavbu té křižovatky (spojuje dálnici od HR hranic do Banja Luky s plánovanou dálnicí na Doboj a Zenicu. Od té doby jsem tam nebyl, ale mýto se už určitě platí. na

a dalších videích se to dá virtuálně projet.
My jsme dělali jen tu mimoúrovňovou křižovatku. Více na
[www.ohlzs.cz]
JInak když si zadáte na google.ba autoput banja luka, vyjede asi milion odkazů s mapami a fotkami. A samozřejmě, že z Gradišky se dá jet po staré bez cestariny, ale bývají tam gužvy a celkově to je nepříjemné.
Tož tak
Mike
Re: ubytování na cestě , DARUVAR ????smiling smiley
04. 03. 2013 19:51
My sme na ceste do ČH v roku 2011 spali pri meste Visoko, kúsok od Sarajeva v hoteli Džale. Cena 10€ na osobu, hotel bol prázdny, mohli sme si vybrať izbu, čašník nám doniesol večeru ešte asi o pol desiatej a ráno sme tam mali aj raňajky, auto bolo zamknuté v areáli hotela. Pri ceste naspäť sme spali v mestečku Prozor Rama, na benzínovej pumpe, cena 30€ za dve osoby, auto pod dohľadom obsluhy pumpy. Je to v horách asi v strede cesty medzi Mostarom a mestom Jajce. Ak bude niekto chcieť môžem poslať sat. náhľad, kde to je.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 98
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.